gggggg

Film začal celkom slabo, prvých 20 minút bolo také zoznámenie s postavami, ale potom to začalo. Najskôr slovné prestrelky s obrovskou dávkou satiry a vulgarizmov. Potom akčné scény, ktoré boli veľmi dobré až na pár záverečných, tie už boli trochu cez hranicu reality, ale za to mali grády. Tvorcom nechýbala kreativita, film bol krvavý a vydarili sa aj špeciálne efekty. Pomerne dlho sme čakali na záver, ktorý len zavŕšil ďalší kvalitný snímok, tentokrát zo severu Európy. ()

ivttw

Nechapu mistni nadseni z ty sracky. Kdyz to tady ctu, mam pocit, ze jsem z jiny dimenze. Za me totalni ztrata casu plna nesmyslu a reziserskych nedomyslu. Snad pokus o Tarantino style? Nevim, ale at to byl pokus o cokoliv, tak se nevyvedl. ()

DavHav

Hodně sebevědomá filmařina. Primární záměr? Pobavit se. A mne. Povedlo se :-). Chybí hlubší myšlenky, celé je to tak trochu blbina, ale nadprůměrná... ()

JustEdems

"Když máš v chalupě psychopaty, nevadí že držku ti zničí...LALALALA." Severská obdoba matrimoniopatologie, kterou by mělo aplikovat mnoho párů o kterých vím alespoň já. Vydařená ujeťárna, na kterou se mi hezky koukalo. Oni ti seveřani mají prostě něco do sebe, nechybí jím humor, žaludek a testosteronové žlázy..Správná to kombinace k zaručené zábavě. ()

Sazenic

Tahle láska překoná všechno. Protože z lásky se rodí nenávist a z nenávisti znovu láska. Výborná podívaná,velmi vtipné momenty,trošku více krve,ale zábava až do konce. Skandinávie je prostě filmově nej. ()

Marcimor

Tak to byla opravdu jízda! Od pomalejšího rozjezdu film nabírá tempo a neztrácí ho až do finále. Chvíle záchvatů smíchu střídaly chvíle, kdy jsem nevěřil vlastním očím a dělalo se mi trochu špatně, abych se zase smál jako blázen. Opravdu zábavná řezničina. ()

PORTER44

I když to nebylo špatný,začátek trochu nudnější ale jakmile nakupoval kladivo ,pilku,pásku a provaz bylo mi jasný co chce udělat a pak když se objevili ty vězni začalo to mít grády.Nějak mi vadilo to herecké obsazení mimo N.Rapace mi tam nesedli ostatní herci.Některé černohumorné scény dost pobavily. ()

Konev odpad!

Dívat se polovinu filmu na krvavé obličeje, stříkající krev a k tomu rádoby humor... tak to fakt není pro mě. ()