Eliška je hodná holka. Možná až moc. Chybí jí ostré lokty a přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její volnomyšlenkářská, všeho schopná sestra Ilona. Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním sportovcem. „Má s tebou ten chlapec vůbec vážné úmysly? Po třicítce se hledá ženich dost těžko…“ upozorňuje Elišku její pragmatická maminka. Je tedy potřeba si ujasnit, zda chodí jen Eliška s Petrem nebo i Petr s Eliškou… Případně toho ženicha splašit jinde. To vše za účasti rodiny a přátel, protože problém jednoho je problémem všech. A tak bojuje Eliška o Petra, Richard o Elišku, Klára o Richarda a maminka s tatínkem o blaho všech. Někdy pomůže náhoda, někdy pár facek a někdy prostě jen stačí přestat řešit vztahové problémy s osobou, která s vámi vztah vlastně vůbec nemá… (Bohemia MP)

Trailer

Olík

Už jenom to, že pro postavu profesionálního sportovce aka playboje byl vybrán padesátník s vizáží vysloužilého bezdomovce (nic proti Jakube) ukazuje jakou cestou se tvůrci vydali. Televizní herci pod televizním vedením. Zápletka tuctová tuzemská vztahomedie, které se momentálně točí…ta vyloženě neurazí…ale jinak nula od nuly pojde. Burešová nebo Salvadore (sám nevím), Mottlová, Lounová, Laffita, Kohák….to mluví samo za sebe. Neříkám, že když se přepnete do módu „nenáročný divák“, nedá se zkonzumovat, ale pod termínem celovečerní film si představuji mnohem víc muziky. ()

dopitak

Je otázka, jestli je strašnější hudba Olgy Lounové (o jejím hraní nemluvě, a proboha kde vzala česká média tu odvahu psát o ní jako o krásce? Je to možná milá holka, ale pohledná není ani trochu), nebo film Petra Zahrádky. Takže pozitiva: Eva Burešová je pěkná, u Anety jsme aspoň mohli zavzpomínat na Poupata, Lábus je miloučkej a filmové kulisy městečka u řeky se tentokrát povedly. Tím končíme, ostatní je do šrotu. Odpad byl ve vzduchu, ale bohužel existují ještě horší filmy. Na druhou stranu, naštěstí v nich nehraje pornoprincezna "vždyť toho tolik zase nenatočila" Achmajerová. ()

Trixinka

Prosím tě, jak můžeš koukat na takovou blbost?... A žehlil jsi někdy? (Vratné lahve). Tato hláška vystihuje moje hodnocení a činnost, u které jsem film částečně sledovala. Pár rádoby herců se snaží napodobit americké romantické komedie o holce, která si chce splnit sen a najít vysněného chlapa. Bohužel, nefungovalo to. Herci typu Kohák, Burešová, Krejčíková nejsou a patrně nikdy nebudou na takové úrovni, aby herecky zvládli nějaký slušný film nebo seriál. Pobavilo mě ovšem duo Freimanová Lábus, takže jen kvůli nim nedám nižší hodnocení. ()

Anet21

⚪Veľmi, ale veľmi zlý vtip. Kohák vtip, Burešová vtip, ale presne ten typ hlúpeho nepodareného vtipu, po vyrieknutí ktorého každý pozerá do zeme a nastane trápne ticho.⚪Scenár snáď ani nedáva zmysel, rovnako ako väčšina dialógov, ak je toto film žánru komédie a romantiky, tak sme ako cz/sk kinematografia na úplnom dne.⚪ ()

hippyman

Úvodem bych rád poukázal na fakt, že šlo o návštěvu kina asi po 4 letech, v naprosté euforii ze zajištěného hlídání dětí, možnosti rande s vlastní ženou a po dvou sklenkách vína. V sále navíc seděla zřejmě právě cílová skupina, dost možná placená distibutorem za každý projevený smích. Tato podpůrná konstalace vyústila v překvapivou spokojenost s děním (ne už tolik dějem) na plátně namísto očekávaného úprku z kina. Jasně, není to perla české kinematografie, ale nenáročného diváka v podobné situaci zaručeně pobaví. Jen ten soudtrack opravdu dost bolel... 60% ()

• Většina natáčení se odehrála pod horou Říp ve městečku Roudnice nad Labem. (rakovnik)
  • „Kvůli nabitému natáčecímu plánu bylo nutné natočit některé podzimní scény v létě, a naopak letní v listopadu. Produkce tedy na konci srpna svážela ze širokého okolí všechny zežloutlé spadlé listy, které se aranžovaly na chodníky a do zelených stromů. V listopadu se zase suché listy na stromech přestříkávaly nazeleno. Pochopitelně ekologicky nezávadnou barvou,” vzpomíná na úskalí natáčení producentka a také scenáristka Zita Marinovová. (rakovnik)
  • Přestože natáčení filmu mělo původně odstartovat už na podzim roku 2020, tři dny před začátkem bylo zrušeno kvůli narůstající vlně pandemie covid-19. První klapka tak padla nakonec až o rok později. (rakovnik)