Film, který ukáže, že dělat brokera není zas tak primitivní a že to může dělat každý, kdo má známost nebo počáteční kapitálek. Nešlo tady ale jen o obchodování, ale o Stona, který nám opět ukázal, že když něco natočí, ať je to o čemkoli, stojí to za to. Děj vás vtáhne, aniž by jste měli zájem o tento okruh lidí zabívající se burzou a tím i vlastně osudem většiny zaměstnanců, jejich platů a v konečném důsledku i jejich spokojeností. Ukáže nám, jak drsná společnost může na vrcholu být, a že občas se někdo najde kdo se tomu postaví čelem, protože pocítí, že to správné není a peníze nejsou zas tak na prvním místě, ale vlastní pocit, že jsem udělal něco dobrého nejen pro sebe. Opravdu jsem se na to díval, a ráááád. (( ::(28.1.2007)

Tak charismatického hajzla jako je Douglas jsem dlouho ve filmu neviděl.(11.7.2003)

Tento film bude pro osoby s nijakou či minimální znalostí ekonomiky možná velmi spletitý a složitý na orientaci a pochopení celého tohoto fungujícího systému. Na střední škole jsem z účetnictví procházela většinou s odřenýma ušima a hodiny přežívala pouze z taháků. Tudíž se v tomto oboru absolutně nevyznám. Zhruba po hodině jsem se poněkud začala ztrácet, a celý děj mi přišel jako neustále se opakující, podobné momenty. Zpracování je poutavé a především herci v čele s Charlie Sheenem, a pro podobné role prachatých chlápků jako dělaných, Michaelem Douglasem, excelují. Wall Street však vyžaduje alespoň jisté znalosti trhu, jinak by se pro Vás mohl pobyt v jeho prostředí stát, tak jako pro mne, po chvíli jednotvárným a příliš odborným. "Analytikové by nepoznali akcie, ani kdyby jim spadly na hlavu."(6.8.2010)

Oliver Stone stále ještě v počátcích svého období velikosti a kontroverze, Charlie Sheen přikyvující nadšeně režisérovi, který v něm v Četě objevil kvalitního herce (což se bohužel už později moc neprojevilo), Michael Douglas "on the run" a navíc ve své zřejmě životní roli. To je svatá trojice filmového Wall Streetu. Samozřejmě by to nefungovalo bez vynikajícího Martina Sheena, takové nijaké (byť dějově celkem důležité) Daryl Hannah a "toho hodného Anglána" Terence Stampa. Svůj svět chápající a do zrcadla bez obav se dívající Hal Holbrook to "jen" všem natírá svými moudry, a stává se tak kupodivu těžko zapomenutelným na to, že hrál hlavní postavu v seriálu Perry Mason po smrti Perryho Masona;) A o čem to tedy je - o chamtivosti, o vzestupu, o charakteru, a hlavně o lidech a burziánském kapitalismu, který jim tak či onak šéfuje. A vesměs to není moc hezké pokoukání. Každopádně je to velice působivé a bez výjimek dobře zahrané, byť celkem předvídatelné. Scéna v nemocnici je příliš daleko přes čáru patetická, zato další scéna s plačícím Sheenem mladším je vynikající. Pozitiva jednoznačně převažují, ovšem legendární status si zaslouží jen a pouze Gordon Gekko - velký hráč a charizmatická "peníze pro další peníze" svině ukazující nesmyslnost fungování našeho ekonomického systému. 80% a doufám, že dvojka bude zajímavá i něčím jiným než tím, jak moc se pan Douglas dovede fyzicky podobat svému otci.(11.4.2010)

Zábavný film o finančnictví se asi lépe udělat nedá.(7.10.2010)

• - Roli Buda Foxe chtěl i Tom Cruise, ale Oliver Stone se již domluvil s Charlie Sheenem. Později Tomovi slíbil, že mu dá roli v dalším snímku: Narozen 4. července (1989). (viperblade)

• - Malé cameo si ve filmu zahrál i režisér Oliver Stone, a to malou roličku telefonujícího obchodníka z akciemi. (Terva)

• - Daryl Hannah byla za svůj výkon oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku ve vedlejší roli. (('Butcher'))