Na obrazovky televize míří nová kulinární show, kde hlavními hvězdami budou ti nejpovolanější kuchaři, které známe nejen z televize: michelinský kuchař Radek Kašpárek a Zlatí kuchaři Přemek Forejt a Jan Punčochář. V létě se vydali po České republice, kde hledali ta nejlepší jídla na těch nejobyčejnějších místech. Nebyla by to show, aby nepřišlo i drama. Nejznámější šéfkuchaři české gastronomické scény se proti sobě vždy postaví v duelu a budou se snažit jídla, která objeví nebo která jim představí třetí z nich, napodobit a upravit po svém. Užívají si spoustu legrace, ale také pocit, jaké je to být soutěžící. (TV Nova)

TTSSPP

za me velmi prijemny porad a cele trio kucharu mam rad a respektuji, bohuzel to strasne tahne dolu neuveritelne prehravani a extremni nacriptovanost, ktera je az moc viditelna (to, ze se to toci nekolik dni je taktez hodne videt, pokud pri jednom vstupu sviti slunce a v druhem leje jak z konve ,tezko si toho nevsimnout) - skoda, na tomhle zapracovat a nechat to mozna vic real ()

Stoupik odpad!

Snesu toho dost, ale tohle už fakt ne. Pány kuchaře bych poprosil, aby zůstali u svého řemesla, protože to jejich "hraní" se blíží výkonům Jaromíra Soukupa v legendárním seriálu Premiér. Nerozumím tomu, zda se má divák smát, nebo uvěřit všem těm náhodám a dobrodružstvím, které nebohé kuchaře na cestách provází...nebo prostě nevím, co to má být za slátaninu. Scénáristi musí být zřejmě po lobotomii. ()

sophianne

Baví mě to, a to tak, že hodně. Ani jeden z trojice velmi schopných kuchařů není schopný herec, ale ukažte mi herce, který by vařil jako oni. Líbí se mi, jak se "hoši" štengrují, jaké mají sázky a plní je. Je jasné, že své hlášky nevymýšlí, ale dostanou je ve scénáři. No a co? On si někdo myslí, že v reality show si soutěžící dělají co chtějí? První série 2021 za 100%, bavila jsem se u každého dílu. Za 2022 tam, kde chybí Kašpárek je to tak na 3 hvězdy. Pokud se nevrátí, nejspíš sérii nedokoukám. Ono vyměnit Michelinského kuchaře za týpka, co zrovna vyhrál nějakou kuchařskou show prostě nefunguje. ()

Johny44 odpad!

Ten svět se už fakt zbláznil. Uspěješ v jednom oboru a okolí ( v tomto případě TV)  tě přesvědčí, že jsi nejen geniální kuchař, ale i bavič, moderátor, sportovec. .... Navrch docela velký peníze, a mozek vypne a jedeš jak cvičená opice, ztrapňuješ se a jsi  k tomu ještě šťastnej. Tak jako působí neskutečně trapně stodvacetiletá Bohdalka, která v TV vaří, smaží, pěstuje  na zahradě, opravuje vše od stěn, stolů, židlí, po jaderný elektrárny, tak neskutečně trapně působí tihle tři rádoby klauni, když  se pokoušejí dělat humor.  Dělají to stylem, že i Tele-Tele  vedle nich vypadá jak pořad pro intelektuály. A díl od dílu jim nějaký rádoby vtipálek nakládá do scenáře víc a víc. A divák když si to po nějaké době zase pustí, propadá do pocitů naprosté trapnosti i za ně, ty tři nebožáky. A nakonec propadneš dojmu, že to snad ani kuchaři nejsou, že je někdo dost dlouho griloval až je nakonec  ty recepty naučil. ()

Redyx1 odpad!

Otřesné divadlo předem dohodnuté kdy dle scénáře si tihle  jen tak pro srandu uvaří...a pak dělají divadlo a trapný humbuk o shánění surovin atd.Trapárna nej.odpadu..🤢 ()

foxy_

Český TopGear v haute cuisine. Traja kamaráti varia gurmánske bomby a popri tom si jeden druhého doberajú. Cele je to veľmi milé a ja im to hrozne žeriem. Občas bol scenár mierne pritiahnutý za vlasy ale celkovo je koncept vyladený a veľmi milý. ()