Střední škola Degrassi (TV seriál)

• Kanada

Degrassi Junior High

Drama / Rodinný

Kanada, 1987, 70x30 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

• Tosim

Fůůůj! Teenageři drsně přehrávají, jsou "zmatení" a mají "problémy". Bleee! Zlaté BH90210!(28.5.2003)

• choze

Kanadský seriál pro děcka, který u nás vysílali někdy v první půlce 90. let. Už tehdy mi přišel hodně chabý, ale vzhledem k tomu, že se dočkal čtyř serií ("KIDS OF DEGRASSI STREET", "DEGRASSI JUNIOR HIGH", "DEGRASSI HIGH", "DEGRASSI: NEXT GENERATION"), budu asi v menšině. Mimochodem údajně inspiroval vznik "BEVERLY HILLS 90210".(13.7.2008)

• Katy19

Hodně si pamatuju na tu úvodní znělku, ta písnička se mi tenkrát dost zamlouvala.(24.8.2010)

• topi80

Tak z tohohle si už opravdu pamatuju jenom útržky. Ale pro českého stádního žáka základní školy první nahlédnutí, jak to chodí za oceánem. Netřeba připomínat, že po 20 letech už to tak chodí i u nás. Když člověk všechny ty existence, co školu Degrassi navštěvují, viděl, padla na něho dost velká deprese. Zvlášť když se řešené problémy tak kupily, přičemž drogy a těhotenství jedné žačky, které by se člověk nedotkl ani koštětem, byly jen jedním z mnoha témat. Ale byli mnozí, co se nemohli dočkat, až onen nádherný vzájemně se obohacující multikulturalismus dorazí k nám. Inu, dočkali jsme se.(14.7.2012)