Adam Sandler musí ukázat, že je zodpovědný a není jen sprostým povalečem, který těží z toho, že mu kdysi někdo přežvejkl nohu a on za to dostal slušné prachy. Když mu přítelkyně přiloží nůž na krk, malý chlapec hledající svého otce je ideální nástroj. Jestliže se divák povznese nad obsahem, může se i docela solidně bavit. Je to typická uřvaná „sandlerovská“ komedie, která platí za to lepší, za čím kdysi tenhle komerční tahák stál. Výsledek je akceptovatelný, přerostlé dítě Sandler je vtipné, ostatní mu zdatně nahrávají na smeče, navrch je v týmu i Steve Buscemi nebo Joey Lauren Adams. A to není úplně málo.(27.3.2017)

Adam Sandler tentokrát ve více rodinném podání. To ovšem neznamená, že by se vzdal několika extrémně ujetých a drsných sandlerovských scén jako házení klacků bruslařům pod nohy. Já se prostě bavil i když podobné rodinné filmy s malýma spratkama nemusím (mám dost těch svých doma). U filmu jsem se mimo jiné naučil, že Styx je nejlepší rocková kapela na světě (pro Američany možná).(7.3.2014)

• Domas88

Velká slabota a na Sandlera trapas. Jediná výhoda je, že to rychle utíká a je krátký, tenle film, ale asi i to, že je tak krátký, dělá chybu v tom, jak moc rychle všechno vysvětlí. Zničeho nic je tam kluk, pak se začnou mít rádi "syn a táta", táta se zamiluje, bojuje o kluka a pak si ho vezme praví táta.. jak říkám nic moc.. moc rychlé na tak krátký čas..(12.7.2016)

veľmi príjemná rodinná komédia, na ktorej som sa naozaj mnohokrát schuti zasmial a cítil som sa príjemne a dokonca zopár momentov a hlášok mi veru utkvelo v pamăti - medzi ďalšie klady (okrem dobrej zábavy) patrí aj to, že Rob Schneider konečne nehral trápne a odpudivo, výskyt pekných herečiek :) záver, ktorý bol v pohode aj keď bol happyend, ale viem si predstaviť, že amíci by do toho baru dali aj Stevea Buscemiho v role bezďáka, ale už by bol vyfešáčený, ale ten sladký záver mi nevadil, lebo ten doják bol akože odľahčený a nakoniec toho syna aj tak nedostal, takže ok, a keď sa to tak vezme, je to môj prvý film s Adamom Sandlerom - zo zásady som sa im vyhýbal, lebo som si myslel, že ho neznesiem a prekvapenie - zniesol som ho dokonca mi bol sympatický. Záporov bolo tiež zopár - teraz som na nich myslel a už som aj zabudol - ale dajú sa odpustiť resp. kto chce tých pár chybíčiek krásy prehliadnuť, tak ich prehliadne, a na mňa film zapôsobil, tak som ich prehliadol rád a s láskou.(20.8.2005)

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. "Sweet Child O' Mine" by Sheryl Crow (a Guns N' Roses cover) ,2. "When I Grow Up" by Garbage ,3. "Peace Out" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,4. "Just Like This" by Limp Bizkit ,5. "Only Love Can Break Your Heart" by Everlast ,6. "Ga Ga" by Melanie C ,7. "What Is Life" by George Harrison, covered in movie by Shawn Mullins ,8. "The Kiss" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,9. "Instant Pleasure" by Rufus Wainwright ,10. "Ooh La La" by Wise Guys ,11. "Sid" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,12. "If I Can't Have You" by Yvonne Elliman ,13. "Smelly Kid" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,14. "Passing Me By" by The Pharcyde (a sound clip from a scene in the movie) ,15. "Rush" by Big Audio Dynamite ,16. "Hooters" by Allen Covert (a sound clip from a scene in the movie) ,17. "Babe" by Styx ,18. "Overtime" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,19. "The Kangaroo Song" by Tim Herlihy (made specifically for the movie),(6.5.2011)

• - Režisér Dennis Dugan se ve filmu objevil jako chlapík, který je nepřipravený na Halloween. (HappySmile)

• - Videohra, kterou hraje Sonny u sebe v bytě, je Twisted Metal III (1998). (HappySmile)

• - Jedná se již o čtrnáctou spolupráci mezi Adamem Sandlerem a Allenem Covertem. (KucC)