poster

Malý svědek

 • USA

  Domestic Disturbance

 • slovenský

  Malý svedok

 • slovenský

  Svedok vraždy

Thriller / Drama / Krimi / Mysteriózní

USA, 2001, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cab
  **

  Frank (John Travolta) udelal v minulosti nekolik chyb a z toho duvodu je rozvedeny, coz ma na jeho syna neblahy vliv. Veci se zacinaji komplikovat, kdyz se jeho byvala zena chce znovu ozenit. Jejim vyvolenym je na prvni pohled sympaticky Rick (nestastna volba v podobe komika Vince Vaughn). Vice detailu neni zapotrebi odkryvat. Velmi prumerny thriller. 40%(28.1.2008)

 • Phobia
  **

  Tenhle film je tak strašlivě průměrný až je podprůměrný. Téma sice neznělo úplně špatně (i neoriginální námět se dá přece zpracovat výborně), ale nemůžu si pomoct, "Malý svědek" mě vůbec ničím nezaujal, nechal mě úplně chladnou. A to je vždycky průser. Když už to byla taková nuda, můžu alespoň pochválit stopáž - existují i nudnější filmy, co se nekriticky roztahují přes dvě hodiny. 48%(13.3.2009)

 • Slarque
  **

  Thriller s naprosto dementním scénářem bruslícím po všech známých žánrových klišé, které spojuje pomocí trapně nepravděpodobných dialogů. John Travolta, Vince Vaughn ani Steve Buscemi nepředvádějí nic, co bychom od nich už neviděli jinde a lépe. Doporučuji do televize jako nijak nerušící kulisu k domácím pracem.(13.5.2006)

 • Figusek
  ****

  Skvělé překvapení! Toto je přesně druh thrilleru, které jsem žral coby malej kluk, když jsem do sebe chtěl napumpovat trochu strachu a adrenalinu. Jde o strašně jednoduchou zápletku a přitom se z toho vytěžilo maximum. Tedy díky Travoltovi! Další chvála pro Matta O'Learyho, který si během jednoho roku vystřihl dvě suprové dětské roličky, ovšem ta vydařenější přeci jen byla v Lovci démonů. A v neposlední řadě supr záporák Vince Vaughn. 75%(14.10.2015)

 • tron
  **

  Rutinná zlátanina, v ktorej je od začiatku jasné kto, s kým, prečo, kedy, ako. Na rozdiel od podobne rutinného trileru SKLENENÝ DOM však MALÝ SVEDOK nemá napriek triviálnemu scenáru napínavú réžiu ani zdatné herecké obsadenie. Zato má odpudzujúceho Johna Travoltu a vtedy ešte len otravné úlohy dostávajúceho Vincea Vaughna.(31.5.2006)

 • - Film byl třikrát upraven kvůli sprosté mluvě a násilí a vysloužil si rating PG-13 od MPAA (děti mladší 12 let mají na film doprovázet rodiče). Obsahuje mnoho scén, kde je zřejmě možné vidět i slyšet dabování sprostých slov. Celkem 23 minut filmu bylo editováno v době, kdy byl dokončen finální střih. (orkadimenza)

 • - Natáčelo se v Severní Karolíně v USA. (orkadimenza)

 • - Herec Vince Vaughn sa počas nakrúcania pobil s neznámym mužom. (HUMOOOO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace