poster

Never Take Sweets from a Stranger

 • USA

  Never Take Candy from a Stranger

Drama

Velká Británie, 1960, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  *****

  Samotná téma zneužívania detí je silná, ak sa k tomu pridá veľmi kvalitné spracovanie, o filmový zážitok je postarané. Neznámy snímok zdobí herecký výkon mladej dievčiny ( Janine Faye ) a taktiež vynikajúca kamera hlavne v napínavých scénach. Deviate hodnotenie a štvrtý komentár.(29.12.2016)

 • pepo
  ****

  Velmi neprijemna drama s prvkami thrilleru. Mrazive v teme, zapletke aj jednotlivych scenach (vysluch, cln, finale). Hammeru tieto zalezitosti bez nadprirodzena isli viac nez tie ktorymi sa preslavili (vidz. takisto vynikajuci Taste of Fear) 9/10(25.3.2019)

 • kaylin
  *****

  Tady jsou naprosto výborné scény, které ukazují, jak silné studio Hammer bylo ve svých malých filmech. Neskutečná je scéna s loďkou v samotném závěru. To člověka skutečně mrazí. Zapadlý poklad britské kinematografie, který si rozhodně zaslouží, aby si ho filmoví fanoušci všímali. Bez jakýchkoli násilných scén, přesto neuvěřitelně sugestivní.(29.7.2014)

 • majo25
  ****

  Veľmi dobre napísaná, ale i spracovaná dráma, ktorá sa nehrá na nič veľké, napriek tomu ponúka dosť. Brilantná atmosféra spolu s háklivou témou a autenticky pôsobiacim chovaním postáv v malomeste sú asi top. Dokonca sa tu nájde aj pár trilerových scén, ktoré sú naozaj bonbónikom. Vypichol by som staručkého herca v postave chorého uchyla, ktorý to zahral skvelo.(18.1.2017)

 • dopitak
  *****

  Výborné, pro tuzemského diváka naprosto neznámé drama. Jeden z mála britských filmů, kde mají auta volant nalevo (podle tvůrců se jedná o fiktivní děj s fiktivními postavami, odehrává se v Kanadě). Vyzdvihnout lze zejména dobrý výkon mladičké Jean Carter (hraje ji dvanáctiletá Janina Faye). Zapomenout nelze ani na charismatického žalobce Michaela Gwynna, snad známého někomu z role Alana Bernarda v legendárním Village of the Damned - Městečku prokletých.(9.2.2009)