Dusty56

Skvělý thriller s fantastickým Farrelllem v hlavní roli natočený v jedné telefonní budce. Až neskutečný, jak to může být napínavý. Je ale pravda, že v druhé polovině se to trochu projeví a přece jen to začne v určitých momentech trochu ztrácet tempo. 85% ()

squady

Zdánlivě jednoduchý námět, ale mě to bavilo od začátku až do konce. Farrell, ač ho nemám moc v lásce, předvedl pastvu pro (dívčí) oči. ()

RPGman

Skvělý psychologický triller se záhadným hlasem Kiefera Sutherlanda a opravdu úžasným hereckým výkonem Colina Farrella. ()

JoHoo

Velké překvapení, které můžu jedině doporučít. Farrel předvádí skvělý výkon. Nebýt pár drobností (Jak Sutherland slyší co vykládá policajt pět metrů od budky? Protahování na konci...) bylo by to za pět, takhle je to spíš čtyři plus. ()

Brix

Telefonní budka mě svým tempem doslova zarazila do křesla. Colin Farrell zde předvedl herecký koncert, který se jen tak nevidí. Ale co mě nejvíc uchvátilo, že takto skvělý film natočil Joel Schumacher na pár metrech čtvrečních prostoru. Doporučuji shlédnout v originálním znění kvůli Keiferu Sutherlandovi. ()

ado7

One Man Show. Táto rola svedčí Farrellovi viac než role tvrdých chlapíkov. Vynikajúci film s prekvapivou pointou, dúfam, že mi nikto nič podobné nevyvedie :o) haha (min. jedna hviezdička je za tie šlapky) ()

academia

Pro mě asi největší filmové překvapení roku 2003. A to velmi milé překvapení. Tento vynikající a napínavý thriller bude ve svém žánru hledat asi jen těžko nějakou slušnou konkurenci. Phone Booth je především hereckým koncertem jednoho z nejtalentovanějších herců současnosti – Colina Farrella. Colin nejenom, že táhne celý film od první až do poslední minuty, a že neustále balancuje na hraně mezi životem a smrtí, ale jeho rozmluvy o životě, smrti a nevěře se sniperem v podání K. Sutherlanda, který svým hlasovým projevem výborně dotváří celkovou atmosféru filmu, právem patří k tomu nejlepšímu, co nám může tento film nabídnout. ()

Dinoo

Úžasný film s neskutočne prepracovaným dejom. Majstrovské dielo v ktorom do posledného momentu neviete kto čo kde a s kým. V poslednej scéne som si bol presvedčený kto je tým človekom a nakoniec to skončilo úplne inak ako som si myslel. ()

marsz

jeden příšťipkář mučí druhého - jak to rychle odsýpá, tak se na to rychle zapomíná - to nemůže byt přece film, který uzavírá první stuvku nejlepších filmů na tomto webu ()

Infernor

Ano, tady se dá říct, že i z mála se dá udělat hodně (nebo-li i z hovna lze bič uplést) a když se výborný nápad obsadí skvělými herci, kameraman ví co má snímat a když to ani Schumacher nespacká, pak lze říct že dílo se povedlo nadmíru dobře.. doporučuji!! ()

Ywec

Jeden ze snímků, jemuž jeho originalita vůbec neubížila. Napjatá atmosféra od začátku do konce. ()

r3musko

Ak by som sa spoliehal na svoje predsudky, samozrejme by som si povedal, že film, ktorý sa odohráva okolo jednej telefónnej búdky bude riadna kravina. Myslel som, že si ho pozriem len z recesie. Ale čuduj sa svete, ten film manielenže nenudil, ale dokonca som sa pri ňom skvele bavil. Nie je to len vec muža v búdke a za telefónom, aleje to predovšetkým nádferná ukážka spolupráce kamery, réžie, strihu,... Naozaj učebnícový príklad, ako sa zamálo peňazí a na malom priestore točia dobré filmy. Všetko v ňom klape ako hodinky. Je to dielo veľkej náhody, alebo veľkej dôslednosti. Má v sebe akúsi mágiu, ktorá udrží diváka pri obrazovke, aj keď v ňom autá nevybuchujú každú minútu, nestriela sa každú sekundu a netečie stále krv. ()

perlicka

Film plný napětí. Odkrývá falešné myšlenky a nutí člověk k zamyšlení nad sebou samým. Colin Farrell se zhostil role hlavního aktéra výtečně. Celý film je vlastně o lidských chybách a o jejich trestu, který za ně později následuje. ()

marocco

Skvelá práca Joela Schumachera, fantastický Colin Farell a dokonalý hlasový prejav Kiefera Sutherlanda. Toto je skutočne výborný thriller s inteligentne zvolenou stopážou, ani jednu z tých 80 minút som sa nenudil. Bravo. ()

ZzB

Překvapivě výborný film. Překvapivě proto, že tu hraje aspoň do té doby neznámý Colin Farrell, proto, že jde v podstatě o one man show, a také proto, že je sakra nízkorozpočtový. Odehrává se na rohu ulice v telefonní budce a za celých asi 75 min se z něj nehne. Ale je to prostě nářez, Colin je skvělej, scénář je skvělej a Katie Holmes je třešnička na dortu. ()

matilda33

Výborný thriller s výborným Colinom Farrellom - neverila by som, koľko napätia a prekvapivých situácií sa dá natočiť bez toho, aby bolo rozmláteného pol mesta a preliatej veľa krvi. ()

Mrcek

V životě bych si nemyslel, že mě film, který byl natočen na jednom místě za deset dní, natolik zaujme. Čekal jsem spíš něco experimentálního, kde si člověk řekne: Proč ne?, ale stejně v tom filmu něco bude chybět. Tohle se mi ovšem u Telefonní budky nestalo. Opravdu je ten film napínavý až do konce a je velice dobře, že ho tvůrci zbytečně nenatahovali. Pro mě určitě jeden z nejzajímavějších filmů, co jsem za poslední dobu viděl. ()

bocy

Film môže slúžiť ako dôkaz toho, že dobrý film sa dá natočiť aj v priestore 0,5 metra x 0,5 metra.:D ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor