Tátou proti své vůli (TV film)

• Česko

Tatínkem snadno a rychle

Unwed Father

Otcom proti svojej vôli

USA, 1997, 87 min

Krása - Pohoda.. Film jak se patří, sranda když Austin se staral o mimino ;)) Ale když se loučil brečel jsem ;)) Takže jasných 5*(10.2.2011)

::::::::::::::::::::::::Krásný film ! Brian Austin Green je super herec a dobře vypadá ! Měl by ale dostávat role ve větších filmech ....... :::::::::::::::::::::::::(23.4.2008)

• viperblade

Ničím vyjímečný film, patřící do kategorie "Kdyby se to nenatočilo, tak svět o nic nepřijde".(18.10.2007)

Brian Austin Green je hodně dobrej herec a jako vyloženě dětskej herec byl dokonce výbornej! typickej případ, když se řekne o někom, že je talent. takže taky celkem nechápu, proč se neuchytil víc. každopádně film je podle mě celkem dobře natočen. "problém" mám v tomhle případě s kategorizováním. ať se na to dívám z jakýhokoli úhlu, za klasický drama bych to neoznačila a celý film na mě působí v podstatě jako takový žánr-nežánr. na druhou stranu je to možná i dobře, protože život sám také není daný žánr. takže jako celek velmi slušný. a za Briana čtvrtou hvězdičku.(23.8.2011)

Prekvapenie roka! Zhliadla som ho náhodou, keď som ráno bezducho prepínala kanály a skonštatovala, že veď tam aj tak nič nie je. A urobila som dobre. Herecké výkony a samotný príbeh ma pripútali natoľko, že som sa od telky nepostavila ani počas reklamy. Krásny príbeh o tom, ako narodenie dieťaťa urobí z príliš mladých ľudí zúfalcov, ktorí zrazu nedokážu žiť s dieťaťom, no ani bez neho. Melanie robí presne to, čo by som v takejto psychicky vypätej situácii zrejme urobila tiež. Jason prešiel dokonalou realistickou premenou zo sladkého, ľahkomyselného rockového speváka až k otcovi na plný úväzok, ktorý sa podvedome na syna naviaže a už nerieši, či stratil osobný život alebo miesto na pódiu. Jednoducho sa to stane. Záver, počas ktorého z obrazovky netečie med, ma dojal a nenútene vyšpičkoval môj kladný dojem. Preto 4 hviezdičky a jednoznačné odporúčanie. :) Pozn.: Tento druh filmov zbožňujem hlavne preto, lebo autori sa neboja vyhnúť šablóne "kinohit" a točia nenúteným spôsobom, ktorý často urobí film oveľa zaujímavejší.(1.5.2012)