poster

Vražda v Las Vegas

 • USA

  Bodily Harm

Thriller

USA, 1995, 91 min

Režie:

James Lemmo

Scénář:

James Lemmo

Kamera:

Doyle Smith

Producenti:

Bruce Cohn Curtis

Střih:

Carl Kress

Scénografie:

Alfred Sole
(další profese)
 • Dale
  **

  Od začiatku je jasné, kto je vrah, len občas vytiahnu na scénu nejakého nového podozrivého. A ešte sa to snažia zbytočne komplikovať: (- Predsa by to neurobil tak amatérsky a aby vina padala na neho. - Možno ráta práve s tým, že si to budeme myslieť.)(5.7.2004)

 • Terva
  *

  Scénář - Joseph Whaley, Ronda Barendse a James Lemmo. To bylo docela nepovedené. Vědět kdo zabil, ale stále nevěřit.(13.6.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Je mrtvá, Oscare. - Opravdu? Myslel jsem si, že jen tak leží a hraje to na nás." V Las Vegas se na střet zájmů evidentně hledí hodně benevolentně. Případ vraždy totiž bez problémů vyšetřuje trio "nestranných" detektivů, z nichž jeden je bývalý parťák podezřelého, druhý je zarputilým nepřítelem podezřelého a třetí si s podezřelým po večerech vyměňuje tělesné tekutiny. Kdo je kdo, je přitom jasné od začátku, ale přesto jsem v tom našel i klady. Například v tom, že se občas objeví nějaký ten náznak nejistoty, že se vyšetřování často vede ve striptýzovém klubu a že představa sexu s detektivem Catesovou není tím, k čemu bych pod hrozbou namířené zbraně nesvolil.(11.2.2016)

 • 5150
  ***

  Zápletka lehce připomíná ZÁKLADNÍ INSTINKT a ten konec... jako by mu z oka vypadnul. No přesto a nebo právě proto se jedná o docela slušný thriller. Herecké obaszení se vcelku povedlo, zejména Gregg Henry a Daniel Baldwin se pro takto nejednoznačné role náramně hodí.(14.4.2009)

 • Odpadlik
  ***

  Lidan Fiorentino je nesmírně půvabná a sexuální scéna s D.Baldwinem vzrušující, ale to je asi tak všechno. Celá zápletka je bezostyšně okopírovaná ze Základního instinktu (akorát se přehodily pohlaví), včetně závěrečného rozuzlení.(2.6.2003)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace