Epizody(12)

Přímé pokračování první série Akagami no Shirayuki-hime (2015). Poté, co se princ Zen vyznal ze svých citů, pokračuje talentovaná bylinkářka Shirayuki ve svém pilném studiu, což mladého následníka motivuje k tomu, aby se zlepšoval v plnění svých státnických povinností. Jenže jejich štěstí netrvá věčně. Nebo minimálně ne bez komplikací. Na scénu se totiž vrací jejich starý nepřítel a spolu s ním i zpráva o neznámém mladíkovi, který urputně pátrá po dívce s rudými vlasy. Proč? To nikdo neví. Jisté ale je, že je Shirayuki v ohrožení. (EMIA)

Jeoffrey

Tam kde většina romantických děl končí příběh Shirayuki vlastně teprve začíná. Je sice hezké, že si hlavní hrdinové vyznali lásku, ale teď je na čase začít o ní bojovat, rozvíjet jí a chránit. Díky tomu je druhá sezóna mnohem zajímavější, protože se tam skoro pořád něco děje a většina z těch událostí je docela zajímavá. Zen je sice pořád až moc ideální princ, ale Shirayuki už nepůsobí tak úplně jako slabá dáma v nesnázích a to jí u mě přidává na přitažlivosti. Navíc jsem si docela oblíbil některé vedlejší charaktery, hlavně Kiki, Mitsuhideho a mého osobního favorita Obiho. Zkrátka se do toho stále více dostávám a tentokrát jsem si docela jistý, že pokud vyjde další série, tak se na ní podívám. 7/10 ()

Starletka

Stejně příjemné a oddychové jako první série, ale po dějové stránce lehce slabší, neboť ke konci to s očividně ubývajícími nápady působí spíš jako nějaká fanfiction nebo doujinshi (onsen scény, hypnotizující lektvary...). 7/10 ()

Hees

Toto je ťažký oriešok rozhodnúť hlavne o tom či je lepšia prvá, alebo druhá séria. Rozhodne sa v druhej niekam posunieme, ale ešte pomalšie ako v prvej. Najzaujímavejšou postavou je stále naša hlavná hrdinka a to sa nemení ani tu. Prvé diely sú zaujímavé a potom to trocha upadá až nakoniec vygraduje v posledných dieloch, ktoré sú snáď najzábavnejšie z celej série teda z celých dvoch sérií. Rád by som sa viac dozvedel o iných postavách a rozhodne, aj mužské charaktery v tomto anime majú čo povedať. Bohužiaľ záporný hrdinovia mi nejako nepadli do oka sú tam len, aby tam niekto bol a tu by som si predstavoval trocha vyššiu kvalitu pre to, aby dej bol zaujímaví. Nepohrdnem ani anime, ktoré cielene targetuje svoje obecenstvo, opačného pohlavia ako som ja a preto, by som si dal povedať keby toto anime pokračuje, ale zároveň jedným dychom dodávam, že chcem nech pokračuje výrazne a nech dej pokročí dopredu vo vzťahoch a všetkom ostatnom. ()