Eliška je hodná holka. Možná až moc. Chybí jí ostré lokty a přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její volnomyšlenkářská, všeho schopná sestra Ilona. Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním sportovcem. „Má s tebou ten chlapec vůbec vážné úmysly? Po třicítce se hledá ženich dost těžko…“ upozorňuje Elišku její pragmatická maminka. Je tedy potřeba si ujasnit, zda chodí jen Eliška s Petrem nebo i Petr s Eliškou… Případně toho ženicha splašit jinde. To vše za účasti rodiny a přátel, protože problém jednoho je problémem všech. A tak bojuje Eliška o Petra, Richard o Elišku, Klára o Richarda a maminka s tatínkem o blaho všech. Někdy pomůže náhoda, někdy pár facek a někdy prostě jen stačí přestat řešit vztahové problémy s osobou, která s vámi vztah vlastně vůbec nemá… (Bohemia MP)

Trailer

Gilmour93

Vy nás ale zásobujete, pane Zahrádko. Kohák jako profesionální tenista? Ano, ale pokud byl na vrcholu v éře Nastaseho! Postavy střídavě v módech naivní, tupý, proradný a vylitý jak váza a do toho Krejčíková v podivné snaze napodobit způsoby amerických komiček vzešlých z televizních show (tzn. kombinace buranství a ztřeštěnosti). K odpolednímu žehlení přijatelné. Jen pozor, aby vám ve chvílích konsternace něco nevzplálo.. ()

filipvrbik

V podstatě úplně příšerný a zbytečný film, který ale zachraňují skvělí herci a spousta celkem povedených ftipů... Film, ve kterém každý zahýbá každému (a Eva vypadá ještě líp než v ZOO), film ve kterém Jakub Kohák hraje asi nějakou parodii na Jaromíra Jágra (ale naprosto nepovedenou), a film, ve kterém je jediným autem KIA (ta má myslím na víc)...Ale jo, občas jsem se zasmál, ušetřím to odpadu...20% ()

DJ Kritik

Komédia by to bola dobrá, ale chýba tomu spád. Kohák kde tu strihne hlášku, ale celý príbeh na mňa pôsobí ako muzikálový zostrih bez pesničiek. Eva Salvatore Burešová má síce na Prime úlohu vábničky, ale zdá sa, že skôr ako sa naplní jej herecký vrast nastane hlboký skok do brakov a zabudnutia. Škoda. ()

ostravak30

Tak tu máme další komedii o ženách, které marně hledají chlapa anebo ho mají, ale vlastně nemají. Petr Zahrádka už to zná z Chlapa na střídačku, Zita Marinovová ze Sezn@mky. V podstatě jde pořád o totéž. Kdyby hrdinové uvažovali normálně, asi by byli všichni šťastní. Nemají-li uvažovat normálně, ať je to alespoň vtipné. Ovšem hledat vtip v zoufalství žen je předvídatelné. Krom několika scén, které lehce zavánějí humorem je to bohužel spíš estrádní přehlídka. Jde také o špatně zvolené herce. Jakub Kohák je fajn komediální typ, ale rozhodně nemůže působit jako bývalý tenista. Jaromír Nosek je spíše tak kladnější část, která zastupuje současné vnímání žen a celkové nalazení společnosti na jistou vlnu. Jinak se ale bohužel jedná o ten typ filmu, u kterého za pár dnů, ne-li hned po skončení nevíte o čem vlastně byl. ()

SeBig odpad!

Mě dostáva, jak když je to český, tak to má lepší hodnocení, než kdyby takovouhle sračku někdo natočil v americe, kde by to hned neslo černou barvu, že točí v usa sračky. Je mi zle z české kinematografie. Je to jak sledovat hromadu sraček, která se tváří, že je co k čemu, přitom je to furt hromada sraček. ()

• „Kvůli nabitému natáčecímu plánu bylo nutné natočit některé podzimní scény v létě, a naopak letní v listopadu. Produkce tedy na konci srpna svážela ze širokého okolí všechny zežloutlé spadlé listy, které se aranžovaly na chodníky a do zelených stromů. V listopadu se zase suché listy na stromech přestříkávaly nazeleno. Pochopitelně ekologicky nezávadnou barvou,” vzpomíná na úskalí natáčení producentka a také scenáristka Zita Marinovová. (rakovnik)
  • Většina natáčení se odehrála pod horou Říp ve městečku Roudnice nad Labem. (rakovnik)