Reklama

Reklama

DC Liga supermazlíčků

  • USA DC League of Super-Pets (více)
Trailer 7

Krypto superpes musí přesvědčit divokou smečku z útulku - ohaře, břichaté prase, želvu a veverku, aby ovládli své vlastní nově nabyté schopnosti a pomohli mu zachránit superhrdiny. (Magic Box)

Videa (6)

Trailer 7

Recenze (87)

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Ale jo, vlastně ve výsledku velmi dobrá podívaná jak pro děti, kteří budou tyhle "superhrdiny" žrát, tak i pro dospělé, a to zejména díky dostatku humoru, fajn zábavných scének i celkem originální premisy (turbo želva, prase měnící velikost, velký hafan a elektrická veverka versus hlavní záporák s armádou morčat!) Fajn rodinná zábava, u níž nadstandartně potěší i vizuál a zakomponování do DC světa. ()

Vidly10 

všechny recenze uživatele

Je smutné, že nejlepší filmová Justice League, kterou máme je film pro děti. Rodinná zábava, která svou rozkošností a humorem pobaví děti. DC fanoušky potěší spousta easter-eggů a meta vtípků, které nepochopí jen tak někdo. Je tady i pár zajímavějších a silnějších linek, jako třeba back-story některých postav a podobně. Doporučit, ale můžu originální znění, které je hvězdně obsazené… i když Toren jako Flash je věc, kterou si nemůžete nechat ujít ;D. Fajn animák, který neurazí, ale nejedná se o nic převratného. Lehký nadprůměr 6/10. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

„Ja sa lížem prakticky stále.“ Má to skvelé momenty, ktoré sú buď úžasne WTF vtipné (Kryptove geniálne pokusy o nadviazanie komunikácie s bežnými domácimi zvieratami, psie zacítenie zlomeného srdca), alebo milé a rozkošné (mačiatko). Prípadne disponujú srdiečkom (flashback do Aceovho detstva pardon šteniatkovstva) a potešia komiksových fanúšikov (robenie si srandy zo Zeme 1, Zeme 2, Zeme 3...). No a potom scenár obsahuje momenty, ktoré sú fakt ukrutne predvídateľné (výcvik, príchod sebadôvery a naučenie sa tímovo spolupracovať) a plné nudného, ba až mierne otravného klišé (v podstate všetko so záporákmi, och ovládnutím sveta a zničením superhrdinov, strašne som však trpel i pri scénach ohľadom žiarlivosti). Paradoxne viac, ako niektorí maznáčikovia, ma bavili „reálni“ superhrdinovia. Hoc treba dodať, že Aquaman vinou tohto filmu behom pár minút stratil všetku dôstojnosť, akú sa mu (celkom úspešne) snažil vybudovať Jason Momoa. Krypto a Ace sú fajn, ale ostatní sú dosť mimo (a z korytnačky som mal zimomriavky, hoc musím dodať, že na „kde to ku*va som?“ tak skoro nezabudnem, aspoň za to palec hore a uznanlivé potľapkanie po pancieri). A Keanu Reeves ako Batman? Doprčic, sem s tým! ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

animák vezoucí se na vlně oblíbenosti komiksových filmů, ovšem naplno využít toho bohužel nedokáže. Notoricky známí hrdinové jsou snad s výjimkou Supermana - celkem logicky - odsunuti na vedlejší kolej a v záři reflektorů se ocitá Supermanův superpes Krypto. Ten má strach, že ho páníček vymění za Lois, ale ve chvíli kdy je Superman zajat Luthorovým pokusným morčetem, které získá díky oranžovému kryptonitu superschopnosti musí si chtě nechtě najít zvířecí kamarády (taky se superschopnostmi), kteří mu pomůžou zachránit nejen superpáníčka. Mezi jeho nové kámoše patří nezničitelný pes, blesky metající veverka, prase, které má schopnost se zmenšit nebo zvětšit a docela neoriginálně superrychlá želva. Jak vše dopadne je dopředu celkem jasné, ale je to primárně film pro děti a ty se budou bavit víc než dobře. Uvidí svoje oblíbené hrdiny a roztomilá zvířátka, která v mnohém kopírují jejich schopnosti, nějakou tu ztřeštěnou akci a solidní vtípky. Ani dospělý doprovod u ligy trpět nebude, protože ač je tenhle animák superprůhledný, díky slušnému tempu uteče jako voda a většinou v něm všechno funguje dle očekávání. Jako bonus dostane i pár pomrknutí na znalce komiksů a hraných filmů a pár lehčích rýpnutí si do Marvelu. Liga supermazlíčku není zdaleka nejlepší animák který za poslední roky vzniknul, není nikterak originální, není ani nejvtipnější a nepřináší žádné hluboké poselství, ale svůj účel splní i za cenu toho, že už jej nejspíš nebudete chtít vidět znova (pokud vám není třeba osm nebo tak nějak)...65% ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Ako zoznamovačka malých a menších so superhrdinami z DC Comics, to celkom funguje. Až by som mohol tvrdiť, že to je tá najlepšia cesta. Dospelí, ak sa im to podarí, s kľudom odignorujú detinský mód a myslím, že aj oni budú mať tým pádom o zábavu postarané. Silnejší priemer dnešnej animovanej tvorby. ()

Galerie (47)

Zajímavosti (9)

  • V komiksech je Merton tradičně mužskou postavou, v tomto filmu byl změněn na želvu ženského pohlaví. (LUKICKK)
  • Na filmu pracovalo přibližně 70 animátorů. Práce jim zabrala 2 roky. (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama