Velký táta je jediná sandlerovka (co si vybavím), která se mi každým dalším zhlédnutím líbí více (a taky které zvedám původní hodnocení). Poprvé mě to moc nebralo, snad proto, že jsem ještě neměl syna, teď asi na počtvrté, mě to bavilo hodně (možná proto, že mám syna. Taky jsem zřejěm dozrál k tomu ocenit Joey Lauren Adams a Leslie Mann společně v jednom filmu. Je to takové mile, zábavně, mile dojímavé, až by člověk pustil slzu. A i ten dozvuk devadesátek (hlavně ohledně hudby), dělá své. Kromě toho odhalíte praktičnost novin.(26.5.2018)

Herci ako Rob Schneider alebo Steve Buscemi svojim komediálnym umom vyzdvihli film z priemeru, takže moje obavy z nevýrazného konca boli zažehnané. Bola to celkom dobrá komédia, v ktorej je niekoľko srandovných situácií a zabijáckych hlášok, ktoré pobavia. Prvá polovica filmu sa niesla úplne v humornom duchu, zatiaľ čo v druhej polovici začali tvorcovia trochu s hrou na city. Ďalší z množstva Sandlerových scenárov, hodnotím ako príjemný, ale nie najlepší počin.(17.1.2015)

Průměrnej film do průměrného dne v průměrném životě průměrného tvora. Ten malej kluk to celé zachraňuje. Adam Sandler prostě v životě nebude herec No. 1. Takže verdikt 2 * ale tu jednu navíc dávám za Joey Lauren Adamsovou, která mi připomíná mojí nejoblíbenější pornoherečku Avu Devine. Až na ty obří kozy.(30.12.2014)

Bylo nebylo, v jednom nejmenovaném městě žil mladík jménem Sonny. Pardon, oprava: se třemi křížky na krku už to vlastně žádný mladík nebyl a taky se nedá úplně říci, že by nějak dvakrát žil, on spíše "byl" ve smyslu "existoval", něco tak na způsob kusu skály. Éra dinosaurů pomalu končí, lidi ve vývoji postoupili od kola přes volský potah k Masseratti a ten kus šutru tu - stejně jako Sonny- pořád je. A tomuhle maníkovi někdo, není zcela jasné kdo, svěří dítě. Pětiletého kluka s nedokonalým potrubím, jehož matka umírá na rakovinu (jak neotřelé!) a jehož údajný otec se k němu nezná (jak původní!). No dobře. Společné soužití poněkud skřípe. Jak také jinak. Pak se Sonny chytí za nos a začne se snažit, kluk se také začne snažit a všechno vypadá růžově. Ovšem pozdě. Sonnyho odhalí co podvodníka a dítě mu odejmou. Starší z obou výše zmíněných vzpomene svého ladem ležícího právnického vzdělání a se srdcem plným lásky co korouhví vlající vytáhne do boje, v tomto případě do soudní síně. Následuje happy end. Zní to přihlouple? Ono to taky přihlouplé je. Prvoplánově dojemné, předvídatelné a těžko uvěřitelné. Adam Sandler po celých devadesát minut filmu z obličeje nesundá masku somnambula v předsmrtném tažení, klišovitost celého filmu se takřka vzpírá popisu.U mě zabodoval jen ruský emigrant- analfabet, takto dovozce pizzy a houmlesák ztracený v čase i prostoru. (Chjo, je to peklo, ale jednou jsem fanoušek Adama Sandlera, tak co se dá dělat, že jo!?)(31.5.2008)

Od tohohle filmu jsem čekala víc jelikož tam hraje Adam Sendler, ale je to obyčejná průměrná komedie.Je to rozkošný jak se Adam ujme malého kluka a postupně ho začne mít hrozně rád. Dky němu si najde přítelkyni, no prostě obyčejná komedie.Co mě možná drobet zklamalo že nakonec nezůstal u Adama ale musel ke svému otci. Ale tak konec je pěkný a to je fajn. =)(31.10.2012)

• - Adam Sandler získal za roli v tomto filmu cenu Razzie 1999 v kategorii Nejhorší herec. (Terva)

• - Akční postavička "Potápěč Steve" je fiktivní figurka vyrobená Adamem Sandlerem podle figurky "Potapěč Dan", se kterou si hrál jako dítě. Postavička "Potapěče Dana" může být viděna v jiném Duganově filmu - Ten kluk je postrach (1990). (HappySmile)

• - V soudní síni se advokát pana Brookse jmenuje Ted Castelucci. Teddy Catellucci je jméno skladete tohoto filmu. (HappySmile)