zpek

Zvláštny motív udalostí. Na jednej strane vyslobodenie z klamstiev, na strane druhej 2 obete. Nič viac preto z tohto filmu nevypláva na povrch len pomýlená predstava o spravodlivosti prehnaného psychopata. Tempo však svižné, len stále mám problém s Colinom Farrellom, myslím, že do tejto role by možno ešte viac pasoval Freddy Rodríguez. Hmm.. aj keď to by sa tá búdka musela premiestniť asi do LA. ()

Vlkodlak13

O tomhle filmu jsem se dozvěděl náhodou, z komentářů filmu Pohřben zaživa. Je to trochu podobné tou situací, ale vesměs to skončí relativně líp nebýt toho s tím "střelcem". Film je napínavý od začátku do konce. Whitaker mi tady celkem dobře seděl, víc než v jiných filmech, kde si taky zahrál policistu (jen si nevzpomínám na název). Farrell tam sice byl za potvoru, ale ne jak se zde uvádí za záporného - to bych spíš tak označil toho snipera. Taky mi nějak nesedí ten konec, aby se v klidu procházel chlap s podezřele velkým kufříkem hned mezi policistama, kteří si ho ani nevšimnou..no nevim. Jinak si teda musím rejpnout, ale já pozorně sledoval a připadlo mi, že ten laser - světýlko se neobjeví na čele, jak je v Obsahu, ale to je jen detail ☺. Hudba tam byla docela v pohodě, moc to neznervózňovalo. ----- Jednoduše, tento film je ideální pro ty, co mají rádi napínavé filmy s relativně dobrým koncem.. ()

Mesmeric

Kdyby za mě měl někdo rozhodnout, jestli píchat svojí manželku nebo milenku, tak bych mu ještě poděkoval a zeptal se na číslo účtu, kam mohu poslat honorář. Příště se těším na romantické drama natočené na veřejném hajzlu, vsadím se, že tam bude taky šťastný konec. ()

Zofinka2

Tak tenhle thriller nemá chybu. Nemá žádná nudná místa a je to zábava. Manipulátor si ten chaos a pozornost užíval. Stuart ho musel poslouchat jako hodinky, jinak by ho zabil. Až to místy bylo vtipné, co říkal. Ale v kůži Stuarta by být nikdo asi nechtěl. Zajímalo by mne, jestli hrát Stuarta bylo pro Colina Farrella nepříjemné. Musel poslechnout psychouše na slovo jako dítě matku. Matka dá dítěti max. na zadek, ale on mu vyhrožoval zabitím. A pro manažera to kor muselo být ponižující... Proto má tento film taky hodně bodů. Kdyby tam místo manažera obsadili někoho uťápnutého s podřadnou prací, nemělo by to takový efekt. ()

zeromen

Slušně a netradičně natočený thriller se slušným obsazením, až na Sutherlanda toho fakt nemusím. Jinak dobrý způsob jak se přiznat.:-) ()

Nemravnost

Nevíš kolik to stálo? Muselo to být fakt levné, vždyť jsou celou dobu jen na jednom místě. Stálo to 13 milionů! A už se neptej. ()

rezor

Naprosto neuvěřitelný, co se dá v jedné scéně během 80 minut vytvořit, scénář společně s dechberoucím výkonem Colina Farrela zasadí člověka do židle a nenechá jej zvednout během celé stopáže. Konec je již jenom třešničkou na dortu, zcela zasloužených 5*! ()

JeyeK

Vřele doporučuji všem, kteří touží mít doživotní fobii z náhodně vyzvánějících telefonních budek. 90 % ()

Pokri

Schumacher je neuveriteľne zvláštny režisér. Na malom priestore s jednou postavou dokázal vytvoriť geniálny film. Vlajkovú loď one-room subžánru. No len čo dostane priestoru a postáv viac, jeho filmy často klesajú na béčkovú úroveň. Ale čo, Telefónna búdka je skvelá a vďaka nej dávam šancu každému Schumacherovmu počinu. ()

Skylwalker42

Po "Volném pádu" asi nejlepší Schumacherův film. Úplně jsem si užíval to krásné gradující napětí po celou dobu snímku. Zde Farrell předvedl, že má herecké koule. ()

Bogrant

Strhujúca (inak to ani nejde) záležitosť, ktorá jednoducho človeka dusí každým jedným záberom kamery, hlavne na tvár vystrašeného, ale o to lepšieho Farrella. Nebyť toho trochu predvídateľného záveru, bolo by to za päť. I tak však bombasticky rozohraná hra, ktorá toho ponúkla i o niečo viac, ako mnohí možno myslia. ()

Sa.sa

Co se stane když zvedneš telefon v budce, která zazvoní... Jak lze natočit film o 1 herci, telefonní budce a trochu komparzu okolo... Ano lze a moc dobře... ()

Tranda

Příběh 9/10 Akce 6/10 Násilí 8/10 Zábavnost 9/10 Hudba 9/10 Vizuál 9/10 Atmosféra 10/10 Napětí 10/10 Emoce 8/10 Casting 10/10 Drama: 9/10. 9/10 ()

motyka52

Takhle by to mělo vypadat. Originální námět, perfektní herectví, totální napětí a ani jedna zbytečná minuta navíc. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor