tomino28

Tenhle víkendový trip na chatu se hodně povedl, i když se vlastně hodně zvrtl a nic nešlo podle plánu. Manželský pár vyráží na víkend s jasným plánem a jde jen o to, kdo z ústřední dvojice bude schopen zrealizovat své dílo zkázy dříve. Ale celé se to začne zamotávat, objeví se další postavy a až do závěrečného rozuzlení to je jedna velká jízda. Místy je snímek až překvapivě brutální, ale zároveň není nouze o vtipné momenty a celkově jsem si říkal, že v tomto případě se Norům povedlo přichystat divákovi vskutku originální zážitek. ()

Robopes

Prostě já ten norskej černej humor miluju a tady to do sebe všechno pěkně zapadá, včetně nadávek na Zelený ekoteroristy. 😁 ()

Sopholojong

Norska Vojna Roseovcov v polovici preklopena do Home Alone: Butcher Version. Ta prva polovica sa mi paradoxne pacila viac... bola viac spontannejsia, menej bizarna, komornejsia, s blonde bitch Noomi a prdackym Akselom "na zivot a na smrt". V druhej sa uz rozbehne ultimatny mlyncek na maso s vymaznanym gore, ale i absurdnymi scenami, pri ktorych neviete, ci sa huronsky "chlemit" alebo chytat za hlavu. Napad s hovnom za milion... Krvavy zaver so zvratom este lepsi ako v tohtorocnom Nobody. PS: Konecne sa niekto neboji dat na pi... vsetkym tym LGBTQ a rasovo vyvazujucim kvotam (Homo-mobil :D :D). ()

Tranda

Příběh: 3/5; Akce: 4/5; Hudba: 4/5; Vizuál: 4/5; Humor: 4/5; Atmosféra: 4/5; Napětí: 3/5; Herci: 3/5; Zábavnost: 4/5.  8/10 ()

motyka52

Bavilo mě to, dostkrát jsem se zasmál, ještě víc bych si to asi užil při nějakém hromadném sledování po pár pivech. Ale na druhou stranu musím říct, že to rozhodně dávno není šokující, už vůbec ne originální a rozhodně to mohlo být o pár minut kratší. Celkově to ale nevadí. Kvalitní spotřební zboží na jedno použití. Nejvíc mě ale baví představa, že si tohle někdo (některá) na Netflixu pustí na základě názvu, aby ukojil(a) svou potřebu po vztahovém romantickém dramatu. Vydrží to až do konce? Do prvního kladiva? Do vyprázdnění na půdě? ()

vinducha

Zřejmě 1. normálnější film od pan Wirkoli a ejhle , pecka 5hvězdová jako víno . Někdo to už tu naznačil , a za to se můžu též postavit . Je to takový vymazlený mix Mr. a Mrs. Smith vs. Funny Games . Náramná spokojenost. ()

Kritickej

7/10 Originálně pojaté řešení manželské krize. Škoda, že toho humoru nebylo víc, takhle si člověk zapamatuje hlavně tu přepálenou brutalitu. Ale super záležitost. ()

TheKleofa

OK, tak tohle bylo vážně geniální. Ať se to hlavě proboha nikdo nepokouší přirovnávat k Mr and Ms Smith! A jako třešnička na dortu blonďatá Noomi Rapace jako největší koč. ()

karel63

Koukáme s manželkou, třináctý den spolu v izolaci a ten film mi přišel docela vtipný... Severská tvorba opět nezklamala. ()