Malý svědek

Svedok vraždy

Thriller / Drama / Krimi / Mysteriózní

USA, 2001, 86 min

• Dudek

Přiblblý film, který nezachraňuje ani hvězdné herecké obsazení. Malý svědek je bez nadsázky přehlídkou všemožných filmových klišé, díky kterým i ten nejméně chytrý divák bude vědět, co se stane za pár vteřin. Ale na druhou stranu se od filmu s podobným příběhem nedá čekat nic jiného. 30%(14.5.2006)

Čekala jsem společenské drama na téma přetahování o syna po rozvodu a byla jsem příjemně překvapena napínavým detektivním thrillerem. Nikdo ze zúčastněných není zrovna stoprocentní klaďas, takže vše působí o to přirozeněji. Herecké výkony hlavních postav byly přesvědčivé a nebyly zde žádné zdlouhavé či nudné scény, film nemá přehnanou délku a děj pěkně "odsýpá".(24.3.2016)

Skvělé překvapení! Toto je přesně druh thrilleru, které jsem žral coby malej kluk, když jsem do sebe chtěl napumpovat trochu strachu a adrenalinu. Jde o strašně jednoduchou zápletku a přitom se z toho vytěžilo maximum. Tedy díky Travoltovi! Další chvála pro Matta O'Learyho, který si během jednoho roku vystřihl dvě suprové dětské roličky, ovšem ta vydařenější přeci jen byla v Lovci démonů. A v neposlední řadě supr záporák Vince Vaughn. 75%(14.10.2015)

• Slarque

Thriller s naprosto dementním scénářem bruslícím po všech známých žánrových klišé, které spojuje pomocí trapně nepravděpodobných dialogů. John Travolta, Vince Vaughn ani Steve Buscemi nepředvádějí nic, co bychom od nich už neviděli jinde a lépe. Doporučuji do televize jako nijak nerušící kulisu k domácím pracem.(13.5.2006)

• cab

Frank (John Travolta) udelal v minulosti nekolik chyb a z toho duvodu je rozvedeny, coz ma na jeho syna neblahy vliv. Veci se zacinaji komplikovat, kdyz se jeho byvala zena chce znovu ozenit. Jejim vyvolenym je na prvni pohled sympaticky Rick (nestastna volba v podobe komika Vince Vaughn). Vice detailu neni zapotrebi odkryvat. Velmi prumerny thriller. 40%(28.1.2008)

• - Film byl třikrát upraven kvůli sprosté mluvě a násilí a vysloužil si rating PG-13 od MPAA (děti mladší 12 let mají na film doprovázet rodiče). Obsahuje mnoho scén, kde je zřejmě možné vidět i slyšet dabování sprostých slov. Celkem 23 minut filmu bylo editováno v době, kdy byl dokončen finální střih. (orkadimenza)

• - Herec Vince Vaughn sa počas nakrúcania pobil s neznámym mužom. (HUMOOOO)

• - Natáčelo se v Severní Karolíně v USA. (orkadimenza)