Velkolepý souboj mezi starými nepřáteli má pro město Zaun osudové následky. Jayce a Viktor vsadí na svůj výzkum úplně všechno. (Netflix)

Karbos

Celkem i chápu zdejší ujetě vysoké hodnocení, musím uznat že to 1. Má neskutečně hltavou animaci 2. Perfektní hudební doprovod 3. Neuvěřitelně to dokáže pracovat s emocemi. Tohle bude společně s olihní další velký Netflixovský fenomén ()

swenyx

Wow respekt, stalo se toho tolik, autorům se povedlo něco, co se moc nevidí. Jen z loru těhle 3. epizod by někdo jiný udělal celej seriál, za to mega cením, žádnej čas na nějaký kecy, ale pořádná řežba. ()

SyL3r

Fuu .. WAU .. 100% ... Aj predchádzajúce časti boli skvelé, nemám im absolútne čo vytknúť, ale táto časť je proste paráda . Asi to nejlepšie čo som tento rok zatiaľ videl. Ak si seriál udrží tempo tak to bude určite seriál tohoto roka s prehľadom. Skvele som sa bavil, krásna animácia a ten koniec bol proste ... WAU ()

Jakubeen

Hodnocení prvních třech dílů.. Dobře tedy. Nebudu krýt fakt, že jsem vášnivý hráč LoLka, proto jsem za tenhle počin velice rád.  Pokusím se ale zůstat u neovlivněného hodnocení. Hudba i animace je prostě něco, co Riot umí. Nemusíme si nic nalhávat, obojí je na opravdu vysoké úrovni. Animace člověka zaujme hned od první minuty, co si seriál pustí a hudba je vybraná špičkově, aby se hodila do jednotlivých pasáží a nahodila skoro až husinu. A co se týče openingu? Nahlásil bych Netflix, že tam vůbec nechali možnost "Skip intro", protože takový opening, se kterým přišli, dá člověku tolik dopaminu, že se tomu tlačítku vyhýbá.  Jednoho jsem se upřímně bál, a to byl příběh. Měl jsem předsudky, že příběhově to bude zahozený potenciál a jak jsem jsem byl mimo.. Začátek má pomalejší náběh a postupně graduje do extrémů. Emoce sem, emoce tam, pořád něco. Sem tam se najdou pasáže, které hře neosvíceným lidem můžou připadat trochu zmatené nebo smysl nedávající, ale na kvalitě to neubírá - aspoň to lidi napíná na další pokračování.  No, so far prostě 10/10, viděno dokonce 2x po sobě jen z důvodu přehlédnutých detailů, kterých tam je fakt požehnaně. Rozhodně jsem se nemůžu dočkat, co z toho vznikne, protože jestli si seriál udrží to, s čím začal, tak tu máme rozhodně bezkonkurenční záležitost tohodle roku.  A jen menší dodatek - nemusíte být hráči, abyste mohli seriál sledovat :) Nebudete sice znát všechny postavy hned ze začátku, ale o to větší dobrodružství při objevování tady toho světa budete mít. ()

jirikzaboj

The base violence necessary for change je geniální název pro díl a je třeba ocenit jeho přesnost a i když je tohle často upozaděno, tak opravdu zde vybrali tvůrci skvělý název. Epizoda funguje jako samotný film a graduje tak příběh první části třech dílů, které mají úžasnou animaci, excelentní soundtrack, geniální stavbu příběhu a velmi vychytané dialogy. Samotný voice cast je na absolutní špici a já vlastně nechápu, na co tak master se dívám, protože bych takový příběhový nářez nečekal zrovna z animáku světa LoL. Karty na další díly jsou rozdány a pokud se kvalita bude podobat tomu, co jsme mohli vidět do teď, tak půjde pravděpodobně o jednu z největších události za pár let. ()