Třetí pokračování osudů oblíbených hrdinů v bláznivé letní komedii z jihočeských Hoštic. Blažena konečně „urvala“ Vencu, živočichář Béďa se přiznal k dítěti a oženil se s inženýrkou Gábinou. A tak Evík a Miluna z  hospody zůstaly na ocet. Na jézeďáckém zájezdu do Itálie se zhrzené dívky seznamují s údajnými mafiány - v podání Oldřicha KaiseraMartina Dejdara - a nabídnou jim všechen svůj slovanský šarm a šmrnc za likvidaci svých šťastnějších sokyň. Vymyslí plán, který jako v každé bláznivé komedii přináší množství nečekaných zápletek a komických situací ... (TV Prima)

lapatata

Problém vidím v žánru. Spousta "filmařů" tady kritizuje zcela specifiký druh komedie a přistupuje k tomu, jako by snad šlo o oscarové drama. Tímto absolutním nepochopením uměleckého záměru tvůrců poukazují na svou totální neschopnost kritizovat cokoli a to je na tom velmi úsměvné. ()

pájap

ale jo.tu dobu to fakt vystihuje......mě by velice zajímalo proč ti všichni co tomu dali odpad na to koukali??? ()

DCR

Troškovo neslavné dovršení jézeďácké trilogie. Režisér ztratil nejen slovník ( nudismus není erotika) ale i zdravou soudnost. První díl byl podařený, druhý byť tlačil na pilu a ztrácel se v celkové trapnosti, mohl stále působit svěžím košilatým dojmem, trojka je v celkovém vyznění nekompaktní nastavovanou kaší. Pokud se Troškova parta chtěla opět sejít, mohla to učinit kdesi o víkendu na chalupě a ne takhle prznit celuoidový materiál. Nicméně se musím přiznat, že na prstech jedné ruky, bych možná i spočítal některé dobré scény. Při kupování počítače v Německu za gotwaldovský stokačky nebo při polofrigidní Cecilce ve stromořadí Ptákovníků jsem se i pousmál. Závěrečné " zúčtování" mezi Milunou a Blaženou je asi jediné, co má ve zbytečném pokračování smysl. ()

Whoossain odpad!

Nikdy jsem nedokázal tuto trilogii plně docenit. Většina postav ve mě vyvolávala přinejmenším rozporuplné pocity, ne-li přímo odpor. Zpěv paní Jiráskové při zalévání muškátů (či co to má v tom okně) mi navozuje husí kůži i teď, stačí si na něj vzpomenout (ne kvůli tomu, že by byl špatný, ale díky celkovému kontextu). Matróna Růžičková (R.I.P.) mi nikdy nepřirostla srdci a po mé osobní zkušenosti, kdy jsem ji mohl vidět na jednom jejím vystoupení v období, kdy si hrála na lidového léčitele, či co to mělo být, jsem ji začal přímo nesnášet (no řekněte sami - hodí se k image sluníčkového človíčka ve stylu Lucky Bílé vyhánět ze sálu maminku s plačícím miminkem?). Zpátky k filmu - celé je to pochopitelně nesmírně laciné, trapnost trumfuje vtipnost snad na všech frontách a několikrát jsem měl pocit, že se dokonce stydím za autory, kteří zřejmě tuto schopnost nemají, protože jinak by něco takového nemohli vytvořit ani jednou, natož třikrát... Třešničkou na dortu pak jsou zlidovělé hlášky, které dokáže pronášet snad každý při jakékoliv, i té nejnevhodnější příležitosti. Troška je ztělesněné zlo, ďábel, který nenatáčí filmy o obyčejných lidech, on ty lidi prostřednictvím svých filmů vytváří, deformuje diváky dle svých zvrácených představ a buduje si armádu nemrtvého pubika zfanatizovaně hltajícího každý jeho slint, který na plátno vypustí. A dost, jdu blejt, velebnosti... ()

CradleSKS

Musim rict, ze me hodnoceni je kladne, ukazuje to krasne totalitni skanzen na vylete do ciziny, nekdy mozna i dnes to tak vypada..je musim rict, ze jsem se pobavil..jednou si myslim, ze to bude mit dokumentarni hodnotu:))..a farar otik a cecilka opet nezklamali..preci jen se to chce divat trochu ocima lidi, co presli od hrube totality a najednou zacali poznavat nove moznosti a "jiny" svet.. ()

Mark1983

Ta hromada čuráků kolem tý báby byla fakt nechutná,ale co se týče celkovýho děje tak Troška to už posral s tím,že do toho hlavně nasral politiku a to,že se češi tam z italů mohli posrat.Tenhle díl byl jasně úplně nejhorší,což jahody jasně nad tímto dílem vedou,ale co se týče tý mý jedný hvězdy,tak tá je za občasný kecy,ale jinak to fakt nemusim. ()

michalkop

Nevím, série Slunce, seno nikdy nebyla můj styl. Dlouho jsem jí vůbec neznal. Po shlédnutí jsem jí nijak legendárně vtipnou neshledal. Občas má světlejší chvilky. Toť vše. V tomto díle stojí za povšimnutí, kolik věhlasných českých herců dokázal přimět ke svléknutí na českou nudapláž. ()

mine.slayer

S erotikou to šlo už trochu z kopce, ale perfektně vystižené zapojení "Čecháčků" do té velké láskyplné kapitalistické náruče, nevím sakra proč se tak na komouše nadává, vždyť v těch dvouch předchozích dílech panovala taková pohoda a co na tom že tenhle film zakázali, stejně ho všichni znali. ()

2sistem

Nejslabší díl a neni tam co by zaujalo. Je to jen výškrabek toho co zbylo po předchozích dílech a nasraný spolu s cizinou a nahotou do něčeho, co nevypadá jako pokračování. ()

LUCIM

Film by to nebyl špatný, jen díky Tv NOVA to vidíme každý měsíc stokrát a už mě to hodně omrzelo. Celkem slušná trilogie se proměnila ve film, co zaplňuje prázdné okénko vysílacího času. ()

27p16and41p6

Tady ta hodnocení a komentáře jsou trapné. Myslím, že kdo nemá problém smát se stupidním vtipům v Připoutejte se, prosím nebo Žhavé výstřely, nemůže se nesmát u této komedie. Náhodou jsou tam skvěle zahrané vtipy! ()