Třetí pokračování osudů oblíbených hrdinů v bláznivé letní komedii z jihočeských Hoštic. Blažena konečně „urvala“ Vencu, živočichář Béďa se přiznal k dítěti a oženil se s inženýrkou Gábinou. A tak Evík a Miluna z  hospody zůstaly na ocet. Na jézeďáckém zájezdu do Itálie se zhrzené dívky seznamují s údajnými mafiány - v podání Oldřicha KaiseraMartina Dejdara - a nabídnou jim všechen svůj slovanský šarm a šmrnc za likvidaci svých šťastnějších sokyň. Vymyslí plán, který jako v každé bláznivé komedii přináší množství nečekaných zápletek a komických situací ... (TV Prima)

psycholog

Tady se z té počáteční "euforie" stala neskutečná volovina. Kelišová to snad jediná trošku táhla kupředu, ale ty tupé a levné vtipy už jaksi dozněli. Všechna nadšení musela rychle upadnout a snad jen trvalému divákovi této trilogie se to muselo trošku líbit. Já dávám 40% a to ještě s odřenýma ušima. Troškova slušná počáteční kariéra upadá... ()

lenny71 odpad!

Myslím, že na tenhle film už mi ani nestačí bodová hranice. Pokud jsem první díl označila za "odpad", tohle je co? Ještě větší odpad? Naprosto nekoukatelné. Nechápu, jak může někoho tenhle humor bavit. Navíc ještě dvakrát (nebo možná i vícekrát) do roka. ()

TOMASINI

Slova o totálním humusu nebo pohrdání o těch, kterým se film líbí nemohu potvrdit. Je to reflexe doby, ve které jsme žili. Samozřejmě se objevují velmi levné vtipy, ale to snad ve všech masových komediích. I lidé se základním vzděláním se chtějí bavit a film nemusí obsahovat vždy psychologické aspekty, aby měl své místo v dějinách. Za mě osobně 1*, ale chápu i lidi s hodnocením 4*, jejichž smích si z kina ještě dost dobře pamatuji na to, abych film odsoudil. ()

henny2010 odpad!

ŠOŠKA propadl mezi nejhorší režiséry co máme. Po tomhle propadáku, už stačil natočit jen princeznu ze mlejna, která aspoň skvělými kostými a kupodivu i herci stála za to. Je to brak na druhou.... ()

Pelhrimovsky

asi nejlepsi film co znam.ruzickova perfektni.troška skvěle zachytil atmošku českych tripů do zahraničí-s řízkem a pivem v ruce.da best eva!!! ()

monteloup

Bozinku lidi jak muzete tak debilne hodnotit ceskou komedii v ktere ucinkuji tak skveli herci a nekteri uz nejsou mezi nami....Proboha na tu dobu ...klasika a skvele scenky......Hodnoti tady jen sam skeptik a lide bez smyslu pro humor nebo co...... ()

lucastej

Tenhle díl se mi z celé trilogie líbil nejvíc. Je totiž nejvtipnější a suverénně naplňuje pojem crazy komedie. Ano, děj nestojí za řeč a ta erotika je poněkud zbytečná - ale ty fóry! Když se to tady hemží hodnoceními typu odpad, z těch povedených fórů: čeští turisté večeřící italské "specijality", italští floutci v podání Kaisera a Lábuse (sklepáci by to nezahráli líp), farář evidující hříchy vesničanů na počítači... A to nejlepší nakonec - šťastlivky frnkly z Hoštic do Itálie, dcera bulí a novodobá Libuše stojí uprostřed dvorku posraného od slepic a prorokuje čechům skvělou budoucnost. To už je satira jak z Ecce Homo Homolka a na komedii nezvykle silný konec. ()

Fannyss

Nemastné , neslané , pan Troška si nikdy nedá pokoj , už ani nevím kdy natočil film , a hned ho nepředělal na seriál. 1 * za Jiřího Lábuse. ()

Ospalek

Troška svléknul všechny herce a ti se rozběhli po vesnici. Sice je to o dost horší než první dva díly, ale po opětovném shlédnutí jsem se přistihnul, že se tomu přece jen zasměju, takže to vyzdvihávám z odpadů, aspoň prozatím. ()

Gazzellka

sorry chlapci a dievcata, ale evidentne vam vase pseudointelektualne nazeranie na tuto famoznu retro tvorbu nedovoli ozajstne si uzivat vsetky debilne vtipy, co svet ponuka. JA SE BEZ TEBE DO TY ITALIE NEVDAM... ty ses taaaak hodna. JA VIM! ()

Necrophobic

ÁÁÁ tady je zase odpadu jak v kafilérce:-)) Takhle .Jasně nejhorší a nejbrakovitější díl,ale já jsem primitiv a párkrát jsem se stejně zasmál . Tak mě upalte no:-)). Třeba David Lynch by mohl natočit sebevětší srajdu ,ale u něho je to osobitý styl .U Trošky odpad .Hvězdy dávám u celé série za pobavení ,ne za brilantní režii a technickou dokonalost . ()

borboleta odpad!

Nikdy jsem nepochopila všeobecnou oblibu série Slunce, seno, něco. Mě při se při vzpomínce na tuto trilogii zvedá obsah žaludku a ježí se mi chlupy na všech částech těla. Dokonce jsem jednou měla noční můru, že jsem se ocitla někde mezi těmi bodrými vesničany a co hůř, zpovzdálí se na mě usmíval Troška. Ani ten sen, ani ten film fakt nebyla sranda. ()

vhorky

Jednoznačně nejchudší z celé trilogie. Ačkoli jsou obecně Troškovy filmy kritizovány pro svoji prostoduchost, i u této komedie se člověk zasměje. ()

jawjaw

Snaha sa cení, bohužial iné sa v tomto filme nedalo oceniť lebo to je len zbytočná lopata hnoja na kopu ktorá už aj tak bola dosť veľká vďaka druhému dielu. ()