Kushina

Tohle byla norská bomba. Nebylo to přehnaný, bylo to emocionálně a napěťově hodně silný a vůbec to neubralo krvavým scénám. Vracení v čase o pár hodin zpět byl také správný a chvílemi vtipný krok a celkově mě to prostě bavilo. 75% ()

Diaconix

Chapu, že rozvod stoji prachy a chapu i, že su lidi co se to pak snaži vyřešit inak a tak mame před očama zabavnu ukazku jak ty ustavyčne hadky zkončit a začit znovu a lepši. Ale i jak je fšechno do puntíka naplanovane, tak se to občas zvrtne v řadnu zabijačku z kere nakonec nesu ani jelita ani vytužena svoboda, aneb společne zaliby vztah i utuži. Zdař buch! ()

halberdier

Snímku chvíli trvá, než se pořádně rozjede, ale s přibývajícími minutami je lepší a lepší až graduje do velmi nekomprimisního finále plného krve a černého hůmoru. Všechny postavy jsou v podstatě svině, ale ústřednímu páru manželů ve finále budete stejně fandit. Norové opět potvrdili, že umí točit skvělé žánrovky a ukazují naším filmařům, že kvalitní filmy lze točit i menších zemích, než je ta naše. ()

Saxos

Neskutečně jsem se bavil a vše vysvětlí cesta Nisanem. Zasranej buzi-mobil. Zasranej raketoplán. Zkurvenej benzín! Pojebanej, vlasatej, dementní volič zelenejch, smradlavej šukač stromů... Od rány berlí jsem si pustil několikrát, protože to nevymyslíš. Klady: krve spousta a způsobů, jak jí dostat z těla taky; 100% konec.  Závěr: určitě doporučuji! ()

Tomas_PO

Tak toto bola jízda! Nečakané skvelý nórsky film kombinujúci krvavý thriller s čiernou komédiou. Výborný nápad ako scenáristicky, tak aj prevedením, postavami, prostredím a spomínaným čiernym humorom. ()

Muf911

Norský Pulp Fiction se spoustou vtipných situací a zároveň strašná řežba. Začátek se rozjíždí slibně, ale ke konci když se všichni tak nějak furt snaží zabít a ne a ne se to povíst, to už trochu přestává být zábavné.  Zachraňuje to ale krásná podzimní norská krajina a super hudba. ()

Grázl83

Prvni pulhodina skvělá, pak to začalo nudit. Délka zbytečně přepalena, dej natahovany, ale závěr vtipný. Kdyby to bylo o cca půl hodiny kratší, určitě by to prospělo. ()

Elisson

Mohla to byť skvelá čierna komédia nebyť tých nezmyslov... akonáhle v krízovej situácii dostali možnosť brániť sa efektívnym spôsobom, tak sa začali chovať ako úplní retardi.....  alebo sú ľudia naozaj tak blbí? ()

Adaaamecek

Totálně šílenej serverskej film, který má ale i finální myšlenku a smysluplný konec se zaslouženou velmi krvavou akcí. A ten konec je pouze a jedině třešnička na tomhle filmovém dortu. Severní evropské filmy jsou zkrátka bomba a ještě stále mě nic nepřesvědčilo o opaku. Snad to tak i vydrží. 7/10. ()

Veber

Zábavná jízda. Velmi pobavil závěr s parodií na všechna ta pravidla ohledně ras a pohlaví, co se do filmu teď dostávají. K plnému hodnocení mi něco chybělo, ale bavila jsem se dobře. ()

ReactLotus

Niekto rieši manželské problémy neviem ako a niekto to rieši pokusom zabiť toho druhého. A o tom je viac/menej tento film. Debilný, brutálny, násilny, ale zároveň vtipný a geniálny... Severania majú veľmi dobrú tvorbu. To už ukázali Rytieri spravodlivosti. Skvelé lokácie, kamera aj herecké výkony a efekty. Každý herec tu hrá svoju rolu tak blbo, až je to presvedčivé. A tie efekty sú síce strašné, ale žiadna nedokonalosť filmu neškodí. Film proste ukazuje svojským spôsobom niečo, čo sme už mohli vidieť v iných filmoch, ale robí to trochu inak, sviežo a je to proste oddychovka. Zo začiatku si síce budete hovoriť, že to je totálna sračka, ale neskôr sa to zlepší. Proste geniálne. No a hudba, tá je úžasná... 8/10 Tým, že je to "iný" film, asi nenadchne každého, ale ja ho aj tak odporúčam. ()

BlackAdder87

Tommy Wirkola tenhle norský řezník, když dostane prostor, tak se dokáže řádně vyblbnout. Snad jedině jemu se podaří v jednom filmu pobavit, dojmout a přinést i jakési ponaučení, a přitom to celé ověnčit vyhřezlými střevy a zalít litry krve. Nechutně geniální. ()

Heywood

Černý humor plný krve, ale špičkově udělaný. A dokonce i vtipný. Kombinace na 80% přímo skvělá. Noomi Rapace je skoro zárukou kvalitního filmu, ale ten blond přeliv byl supernápad (plán vraždy ovšemže také).Aksel Hennie mě zaujal už v Marťanovi, ale tenhle výkon mě mile překvapil. Lokace hitchcockovská, hudba odlehčující a závěr Made in West. Tohle stálo za vidění. ()

veverysiak

Keď sa Vikingovia naserú, kosti sa menia na triesky a krv strieka ako islandské gejzíry, keď sa k tomu pridá zostava tvorivých profesionálov, je radosť sadnúť si pred plátno a vychutnávať si nevšedný príbeh o riešení manželskej krízy, samozrejme bez blízko umiestnených požívatín na prípadné zahnanie hladu počas projekcie, zase sa mi len potvrdili dva moje názory na Severanov, sú to výberoví magori a v prípade vhodnej konštelácie sú to fantastickí ľudkovia, takže 85%. ()