Epizody(8)

Promo

DaweForeman

Vesměs to pokračuje v tom duchu předchozí série, jenže problémem je určitá nekonzistence příběhu, kdy se přeskakuje z různých příběhů a mnohdy chybí zásadní informace, aby člověk mohl pochopit to, co se tam zrovna odehrává - ale zase to není tak, že by to nebylo koukatelné, jen je člověk o něco ochuzen. Každopádně to má své plusy v podobě nových postav - Gajou ("otce" Nagisy a Koujoua), Grendy (bez spoileru), Hisano ("babča" Nagisy a Kojoua), Yume (bez spoileru), Ibliz (další královský upírek z jiné frakce), dalších tří holčin z Lví organizace a především Kisaki, která je celkem vtipná (konukrence Lví organizace), nebo nečekaných situací v podobě nečekaných kombinací na souboje a zjištění informací o jednotlivých postavách. Největším problémem a hlavně asi důvod proč to takhlenc utrpělo je délka série, která má pouze 8 dílů, což je oproti původním 24 slabé (jsem sice rád za každý díl navíc, ale je to spíše braný jako OVA, než skutečné "druhé pokračování"). Animace se drží při starém (trochu zklamání ze špatného zpracování detailů ohledně jednotlivých částí těla) a po hudební stránce průměr. ()

Jeoffrey

"No senpai, it is our fight" má konečně pokračování, sice jenom 8 dílů OVA, které si vycházely tak nějak sporadicky než pravidelně, ale tak pořád lepší než třeba nic... Jinak je to pořád více/méně při starém, chvílemi jsem přemýšlel, jestli i v původní sérii bylo až tolik fanservisu (no ano, bylo), ale i tak jsem to bez problémů dával. Na mou oblíbenou hlášku opět došlo až na samotný závěr (takže se našel minimálně jeden důvod, proč každý příběh dokoukat) a bylo to samozřejmě to hlavní, na co jsem těšil. Z nových postav mě zaujala asi hlavně Kisaki, zbytek možná časem zapomenu, což je docela změna protože tentokrát postavy až tolik nezaujaly. Ale tak pořád si pamatuji Akatsuki Koujoua a to mi ke štěstí stačí, protože ten je jedním z těch dle mého povedených "harem lordů". Ve výsledku je to pořád stejné, jen mě to tentokrát až tolik nebavilo. 6/10 ()