"Styx byli jedna z nejlepších amerických rockových skupin. Měli jen špatnou pověst, protože většina kritiků jsou cyničtí pitomci." Filmu, který jen tak mimochodem intenzivně propaguje moji oblíbenou kapelu (jsem fanouškem od roku 1982), prostě nemůžu dát nízké hodnocení. Jinak je to občas trapné, sem tam příjemné, někdy téměř vtipné, místy nechutné a většinou dojemné. A asi dvě minuty v tom hraje Steve Buscemi. [Poznámka na okraj: Kristy "ta špatná Buffy" Swanson je fakt kočka.](22.5.2015)

Nejsem jeden z těch, kteří považují Sandlara za stupidního stupída ale podívají se snad na každý jeho film.Ten člověk sice moc komický není ale má alespoň to minimální charizma, kterým tento film vyzvedne z bahna kinematografie.Někdy vtipná scéna, někdy trapná, někdy nechutná(flusy až na zem a zapátky).Celkově je to docela slušný film na jedno zhlédnutí s výbornou miniroličkou Steve Buscemiho :-)(16.11.2005)

Docela dobrá komedie, jež nám předvede několik super srandovních situací a zabíjáckých hlášek, které rozesmějou. První půlka filmu se nesla zcela v humorném duchu, zatímco v druhé půli začali tvůrci trochu s hrou na city, takže jsem měl docela strach, aby se film neznehodnotil v sentimentální zhovadilost. Potěšil mě ovšem závěr filmu, zejména scéna v soudní síní byla parádní. Herci jako Rob Schneider v roli negramotného kuchaře nebo Steve Buscemi jako bezdomovec svým komediálním umem vyzdvihli film z průměru, takže mé obavy z nevýrazného konce byly zažehnány.(31.1.2014)

Házet klacky před kolečkové brusle může být zábava proč ne. Na téhle komedii mě zklamal snad jen ten závěr, protože jinak jsem se celkem bavil. Místy byl humor sice hodně slabý, ale jinak je zde k vidění hned několik vydařených situací/hlášek, pro které stojí za to, si film pustit ještě jednou. Sandler opět nezklamal.(12.1.2012)

První, rovnou dodávám celkem povedený, Sandlerův pokus skloubit močení na zeď s vážnějším tématem a zároveň je ho první randíčko s režisérem Dennisem Dugananem. Sandler močí, podráží bruslaře, vychovává, baví, moralizuje i ulétává, ale hlavně Sandler vysílá do světa zprávu, že je tady a nějaký ten pátek tady ještě bude.(9.10.2013)

• - Manželka Adama Sandlera Jackie Sandler (Jackie Titone) si zde zahrála číšnici v baru. Je to první film, kde se objevila se svým manželem. (HappySmile)

• - Akční postavička "Potápěč Steve" je fiktivní figurka vyrobená Adamem Sandlerem podle figurky "Potapěč Dan", se kterou si hrál jako dítě. Postavička "Potapěče Dana" může být viděna v jiném Duganově filmu - Ten kluk je postrach (1990). (HappySmile)

• - Sonnyho kamarád pan Herlihy je pojmenován po spoluautorovi scénáře Timovi Herlihym. (HappySmile)