* dolů za zde pro mě dost nepříjemnýho Langmajera - a * nahoru za dokonalého Rodena.(5.4.2006)

Tuhle českou komedii mám docela rád a vždycky se na ní rád podívám když běží v TV. Hlavně ten "lov" na vojáky mám opravdu rád a je to jediná scéna u které lituji, že mě vojna minula.(9.8.2008)

• MM_Ramone

Názov toho snímku znie "Copak je to za vojáka...". Ja si však kladiem trocha inú otázku: Co pak je to za vysoké hodnotenie, čo sa tu dostalo tomuto podradnému filmečku? Nemám pocit, že by to bolo niečím výnimočné. Dokonca sa mi to nezdalo ani nijak zvlášť zábavné. Podpriemerná komédia snímaná televíznou kamerou s miestami dosť otrasnými hereckými výkonmi. Jiří Langmajer nikdy nezahral žiadnu postavu presvedčivo a tak je tomu aj v tomto prípade. **(14.2.2008)

• sepp

Obcas je to sranda a chapu, ze nekdo se v tom dokaze i najit, pro me to ma vsak hroznou socialistickou pachut. A tak moc zabavne to zas taky neni :)(4.3.2004)

Jedna z nejklasičtějších českých komedií, jehož obsazení vévodí silný ústřední herecký trojlístek v sestavě: Langmajer, Roden, Jandák. Vedlejší postavy si vedou stejně skvěle. Daniel Landa se na vojnu prostě hodí:) Skvělé, přirozené, vtipné, nezapomenutelné. "Jo, a dávali něco s Travoltou." - "Jé, Vy jste tam byl taky? Tak vidíte, že nelžu."(2.1.2006)