Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sonny je poněkud dětinský nedostudovaný právník, který nedávno překročil třicítku. Nemá žádnou představu, co si počít se životem. Zklamal rodiče a přítelkyně Vanessa se s ním rozešla. Pak dojde v Sonnyho životě ke klíčové události. V jeho bytě se shodou náhod objeví pětiletý Julian, údajně nemanželský syn Sonnyho spolubydlícího. Napadne ho, že by si chlapce mohl adoptovat a tak dokázat své přítelkyni, že se dokáže vyrovnat se zodpovědností dospělých. Vanesu tím bohužel neohromí. Sonny si brzy vyhlédne náhradu v podobě pohledné Layly. Jejich vztah se vyvíjí po večerech, takže přes den má dostatek času obšťastňovat Juliana svými svéráznými výchovnými metodami. Jenže pak se objeví zástupce sociálního úřadu, který zjistil, že Sonny není Julianův otec, a dítě mu odebere. Role otce se Sonnymu zalíbí natolik, že chce, aby mu byl chlapec svěřen do péče. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (162)

T2 

všechny recenze uživatele

Už som si zvykol že Sandlerovki majú prízemný humor ale tento počin nemá skoro nič a tobôž príbeh, cameo Buscemiho skoro nevyužité a srandy si tu neužijete skoro vôbec, plus morálne ponaučenie vyplývajúce s príbehu je úplne prehrávajúce a nechápem ako sa z takej zbytočnej nekomickej tuctovky mohol stať v USA taký hit, že by Sandler bol až taký reklamný ťahúň? ║Rozpočet $34,2miliónaTržby USA $163,479,795Tržby Celosvetovo $234,801,895()

Mr.Apache 

všechny recenze uživatele

"Styx byli jedna z nejlepších amerických rockových skupin. Měli jen špatnou pověst, protože většina kritiků jsou cyničtí pitomci." Filmu, který jen tak mimochodem intenzivně propaguje moji oblíbenou kapelu (jsem fanouškem od roku 1982), prostě nemůžu dát nízké hodnocení. Jinak je to občas trapné, sem tam příjemné, někdy téměř vtipné, místy nechutné a většinou dojemné. A asi dvě minuty v tom hraje Steve Buscemi. [Poznámka na okraj: Kristy "ta špatná Buffy" Swanson je fakt kočka.] ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Teddy Castellucci: 1. "Sweet Child O' Mine" by Sheryl Crow (a Guns N' Roses cover) ,2. "When I Grow Up" by Garbage ,3. "Peace Out" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,4. "Just Like This" by Limp Bizkit ,5. "Only Love Can Break Your Heart" by Everlast ,6. "Ga Ga" by Melanie C ,7. "What Is Life" by George Harrison, covered in movie by Shawn Mullins ,8. "The Kiss" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,9. "Instant Pleasure" by Rufus Wainwright ,10. "Ooh La La" by Wise Guys ,11. "Sid" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,12. "If I Can't Have You" by Yvonne Elliman ,13. "Smelly Kid" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,14. "Passing Me By" by The Pharcyde (a sound clip from a scene in the movie) ,15. "Rush" by Big Audio Dynamite ,16. "Hooters" by Allen Covert (a sound clip from a scene in the movie) ,17. "Babe" by Styx ,18. "Overtime" by Adam Sandler (a sound clip from a scene in the movie) ,19. "The Kangaroo Song" by Tim Herlihy (made specifically for the movie), ()

woody 

všechny recenze uživatele

Nejsem jeden z těch, kteří považují Sandlara za stupidního stupída ale podívají se snad na každý jeho film.Ten člověk sice moc komický není ale má alespoň to minimální charizma, kterým tento film vyzvedne z bahna kinematografie.Někdy vtipná scéna, někdy trapná, někdy nechutná(flusy až na zem a zapátky).Celkově je to docela slušný film na jedno zhlédnutí s výbornou miniroličkou Steve Buscemiho :-) ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Nechapu to nizky hodnoceni, me tenhle film hodne mile prekvapil. Adam Sandler tu opet hraje hovado, kterej kam pride, tam udela pruser, ale je to podany fakt vtipne. Filmu, kde se objevil dospelej a nejaky dite skutecne vzniklo hodne, ale jsou spis rodinny, ktdezto tenhle je navic i hodne vtipnej. Rek bych takova vtipnejsi verze Kolji. Herecky vykony sice nejsou nejlepsi, ale Sandler je celkem uveritelnej. A pak tu je neskutecne sympaticka Joey Lauren Adams. Potesilo me, ze tu neplati to, co u jinych podobnych komedii, ze by se hlavni hrdina zmenil. Sandler sice se sebou par zmen udela, ale zustane furt stejny hovado, jen zacne mit kluka rad. A ty veci, co ho uci, jsou fakt skvely. Ja se bavil skvele. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (18)

  • Na Rotten Tomatoes má film ke dni 5.1.2012 pouze 40 kladných procent. (Terva)
  • Spoluautor scénáře Tim Herlihy se objevil jako zpívající klokan v Julianově oblíbeném videoklipu "Kangaroo Song". (HappySmile)

Reklama

Reklama