Stoneova režije je výtečně dynamická a sugestivní, jako téměř vždy. Avšak pro diváka, který se zrovna nevyžívá v ekonomice to může být dost často jeden velký zmatek. Stone se s divákem nepáře. Žádné vysvětlivky či pomocná vodítka. Tohle všechno však nic nemění na faktu, že Michael Douglas zahrál svojí roli skutečně brilantně a neménně dobrý byl Charlie Sheen. Prosluněné záběry na panorama New Yorku - pastva pro oči a atraktivní prostředí boháčů zaujme prakticky každého. Stone si vybírá zajímavé příběhy a ještě zajímavěji je zpracovává. Wall Street není jeho nejlepší film, ale je jako již tradičně na velice solidní úrovni.(8.4.2006)

• Malarkey

Herci úžasní, režie parádní, příběh možná nad hranice samotného Wall Streetu, ale pokud tomu, co se ve filmu děje, nebudu holdovat, tak lepší hodnocení prostě nedám. Usínal jsem, pral jsem se s nudou a přemejšlel každou chvíli, jestli by nebylo film lepší vypnout. Wall Street nebyl a nikdy pro mě nebude film, u kterého bych zaujatě seděl a žral každou scénu a rád se stotožním s ostatními uživateli, kteří film ohodnotili dvěma hvězdičkami a níže. Kvalitu to sice má, ale nebudu hodnotit vysoko jenom proto, že všecko ostatní je perfektní. Mě to prostě nebavilo.(6.11.2010)

Zábavný film o finančnictví se asi lépe udělat nedá.(7.10.2010)

Pútavo natočené machinácie na burze, manipulácie pre zlepšenie konkurenčnej pozície na trhu, riadenie, rozhodnutia pod réžijnou taktovkou Olivera Stona a výbornom herectve M. Douglasa. Som zvedavá ako Oliver Stone divácky "predá" pripravovanú dvojku.(6.4.2010)

Nejlepší film z prostředí New Yorské burzy. Oliver Stone ví, jak diváka upoutat k sedadlu a tak zdánlivě nudný příběh je skvěle zpracován. Michael Douglas opět vynikající a velice přesvědčivý...(23.11.2007)