Tento film bude pre mňa vždy srdcovka. Ako dieťa, ako dospelý, a aj ako starý, vždy mi tento film pripomenie úsmev, radosť, a zo smútku a depresíí ma pozdvihne. Neviem čím to je, ale tento film je jeden z najlepších od Adama. Videné 10000krát, vždy to má tú istú iskru. Vždy je život krajší, a plny možností po zhliadnutí. Je to moja aura. Mám pocit že Steve Buscemi hrá všade kde Adam :D(10.11.2013)

• Valkyria

Od Adama Sandlera jsem čekala něco víc... Každá vteřina byla naprosto předvídatelná... Patetické a přehnaně "roztomilé".... Když Sonnymu Juliana vzali, člověk by čekal, že ho to nějak sebere.... Se mnou to neudělalo absolutně nic! Jelikož už dlouho před rozhodnou scénou hraje "šíleně smutná" písnička a opět je Vám všechno jasné! Nudila jsem se po celou dobu a to jsem čekala zábavu v čistě Sandlerovském duchu! Totální a absolutní zklamání!!!!(16.4.2011)

Jsou tři druhy lidí. Někteří nemůžou Sandlera ani vidět, pro druhé je průměrný komik. A pro tu skupinu ke které patřím, je prostě legenda komedie. Big Daddy mě prostě baví od začátku do konce. Příběh je zajímavý, vtipné hlášky padají často, hudba velmi dobrá...A příjemně mě překvapil i herecký výkon toho malého caparta, takže ****.(30.12.2010)

Docela dobrá komedie, jež nám předvede několik super srandovních situací a zabíjáckých hlášek, které rozesmějou. První půlka filmu se nesla zcela v humorném duchu, zatímco v druhé půli začali tvůrci trochu s hrou na city, takže jsem měl docela strach, aby se film neznehodnotil v sentimentální zhovadilost. Potěšil mě ovšem závěr filmu, zejména scéna v soudní síní byla parádní. Herci jako Rob Schneider v roli negramotného kuchaře nebo Steve Buscemi jako bezdomovec svým komediálním umem vyzdvihli film z průměru, takže mé obavy z nevýrazného konce byly zažehnány.(31.1.2014)

• TeeAge

|| Scenár: Steve Franks, Tim Herlihy, Adam Sandler | Hudba: Teddy Catellucci | Produkcia: Allen Covert, Adam Sandler, Robert Simonds, Jack Gairraputo | Distribúcia: Columbia Pictures | Štúdio: Out of the Blue... Entertainment, Jack Gairraputo Productions | Rozpočet: 34,2 miliónov $ | Tržba: 234,801,895 $ || Svojím podtextom jeden z najodpornejších Sandlerovjek. Ani som neveril, že by niečo také on chcel natočiť. Zábavné miesta sa samozrejme objavia aj častejšie, to sa nedá zaprieť.(30.8.2011)

• - Videohra, kterou hraje Sonny u sebe v bytě, je Twisted Metal III (1998). (HappySmile)

• - Film se měl původně jmenovat Guy gets kid, v češtině Chlápek dostane dítě. (kosticka7)

• - Na Rotten Tomatoes má film ke dni 5.1.2012 pouze 40 kladných procent. (Terva)