Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vražda staré důchodkyně v malém domku na okraji vsi nedává zdánlivě vůbec žádný smysl. Jediné, co je na případu zvláštní, je fakt, že pachatel zanechal na místě činu spoustu otisků, jako by mu vůbec nezáleželo na utajení jeho skutku... (Česká televize)

Recenze (16)

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Herecký koncert Terezy Brodské(Vanda), Michala Gulyáše(Kalina), samozřejmě hlavní pětky : mjr. Karla Dvořáka(David Novotný), kpt.Jany Šímové(Judit Bárdos(ová), kpt.Petra Brauna(Filip Březina), soudního lékaře Alexe(Martin Myšička) a nejvíc perlí samozřejmě kpt.Michal Hudec(Leoš Noha). Naprosto fantastický je slepý vrah Josef Potůček (Jan Teplý mladší, známý např. ze seriálu Zdivočelá země) a jeho podváděná přítelkyně,masérka Ilona Žáčková(jako vždy výborná Marika Procházková) a Petr Uhlík - vnuk zavražděné Radek Bureš. Jasně 4,5 *  69 % . ***Natáčelo se mj. v Chlumu u Třeboně. ***Vynikající hudba Juraje Dobrakova + kamera Asena Šopova,A.Č.K. ()

topi odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Scénáristu s dramaturgem bych poslal zametat ulice, to by snad svedli lépe. I dítě školou povinné by nenapsalo takovou stupiditu! Fakt už mám dost. Z Judit Bárdos udělali nejdebilnější postavu celého seriálu a ona jí teda ještě dodává fazónu svým "herectvím". ()

Reklama

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dobrý  rozjezd tohoto dílu zabrzdilo svědectví majitele antikvariátu. To byla skutečně scénáristická bota. Pak už bylo veškeré snažení liché. Stále netuším, jaký smysl mají retrospektivy pana specialisty a obešel bych se bez nich. ()

bratr_jezek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak sice snaha udělat případ zajímavější (nebo právě to zajímavé z nějakého reálu posloužilo k natočení), ale bylo to strašně strojené, umělé, špatně zahrané. Nikdo z herců tentokrát nezaujal, každý z role mohl pro díl vytěžit víc. Zbyla jen podprůměrná detektivka, u které stihnete pojídat popkorn  a je vám vlastně jedno, kdo je vrah staré paní. Doufám, že už se zbavíme vnitřních retrospektiv Novotného do jeho "tajných misí", to zbytečně tříští chabý příběh ještě víc. ()

DAPDO 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rdousí se rukama, případně nohama, když to někdo umí. Škrtí se škrtidlem. Slepec zabil důchodkyni rukama, takže jak správně poznamenal na místě činu soudní lékař v podání Myšičky, oběť byla zardoušena. V průběhu dílu ale “elitní” detektivové vyšetřující tenhle případ několikrát uvedli, že oběť byla uškrcena…. Když napíšu scénář ke krimi seriálu, aspoň by ten dotyčný mohl znát nějáký základy. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama