• dobytek

Film je asi natočenej dobře, ale sledovat nějaký burzovní makléře, jak si po telefonu přehazujou virtuální peníze, mě prostě vůbec nebere. Navíc postava, který by měl divák jakoby fandit, je takovej nesympatickej slizoun a vlezdoprdelista. V dnešní době bychom ho mohli asi označit za ukázkovej případ zmrda. Jinak ze začátku to vypadá ještě docela nadějně, že by to snad mohlo bejt zajímavý, ale ono to je pořád jenom nějaký tlachání ve stylu akcie tohle, akcie tamto, index růstu blablabla, milion sem, 10 milionů tam, prodat akcie, nakoupit akcie... Pro mě absolutně nezáživný téma. Ke konci jsem to už sledoval jenom tak jednim okem, protože mě dění ve filmu už vůbec nezajímalo. No aspoň jsem se dozvěděl, z čeho jsou samply v písničce 3 steps ahead - Drop it.(21.7.2012)

Dost jednoduché a málo dekadentní. Douglas boží jako vždy.(8.3.2009)

Zklamání, asi hlavně proto, že si jinak na filmy Olivera Stonea celkem slušně potrpím a většinu z nich považuju za téměř dokonalý díla. I rodinu Sheenů mám ráda, tady si navíc zahráli otce a syna, přesto jsem při sledování měla pocit, že tomu k nadprůměrnosti něco málo chybí. Michael Douglas byl skvělej, o tom není pochyb, i Frankova Fly Me To The Moon, která zazněla celkem dvakrát, se mi moc líbila, ale... ale tohle "ale" mi u tohohle filmu asi navždy zůstane.(28.1.2007)

Zřejmě nejlepší film z burzovního prostředí. Je radost sledovat Michaela Douglase (to je ale charismatický parchant!) a Charlieho Sheena. Jediné, co mi na filmu výrazně vadí je otřesná hudba.(3.1.2008)

Pútavo natočené machinácie na burze, manipulácie pre zlepšenie konkurenčnej pozície na trhu, riadenie, rozhodnutia pod réžijnou taktovkou Olivera Stona a výbornom herectve M. Douglasa. Som zvedavá ako Oliver Stone divácky "predá" pripravovanú dvojku.(6.4.2010)

• - Malé cameo si ve filmu zahrál i režisér Oliver Stone, a to malou roličku telefonujícího obchodníka z akciemi. (Terva)

• - Dej filmu sa odohráva v roku 1985 a Budov kolega spomenie, že Gordon Gekko predával akcie NASA tridsať sekúnd po havárii raketoplánu Challenger. Spomínaná havária sa ale odohrala až začiatkom roka 1986. Okrem toho, NASA je vládnou agentúrou a preto nie je (ani nemôže byť) obchodovaná na burze. Či išlo len o nadsadený príklad od Budovho kolegu na adresu Gordona Gekka, možno len diskutovať. (martincba)

• - Daryl Hannah byla za svůj výkon oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku ve vedlejší roli. (('Butcher'))