Hera se musí zodpovídat Nové republice, zatímco v daleké galaxii dojde k opětovnému shledání. (Disney+)

tomik99

Senátní výbor mě fakt nebavil. Nová Republika působí jako nesympatická banda plná byrokratů a Filoni si v politických debatách není tak jistý jako George Lucas. Jeho prequelové epizody byly tehdy nadčasové, Filoniho rozmluvy přináší jen stokrát slyšené klišé. S příběhem v nové galaxii jsem zatím v míru. Baylan dokáže být nadále nejzajímavější postavou a to mu k tomu stačí jedna zajímavá věta. Ezra, Sabine a Ahsoka předvádějí svůj standard. V epizodě mi chyběl moment překvapení či snad konflikt mezi hlavními postavami, kteří si bezvýhradně věří a jedna nemá důvod zpochybňovat činy toho druhého. I když tady by se dalo lecco a leckomu vyčítat. ()

Fin_429

Co to bylo? Tohle má být předposlední epizoda? V předposledním díle má nastat zvrat, něco, co vás povzbudí a budete se cítit natěšení na tu poslední. Bože můj, tohle byl Vývar všeho nejhoršího z Ahsoky, okořeněný parádním klišé a neskutečně na nic linkou na začátku, která byla navíc ještě k tomu všemu trapná. Vážně, tohle bylo něco.. Aspoň že to ta temná strana táhne nahoru a neválí se v blátě jako ta světlá. ()

Brock

Zatim nejslabsi epizoda, postrada veskerou logiku. Trochu se obavam te posledni, ve ktere stopaz asi na uspokojeni stacit nebude. ()

Gig

Ač fajn epizoda, tak přece naivní. Padouši umírají a želví-kamenní lidé ne. To i Ewokové, kde je jistá inspirace umírali v šesté epizodě. Taky je divné, že Sabine ucítila sílu, ač "teprv" začíná a Ezra silný na sílu neucítil Ahsoku. Taky C3PO byl sice moc příjemný fanservice, ale malino naroubován. ()

hustle_sweat odpad!

Na tohle se nedá koukat ani ironicky , Hlavním postavám nehrozí žádné nebezpečí zatímco armáda nepřátel má nehorázné ztráty . Všechno hraje ve prospěch hlavních postav a nikdy se nemusíte bát o jejich život protože v dnešním Hollywoodu nemůže nikdo umřít. ()

P_Neubauer

Nic noc se nestalo, to co se dělo bylo stále občas trošičku hloupé nebo dětinské, ale stejně jsem si tuto epizodu nad míru užil, jen se docela obávám finále, neboť mi přijde že to co tam zbývá dořešit je tak ještě na 3 epizody. 7/10 ()

jjjerry

Další zbytečné vyhrabání starých postav C3PO. Tohle ten slabý scénáž nezachrání. Ukazuje to jen zoufalost tvůrců.  Ezra mně bohužel vůbec nesedí, ta snaha o vyváženost a obsazení "Aladina"je trapné. Perfektní je Thrawn. Baylan a souboj také super. To finále bylo divný, nedomyšlený. ()

Mukade

Sítripio stále nažive, LOL, nazdar kaamo x'D ........................ I ♥ ako je Ashoka štylizovaná ako nindža -  "opačné" držanie meča, topánočky s oddeleným palcom,  atď. ......................... nesympatické veci: Ezra, korytnačky. ()

DonSpaghetti

Obklíčení. Dva, proti 40 (určitěnějakpojmenovaných)stormtrooperů. Co uděláme? Vzdáme se? Zabijou nás? Šok! Na mimozemské hyeně přijede Ahsoka v bílém jak u Helmova Žlebu Gandalf (akorát bez tisíců jezdců) doprostřed obklíčení! A ty bíločervení slavisti co? "Hehe, mám pužku, hehe, ona řekla střýlet!" Aneb příklad za veškerou logikou této epizody/seriálu. ()

Raid91

Hodně divná epizoda, ne špatná ani dobrá ale divná a asi proto, že jsme všichni čekali něco jiného. Zaprvé jsem rád, že Baylon a Shin jsou stále ve hře. Tyto dva záporaky si vážně užívám a to co má Baylon v plánu mě zajímá více a více. Přišlo mi jako by chtěl aby tam ta Shin umřela. Když jsem u smrti...proc mam takový pocit, že tvůrci mají v plánu Ezru killnout na konci seriálu. Takový nepříjemný pocit... ()

madcap

Tentokrát jsem měl u Ahsoky  poprvé pocit, že se dívám na "filler" epizodu. Tím netvrdím, že v ději nedošlo k vůbec žádnému posunu, ale od dílu, který má předcházet finále, jsem čekal přece jen víc. Pro mě zatím nejslabší díl série. Tak doufám a věřím, že finále nám to příští týden vynahradí a vrátíme se kvalitou někam ke 4. a 5. epizodě. Ještě pardon ... nedá mi, abych (ano, zase, omlouvám se) obecně neokomentoval divácké recenze, ať už tady, ale třeba i na IMDb a jinde. Že pro spoustu fanoušků představuje samotný název Disney obrovský červený hadr (něco jako je třeba pro voliče SPD Česká televize 😂), to jsem tady už nedávno zmiňoval ... ale všiml jsem si taky další výrazné skupiny diváků, kterým říkám "umanutí detailisté". Je někdy až k smíchu, na základě jakých drobností a pro děj (podle mě) úplně nepodstatných ptákovin, dokáží tihle "fans" seriál v recenzích někdy i totálně odepsat a sázet k tomu odpady a jednohvězdy. Hele, lidi, klid ... 🙂 Vždyť třeba i ve filmu, který uznáváme asi všichni jako v rámci SW nejlepší - Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980) - by se přece našlo pár chybiček, nelogičností v ději a různých dalších věcí, které třeba nebyly zas až tak úplně domyšlené. Sakra práce, jsou to přece Star Wars! Tím samozřejmě neříkám, že by měl člověk rezignovat na rozum a logiku, ale podle mě opravdu nemá žádný smysl se v seriálu - který v podstatě není ani sci-fi, ale patří spíš do žánru space opera/fantasy - doslova nimrat stylem "tahle skripta finanční matematiky mají na 300 stranách dvě tiskové chyby v rovnicích - takže nepoužitelné, ODPAD!!!" 🙂 ... ()

Branique

Celkom dobrá časť. Zo seriálu sa mi páčia najviac dve postavy. Baylan a veľkoadmirál Thrawn. Páči sa mi ako sú tieto dve postavy napísané. Baylan taký stratený medzi dobrom a zlom a ten herec tam sedí. Thrawn zase prísny a všetko ide cez chladné kalkulácie. Baylan (herec) zomrel po vajcíne. Ak tú postavu nahradia zase nejakou ženou, tak to bude už príliš. Už teraz ich je tam viac ako dosť. Trocha zase aj detinský nádych s tými "korytňákmi", ale dalo sa. Mohlo to byť aj horšie. Všetci si pamätáme na mega prúser menom Jar Jar Binks. ()