Reklama

Reklama

Ženy a život

  • Slovensko Ženy a život
Trailer

Obsahy(1)

Eliška je hodná holka. Možná až moc. Chybí jí ostré lokty a přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její volnomyšlenkářská, všeho schopná sestra Ilona. Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním sportovcem. „Má s tebou ten chlapec vůbec vážné úmysly? Po třicítce se hledá ženich dost těžko…“ upozorňuje Elišku její pragmatická maminka. Je tedy potřeba si ujasnit, zda chodí jen Eliška s Petrem nebo i Petr s Eliškou… Případně toho ženicha splašit jinde. To vše za účasti rodiny a přátel, protože problém jednoho je problémem všech. A tak bojuje Eliška o Petra, Richard o Elišku, Klára o Richarda a maminka s tatínkem o blaho všech. Někdy pomůže náhoda, někdy pár facek a někdy prostě jen stačí přestat řešit vztahové problémy s osobou, která s vámi vztah vlastně vůbec nemá… (Bohemia MP)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (46)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Vy nás ale zásobujete, pane Zahrádko. Kohák jako profesionální tenista? Ano, ale pokud byl na vrcholu v éře Nastaseho! Postavy střídavě v módech naivní, tupý, proradný a vylitý jak váza a do toho Krejčíková v podivné snaze napodobit způsoby amerických komiček vzešlých z televizních show (tzn. kombinace buranství a ztřeštěnosti). K odpolednímu žehlení přijatelné. Jen pozor, aby vám ve chvílích konsternace něco nevzplálo.. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Eliška (Eva Burešová) se zmítá mezi dvěma muži - hodným kamarádem (Petr Buchta) od dětství, který se k ní po manželských neshodách na čas nastěhoval, a tenisovým playboyem (Jakub Kohák), se kterým randí. Ze všeho nejraději by ale chtěla ze své pozice módní návrhářky mít svůj vlastní obchod. A jelikož má akční a dobromyslnou sestru (Aneta Krejčíková), její přání podnikání v oblíbeném oboru bude vyslyšeno. Tahle úsměvná komedie dost lpí na hlavních představitelích. Nemá totiž dostatečně vycentrovaný scénář, který by diváka permanentně vybízel k salvám smíchu. Výskyt drobných vtipných míst ovšem má své zastoupení. Dobrá a hlavně dostatečně nosná zápletka se ale nekoná. Většinou se jedná o sled lepších a horších scén. Eva Burešová je ve své roli akceptovatelná a je rázem zastíněna prsní výbavou své kolegyně Anety Krejčíkové. Scénář mnohdy disponuje šílenými nápady spojit herecký úkaz, tedy v tomto případě Jakuba Koháka, s pohlednou hlavní hrdinkou, potažmo s Bárou Mottlovou. Je sice tak nějak znát, že autorka Zita Marinovová pokukovala po nadhledu, ale úplně o tom nejsem přesvědčen. V rolích rodičů hlavní představitelky se objevuje Veronika Freimanová a Jiří Lábus. Hlavně Freimanová obstarávala legrační komické vsuvky. Filmem zní frekventovaně hudební tvorba Olgy Lounové, ta současně hraje nezbednou manželku Petra Buchty, ale nenašel jsem kloudné vysvětlení, proč je tolik jejich hudebních songů ve filmu použito. Režisér Petr Zahrádka má na svém kontu už celkem slušnou řádku komediálních kousků, kdy ani tento nikterak významně nevybočuje z jeho tvorby. Nerežíruje nikterak nepřijatelně, jen dostal k realizaci další z pofiderních scénářů, kterými autorka potřikrát počastovala režiséry. Takže je div, že z toho režisér a herci udělali relativně zábavné pokoukání. 6/10 ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Romcom neprinasi nic noveho, ale  bude lepsi az si ho pusti divaci za dvacet let s odstupem jako sociologickou sondu. Treba postava esoterika je presna. Pobavila me jeho umelohmotna pritelkyne , nebo rada "stesti hledej ve skrini" ci "mate slecny skutecne malo hodnotnych zazitku", nebo "ten tenista je materialne a spolecensky terno, ale aby nebyl do vetru." Vyhodou filmu je zajimave obsazeni. ()

SeBig odpad!

všechny recenze uživatele

Mě dostáva, jak když je to český, tak to má lepší hodnocení, než kdyby takovouhle sračku někdo natočil v americe, kde by to hned neslo černou barvu, že točí v usa sračky. Je mi zle z české kinematografie. Je to jak sledovat hromadu sraček, která se tváří, že je co k čemu, přitom je to furt hromada sraček. ()

hippyman 

všechny recenze uživatele

Úvodem bych rád poukázal na fakt, že šlo o návštěvu kina asi po 4 letech, v naprosté euforii ze zajištěného hlídání dětí, možnosti rande s vlastní ženou a po dvou sklenkách vína. V sále navíc seděla zřejmě právě cílová skupina, dost možná placená distibutorem za každý projevený smích. Tato podpůrná konstalace vyústila v překvapivou spokojenost s děním (ne už tolik dějem) na plátně namísto očekávaného úprku z kina. Jasně, není to perla české kinematografie, ale nenáročného diváka v podobné situaci zaručeně pobaví. Jen ten soudtrack opravdu dost bolel... 60% ()

Galerie (21)

Zajímavosti (6)

  • Když Barbora Mottlová natáčela scénu, kdy rozbije cihlou čelní sklo exkluzivního sportovního auta, cihla byla pěnová rekvizita, aby nedošlo k žádnému poškození vozu, „pavouk“ byl na sklo dodělán trikově v postprodukčním studiu. Leč co čert nechtěl, když se Bára nahýbala nad kapotou auta, přezkou na pásku poškrábala lak. (rakovnik)
  • Přestože natáčení filmu mělo původně odstartovat už na podzim roku 2020, tři dny před začátkem bylo zrušeno kvůli narůstající vlně pandemie covid-19. První klapka tak padla nakonec až o rok později. (rakovnik)

Reklama

Reklama