• tuntavala

Vaclavak 80. let.(5.4.2011)

• sepp

Dalsi zbytecnost z dob bolsevika. Hodi se uz leda tak jako dokument tehdejsiho marasmu.(3.1.2004)

Osmdesátá léta Československého filmu patřila především filmům o mladých a pro mladé. "Láska z pasáže" režiséra Jaroslava Soukupa je kriminální drama o chlapci, který se dal do party se zločinci a dojíždí na to. Soukup nikdy sice nebyl tak ostře kritický, jako Vít Olmer (myslím tím 80. léta), ale přesto se na jeho osmdesátky dobře kouká. Netradičně drsný konec. Skvělý Lukáš Vaculík. 75%.(2.5.2008)

"Kde jsi byl tak dlouho ??" - "Chtěli mě šoupnout na elektrický křeslo, ale vypli proud.." ;)(16.3.2015)

Tohle se přece nedá hodnotit jinak než pozitivně :o) Na 5 to není, ale to postávání, před kinem Rudá hvězda, se nedá zapomenout...(15.3.2015)

• - Celý projekt začal námětem „Felicie“ o vekslácích z 80. let, který předal Miroslav Vaic Jaroslavu Soukupovi, který jej přepracoval na celovečerní snímek. (Monco)

• - Jaroslav Soukup přiznal, že psal scénář a hlavní roli přímo na tělo Lukášovi Vaculíkovi. (Monco)

• - Film sa natočili za 3,6 milióna korún a zisk bol cez 15 miliónov korún. (Raccoon.city)