Talisman (TV film)

Komedie

Československo, 1991, 59 min

Tak konečně jsem narazil na název této pohádky nebo spíše komedie, kdysi jsem ji viděl v tv, v neděli ca 13:10, v hlavě mi utkvělo, že zde hrál Vladyka a Bek a že hlavní hrdina je chuďas a má zrzavé vlasy, díky náhodě, když se dostane k paruce a svým schopnostem se dokáže prodrat ve společenském žebříčku vysoko, najde lásku, štěstí a tuším nakonec je po něm pojmenováno i pivo. Ale Igonda - Ševčíková v tom jistě nehraje.(18.4.2014)

80% Tak jo, tohle šlo, už jen herecké obsazení dává naději. A je to komedie a já se i zasmál, vlastně zasmál jsem se dost.(24.4.2011)

Milé díky špičkovým hercům a herečkám. Ale nejvíce mě zaujalo vyrýsované břicho 32letého Miroslava Vladyky, kterému zrzavá paruka fakt slušela.(21.5.2016)

Herecký výkon super ...jinak to šlo mimo mě :-( Nejdřív to vypadalo jako pohádka pro děti -poučná - pak zase ne -no nevím :( Vtip nechyběl...(29.4.2012)

:-)(3.5.2016)