Premiérový díl prvního českého seriálu o obdivuhodné profesi vojenských lékařů. Speciální vojenské jednotky zachraňují civilisty, ohrožené skupinou teroristů. O zraněné se starají mladí vojenští zdravotníci, někteří z nich jsou možná ale až příliš agilní. Jak dramatická situace dopadne? Rovnýma nohama vstupujeme do zahájení speciálního armádního projektu 1. MISE, jehož cílem je vybrat nejlepší vojenské zdravotníky pro mezinárodní oddíl rychlé reakce. Zázemí 1. MISI poskytuje nemocnice v Rubavě, která se stala nemocnicí vojenskou, ale nadále zajišťuje i zdravotní péči pro okolní okresy. Poznáváme dvanáct účastníků kurzu, kteří mezi sebou budou soupeřit o čtyři místa v prestižní jednotce. Celému dění dominují dva primáři, internista plukovník Hofman a doktor Hofbauer. Je jasné, že budeme svědky jejich profesního i osobního souboje. (TV Prima)

bobstock odpad!

Já fakt nevim jestli mají tvůrci a herci nějakou zodpovědnost a sebereflexi k televizní tvorbě a samotnému divákovi?? Neskutečná prázdná a umělá sračka, na kterou lákal dramatický trailer jakožto nadupaný akční seriál z vojensko-lékařského prostředí. Podvod jak hrom, veledílo se řadí mezi klasické zadýchané a unylé nemocnice, ulice, růžovky pro lidi, kterým je žehlení doživotním utrpením s rozbitým ovladačem sepnutým na príma tv... hláška JEN SILNÍ PŘEŽIJÍ tady sedí doslova :D ()

Pulper

Růžovka, Modrý kód atd. v bledě modré. Pitomý scénář plný násilných a nerealistických zvratů, herecké výkony na úrovni ochotníků a přehrávání tak nechutné, že se na to chvílemi nedá dívat. Vévodí tomu Dolanský, který je nejspíš v civilu sympaťák, ale jako herec podle mě po několika zkušenostech nestojí za nic. Postava Dr. Hoffbauera v podání Němce má sympatický nádech parodie.  Roztomilé prciny dávají naději, že to bude vojenské porno, což samozřejmě není. Bohužel ... ()

dejf96 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

další lejno z primácké velkovýrobny sraček! Modrý kód v maskáčích...když "herci" konečně vyblejou kyble recyklovaných dialogů ve šroubovaných zápletkách, na pozadí papundeklových kulis, tak pustíme co? no co? .... slow motion sestřih!    pan rekreativní producent Vodochodský se opět vytáhl (nebo přibral?) ()

Ceberus

Padalo na mě tolik reklam na tenhle seriál, že jsem si řekl, že si rozšířím obzory a zkouknu jeden díl, abych se podíval, jestli se v české seriálové tvorbě něco změnilo... Mno, nezměnilo. Ordinace v růžové zahradě, Modrý kód, Sestřičky, Anatomie života... furt dokola. Točit ze studia v podobě nemocnice je holt pravděpodobně stále velmi levné, takže o nějakém akčním seriálu ráže Kobry 11 nebo o nějakém sci-fi ráže Hvězdné brány si můžeme v českých luzích a hájích nechat jen zdát a musíme si vystačit s nemocnicemi. Abych seriálu nekřivdil, jedna novinka tu je - jelikož se z mladých adeptů mají v příběhu vybrat čtyři nejlepší, je to říznuté survivorovským napětím typu Superstar / Česko hledá talent. ()

KajlQ odpad!

No něco mě přimělo podívat se na první díl této žumpy. Toto hrůzostrašné „veledílo" od režiséra Vojtěcha Moravce, který má za sebou kriticky velmi oceněné seriály jako krejzovi nebo modrý kód. Tento režisér se vrací s jeho novou porcí řídkých hoven jménem 1.Mise která se odehrává ve vojenské nemocnici, kde pravděpodobně skončí většina diváků, jelikož si dobrovolně udělají lobotomii aby na tuhle sračku zapomněli. Většina hereckých výkonů je otřesná, hudba se do většiny scén absolutně nehodí a střihač měl totálně v pič* a prostě se s tím nesral. Herci ví že je to sračka, režisér ví že je to sračka, scenárista ví že je to sračka a ví to dokonce i hajzlbába co byla před pár minutami opravovat ucpané hajzly v budově Prima. Potom co jsem dokoukal první díl mám právo na významenání od prezidenta a prohlášení se za válečného hrdinu. Fuj ()

• Předpremiéru sledovalo 889 tisíc diváků (15+). Byl to nejlepší výsledek z pořadů vysílaných po 20:00 v této divácké kategorii. (rublik05)