Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Zábavný film o finančnictví se asi lépe udělat nedá.(7.10.2010)

 • Falko
  ****

  Zaujimava drama zo sveta maklerov a financnych zralokov, tak ako aj pohlad a zaroven poucenie pre mladeho zacinajuceho maklera Sheena, ktory sa chcel za kazdu cenu a velmi rychlo dostat k peniazom. Michael Douglas si uz viackrat zahral chamtiveho bohateho hajzlika, spomenul by som napriklad Fincherovu HRU (1997) alebo DOKONALU VRAZDU (1998), pricom aj tu si zahral obchodnika na burze. Charlieho Sheena dnes uz ani poriadne nevidiet, mozno len na Direct to DVD filmoch a na Daryl Hannah si pamätam asi len z Tarantinovho KILL BILLa (2003). Na konci filmu som si vsimol venovanie niekomu, kto sa tiez vola Stone, zrejme niekomu z rodiny rezisera Olivera Stonea. Filmoveho otca Charlieho Sheena si tu zahral jeho skutocny otec Martin Sheen... 13.03.2009 ____ Charlie Sheen - (Bud Fox) +++ Michael Douglas - (Gordon Gekko) +++ Daryl Hannah - (Darien Taylor) +++ Martin Sheen - (Carl Fox) +++ Terence Stamp - (Sir Larry Wildman) +++ Saul Rubinek - (Harold Salt) +++ John C. McGinley - (Marvin) +++ Hal Holbrook - (Lou Mannheim) +++ Hudba: Stewart Copeland +++(13.3.2009)

 • Arx
  *****

  Nejlepší film z prostředí New Yorské burzy. Oliver Stone ví, jak diváka upoutat k sedadlu a tak zdánlivě nudný příběh je skvěle zpracován. Michael Douglas opět vynikající a velice přesvědčivý...(23.11.2007)

 • berg.12
  ****

  Život na burze pojatý sice trochu jako mravoučná kovbojka, ale Stone znovu potvrdil, že bych mu byl ochoten zbaštit snad i tříhodinový dokument o výrobě hřebíků.(10.3.2006)

 • Faye
  ****

  O životě rozhodují většinou momenty, nejcennější zboží jsou informace a umění, jak je použít. A hlavně schopnost držet se přesvědčení, že pokud to špatné, co děláme můžeme srovnat s něčím stejně špatným co dělají ti ostatnítak to vlastně není takšpatné nebo je? Život je vlastně..jako.. burza .. hrát, vyhrát a hlavně udržet si těžce získané pozice.(10.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace