• stilgar1
  odpad!

  Tohle má být pohádka? Já bych se o své dítě pořádně bál, kdyby ho nechal dívat se na tuto "pohádku". Mohlo by skončit z nějakou těžkou duševní poruchou. Mám pocit, že Zdeněk Troška se trošku seknul ve výběru svého povolání. Očividně mu točení filmů moc nejde...0/10(10.1.2007)

 • Jezinka.Jezinka
  **

  Není to nejhezčí pohádka, jakou jsem kdy viděla. Není to ani nejlepší česká pohádka, dokonce ani nejlepší česká pohádka posledních let. Ale rozhodně to není žádná katastrofa. Knížepán Johan se vyloženě povedl. Eliška je krásná, Jindřich .... ehm tam je taky. A aby to bylo opravdu pohádkové, je tam holub, který funguje spolehlivěji než FedEx.(24.8.2010)

 • MikeCool
  **

  No co si budeme povídat. Česká pohádka vesměs z válečného prostředí asi moc lidí neohromí. ___ (bývalé Městské kino, Nový Bydžov)(11.12.2012)

 • Allien.9
  ***

  Největší chybou druhých dílů je uječenost. A ani tady se s ní bohužel nešetří.:-((19.6.2011)

 • WANDRWALL
  *

  Už o nesmyslech. Čertík jen blbne, a boháč, že by stále stál o stejnou čůzu? Na základě čeho? Dělat z dětí dospělích pitomce, to CT ráda finančně podporuje.(8.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace