Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sonny je poněkud dětinský nedostudovaný právník, který nedávno překročil třicítku. Nemá žádnou představu, co si počít se životem. Zklamal rodiče a přítelkyně Vanessa se s ním rozešla. Pak dojde v Sonnyho životě ke klíčové události. V jeho bytě se shodou náhod objeví pětiletý Julian, údajně nemanželský syn Sonnyho spolubydlícího. Napadne ho, že by si chlapce mohl adoptovat a tak dokázat své přítelkyni, že se dokáže vyrovnat se zodpovědností dospělých. Vanesu tím bohužel neohromí. Sonny si brzy vyhlédne náhradu v podobě pohledné Layly. Jejich vztah se vyvíjí po večerech, takže přes den má dostatek času obšťastňovat Juliana svými svéráznými výchovnými metodami. Jenže pak se objeví zástupce sociálního úřadu, který zjistil, že Sonny není Julianův otec, a dítě mu odebere. Role otce se Sonnymu zalíbí natolik, že chce, aby mu byl chlapec svěřen do péče. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (166)

cab 

všechny recenze uživatele

Film naprosto bez debaty slouzi jako vyborna kulisa, protoze naprava nezodpovedneho dospeleho chlapa (dokonale noumovity nesympatak Adam Sandler) ve starostliveho otce je moralitkou ciste na objednavku bez jakekoliv snahy o neco navic. Stab dela co ma a co umi, publikum se adekvatne bavi, coz vlastne staci na 55% ()

Jordan 

všechny recenze uživatele

veľmi príjemná rodinná komédia, na ktorej som sa naozaj mnohokrát schuti zasmial a cítil som sa príjemne a dokonca zopár momentov a hlášok mi veru utkvelo v pamăti - medzi ďalšie klady (okrem dobrej zábavy) patrí aj to, že Rob Schneider konečne nehral trápne a odpudivo, výskyt pekných herečiek :) záver, ktorý bol v pohode aj keď bol happyend, ale viem si predstaviť, že amíci by do toho baru dali aj Stevea Buscemiho v role bezďáka, ale už by bol vyfešáčený, ale ten sladký záver mi nevadil, lebo ten doják bol akože odľahčený a nakoniec toho syna aj tak nedostal, takže ok, a keď sa to tak vezme, je to môj prvý film s Adamom Sandlerom - zo zásady som sa im vyhýbal, lebo som si myslel, že ho neznesiem a prekvapenie - zniesol som ho dokonca mi bol sympatický. Záporov bolo tiež zopár - teraz som na nich myslel a už som aj zabudol - ale dajú sa odpustiť resp. kto chce tých pár chybíčiek krásy prehliadnuť, tak ich prehliadne, a na mňa film zapôsobil, tak som ich prehliadol rád a s láskou. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Házet klacky před kolečkové brusle může být zábava proč ne. Na téhle komedii mě zklamal snad jen ten závěr, protože jinak jsem se celkem bavil. Místy byl humor sice hodně slabý, ale jinak je zde k vidění hned několik vydařených situací/hlášek, pro které stojí za to, si film pustit ještě jednou. Sandler opět nezklamal. ()

juta 

všechny recenze uživatele

Adam Sandler alias Sonny dostane do rukou miniaturního človíčka, o kterého se musí na pár dní postarat a brzy mezi nimi vznikne pouto, které se nedá rozbít ani dědulou z úřadu. Kaluže moči jsou tu na denním pořádku a i když se zdá, že všechno dokážou vyřešit kusy papíru, tak se tu najde čas i na vážnější notu, které nekazí ba naopak dotváří příjemný dojem z filmu. ()

jitrnic 

všechny recenze uživatele

Zpocatku velice solidni (chtel jsem napsat slusna, ale to opravdu neni to spravne slovo) zabava blizici se poetice nezavislych flakacskych komedii, ktera se s postupujicim casem cim dal vice zvrhava v prevahu spravnych hodnot (rodina, americka justice), coz by se dalo odpustit, pokud by to nebylo znazorneno tak strasne naivnim zpusobem. Adam Sandler a Joey Lauren Adams nicmene podavaji povedene vykony, dohromady jim to spolu slusi a castecne davaji zapomenout na velkou nepravdepodobnost vzniku cehokoliv mezi jejich postavami. ()

Galerie (41)

Zajímavosti (19)

  • Režisér Dennis Dugan se ve filmu objevil jako chlapík, který je nepřipravený na Halloween. (HappySmile)
  • Na Rotten Tomatoes má film ke dni 5.1.2012 pouze 40 kladných procent. (Terva)
  • Film se měl původně jmenovat Guy gets kid, v češtině Chlápek dostane dítě. (kosticka7)

Reklama

Reklama