Série(2) / Epizody(16)

Bývalá rytířka Jedi Ahsoka Tano zjišťuje, že zranitelné galaxii hrozí nové nebezpečí. (Disney+)

Recenze uživatele hustle_sweat k tomuto seriálu (9)

Ahsoka (2023)

Dave Filony si trochu nahromadil ego a logiku či kompetenci postav dal trošičku víc stranou . Bolí se na tohle koukat ()

Část 1: Mistři a učedníci (2023) (S01E01)

Kdyby Ahsoka požádala o pomoc Luka tak by se polovina věcí nestala a série mohla skončit po 3 epizodách ()

Část 2: V potu tváře (2023) (S01E02)

Ahsoka byla placená podle dialogu ? Já si nemůžu pořádně vzpomenout jestli vůbec mluvila ()

Část 3: Čas odletu (2023) (S01E03)

Umí Ahsoka něco jiného než mít překřížené ruce ? Also máme tu novou verzi hyper space ringu ()

Část 5: Stínový válečník (2023) (S01E05)

Sabine je force sensitive , Jacen je force sensitive , KAŽDÝ JE FORCE SENSITIVE !   Flashbacky do klonových válek i souboje byli nádherné . Anakin měl ovšem ten uncanny digitální obličej , to ale nemění nic na tom že to je další filler kde polovina epizody je zaměřena na oblohu či objekt zatímco Ahsoka má zkřížené ruce.  Vážně doufám že se dočkáme vysvětlení kde jsou všichni force sensitive bytosti v době nového řadu. ()

Část 6: Daleko, předaleko (2023) (S01E06)

Thrawn byl na plátně asi 6 minut , zbytek byli filler kecy a Sabine hodící s kamenným přítelem ()

Část 7: Sny a šílenství (2023) (S01E07) odpad!

Na tohle se nedá koukat ani ironicky , Hlavním postavám nehrozí žádné nebezpečí zatímco armáda nepřátel má nehorázné ztráty . Všechno hraje ve prospěch hlavních postav a nikdy se nemusíte bát o jejich život protože v dnešním Hollywoodu nemůže nikdo umřít. ()

Část 8: Jedi, čarodějnice a vojevůdce (2023) (S01E08) odpad!

Totální odpad  >Impérium nedokáže trefit 2 přerostlé pejsky i s turbolaserovými bateriemi  >Sabine začne fungovat síla v moment kdy se to hodí do děje  >Imperiální křižník a stíhačky tie nedokáží trefit na místě stojící loď ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023