Eliška je hodná holka. Možná až moc. Chybí jí ostré lokty a přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její volnomyšlenkářská, všeho schopná sestra Ilona. Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním sportovcem. „Má s tebou ten chlapec vůbec vážné úmysly? Po třicítce se hledá ženich dost těžko…“ upozorňuje Elišku její pragmatická maminka. Je tedy potřeba si ujasnit, zda chodí jen Eliška s Petrem nebo i Petr s Eliškou… Případně toho ženicha splašit jinde. To vše za účasti rodiny a přátel, protože problém jednoho je problémem všech. A tak bojuje Eliška o Petra, Richard o Elišku, Klára o Richarda a maminka s tatínkem o blaho všech. Někdy pomůže náhoda, někdy pár facek a někdy prostě jen stačí přestat řešit vztahové problémy s osobou, která s vámi vztah vlastně vůbec nemá… (Bohemia MP)

rigby odpad!

Zcela uzemněn děním na plátně s obavami, co se ještě dá natočit a co ještě musím snést. V druhé polovině  jsem už tak otupěl, až jsem měl pocit, že se to zlepšilo. ()

Veeria

Krásný film. Škoda, že nebyl delší - ještě bych se dívala. :-) Úžasné herecké obsazení. Krásná hudba Olgy Lounové. Jsem okouzlena a ráda se na film podívám znovu. :-) ()

Slepejsek

Nepříliš nápaditý příběh červené knihovny aneb jak Popelka ke všem štěstím přišla. S podporou tradičními klišé muž vs. žena. Vhodné pro udržení domácí pohody - muže neurazí, ženy potěší... ()

soukyd33

Původně jsem se bál, ale nakonec dobrý. Komedie to je. Jsou zde ukázány nejčastější chyby do nesprávného vztahu. Zasmál jsem se, a to je hlavní. Hvězdiček 2 ()

Berta

Dobrý nápad, dobré obsazení, milý děj, ale příšerná režie a příšerný střih. Přišlo mi to jak scénky na školní besídce. Ale vtipné to bylo. Škoda, mohlo to být o hodně lepší. Přišlo mi to odfláknuté. ()

JB001

Něco tak blbého potažmo hloupého jsem už dlouho neviděl. Bylo to spíš celé k pláči a naštěstí jsem to viděl jen v televizi a nikoli v kině. To by byly vyhozený prachy. Nejlepší na tom byla ta úvodní písnička, která dlouhodobě patří k mým oblíbeným. A za tu dávám jednu hvězdičku ()

Jahoda

Pořád mi uniká proč se takové filmy točí. Tohle nebyla pohodová komedie, která mě měla odreagovat od mateřských a domácích povinnosti. Tohle byla trapná slátanina, u které jsem se vztekala, že tohle někdo natočil a byl s tím spokojený, že to vypustil ven. ()

Sa.sa

Super film pro pobavení a oddechu... Kvalitní obsazení, děj i námět... Má to spád i švih bez zbytečného patosu... ()

Gareth_Jones

Komédia, akých českí tvorcovia chŕlia v poslednej dobe 20 za rok. Z nich tak 2 sa dajú pozrieť aj opakovane. Všetky tie Špindle, Ženy v behu, na vrchole, Matky, Milenky a podobne, všetko na jedno kopyto. Ani táto "komédia" nebude u mňa na reprízu. Ani v najlepšom. Nesympatická a slabo hrajúca hlavná hrdinka, jej sestra Aneta Krejčíková ešte celkom ujde, Koháka mám rád, ale toto bol omyl. Dobrí sú maminka s tatínkem, Freimanová s Lábusom, tam sa ukazuje kvalita starších hercov. Strašne mi vadila jasnosť kamery a´la Babovřesky... Bohužiaľ, svieže letné komédie v Česku a na Slovensku zaváňajú na prvý pohľad lacnosťou, nudou a amaterizmom. ()

mia.com

Nastesti my, obycejni lidi, co nejsme odbornici na filmy, se moc nemusime ridit mistnim hodnocenim. Nas tento film opravdu bavil, Labus s Freimanovou excelovali a ostatni byli taky super. Krome Kohaka. Jako pardon, ale uverit, ze to je vrcholovy sportovec a jeste na nej leti zenske? To asi fakt ne :D. Pokud tam byl jako parodie, tak asi v poradku. Dulezite je, ze to je opravdu hezka oddechovka a bavili jsme se. ()

Calabria

Ten film byl fakt divnej, hlavně scénářem - Marinomova by neměla dělat asi vůbec u filmu moc jí to evidentně nejde, kamera byla často taková zvláštní, něco mě tam pořád nesedělo, ale nevěděl jsem jestli v dobrým nebo ve spatnym, popravdě myslel jsem si ale že budu skoro jedinej komu se to nelíbilo, jak se znám. Oblíbená postava Krejčíková ()

A161729 odpad!

Hrůza a děs co říct jiného.Moc jsem nepochopil jak se jim povedlo na tohle ukecat Osmana no ale zase si udělal na sebe a na svoje brýle reklamu (Ty jeho brýle byly asi to nejhezčí z filmu) ()

Lur

Dvě hvězdy za snahu..Mě tam asi úplně nejvíc vadí obsazení Koháka (ač ho mám ráda) do role zrádné samolibé hvězdy.. prostě mu to nevěřím. Je to dobrák od pohledu..:-) A jako přítele Burešové rozhodně taky ne - i když chápu, že silnější partnery by Přemek mohl těžko skousnout (To je totiž snad jediný důvod k obsazení, který mě napadá. No možná dva..v reálném životě by ji mohl možná přitahovat třeba tím, že je to celý její otec Lábus..:-D ) Richard už je coby hodný zamilovaný IT uvěřitelnější. Pár úsměvných hlášek vypočítaných na efekt. ()

Nellaron

Ako pardon, ale na 32% je tu oveľa viac iných kandidátov. Tento film medzi nich rozhodne nepatrí. Ide o pohodovú komédiu, na ktorej som sa nie raz zasmial najmä vďaka Anete Krejčíkové. Popoluškový príbeh o Eliške je síce trochu predvídavý a šablónovitý, ale herci Eva Salvatore Burešová a Petr Buchta sú sympaťáci. Bavil som sa, zasmial, a tú štvrtú hviezdu dávam na truc za nezmyselne nízke celkové hodnotenie. ()

marvin1 odpad!

Amortizace kamer a střižny byla bezpochyby dražší, než tragický výsledek tohohle smutně tristního počinu. Další pokus o rádoby srandu? Nebo jen zpronevěra peněž nešťastných producentů? Přece při denní práci každý vidí, jak je to hloupý a trapný. Pominu-li absenci alespoň trochu hodnotných zážitků i přítomnost byť jen náznaku legrace, chápu, proč tam "hrál" Kohák nebo Lounová... ale proč roli v tomhle psím kusu vzal mistr Lábus nebo Veronika Freimanová, mi zůstává záhadou. A zlatý zářez na pažbě trapnosti a nekompletence filmových tvůrců už mohla dokonat jen Decastelo s Lafitou. Stalo se. OMG. ()

PORTER44

Tuctová romantická komedie,Kohák jako namyšlený sukničkář na kterého na konec čeká pomsta,a hlavní trojka Burešová,Buchta,Krejčíková kteří jsou hlavními postavami  kolem kterých se točí celý příběh,humor přinesl do filmu Jiří Lábus. ()

panbrat

Ľahší typ komédie ktorú neodporúčam ako hlavný program. K nejakej aktivite na PC, domácim prácam, cvičeniu... občasný pohľad na peknú herečku či vtip totiž stačí. Ako milovník komédií dávam *** vyslovene gýčové to nebolo a snaha o humor sympatická, nie už tak herci ktorí mali charakternú rolu no ako typ pôsobia skôr sebecky či šibalsky, nie každý vyzerá ako „hodný princ“ ale tu to skrátka neladilo. Kohák ako zloduch č.1 nemal byť sympatickejší :). ()