Ze začátku zábava ale jak začne přibývat sentiment tak už to není ono. Alespoň to má docela reálný konec a ne typický happy end.(16.6.2007)

• Pohrobek

Ne úplně nejpitomější, spíše silně odbytá a nepovedená komedie se značně převídatelným vývojem, zápletkami i výsledkem. Herecky průměr, scénáristicky ještě slabší.(23.4.2005)

Sandler tu předvádí po Rivalech svůj nejlepší výkon. Hodněkrát jsem se tu nasmál, ale hlavní je tu jednoduchoučký příběh, který se dal čekat, také poněkud nedotáhnutý scénář a některé nudné scénky.(8.7.2005)

• BoPo

Práve kvôli takýmto filmom nedokážem pochopiť ako sa Sandler dostal medzi najlepšie platených komediálnych hercov.(31.12.2009)

Herci ako Rob Schneider alebo Steve Buscemi svojim komediálnym umom vyzdvihli film z priemeru, takže moje obavy z nevýrazného konca boli zažehnané. Bola to celkom dobrá komédia, v ktorej je niekoľko srandovných situácií a zabijáckych hlášok, ktoré pobavia. Prvá polovica filmu sa niesla úplne v humornom duchu, zatiaľ čo v druhej polovici začali tvorcovia trochu s hrou na city. Ďalší z množstva Sandlerových scenárov, hodnotím ako príjemný, ale nie najlepší počin.(17.1.2015)

• - Dvojičky Dylan a Cole Sprouse sa v úlohe Juliana striedali behom celého filmu. (matthew.17)

• - Spoluautor scénáře Tim Herlihy se objevil jako zpívající klokan v Julianově oblíbeném videoklipu "Kangaroo Song". (HappySmile)

• - Sonnyho kamarád pan Herlihy je pojmenován po spoluautorovi scénáře Timovi Herlihym. (HappySmile)