Anna vysedává u okna a ve společnosti rozbitého nádobí a srdcervoucích vidin zapíjí žal. Pak ji ale zaujme pohledný soused. (Netflix)

IZFNP

Čo do prvých dielov, tento vôbec nie je zlý. Vzbudzuje u diváka neistotu, pretože Anna je nespoľahlivá rozprávačka, a seriál má občas takmer noirový vibe. Je ale fakt, že mi tá necelá polhodinka pripadala o dosť dlhšia. Je to na pomedzí a mám tušenie, že tento netflixovský kúsok sa ponesie na vlnách priemeru, ale hodnotiac prvý diel samostatne, prikláňam sa ku 4 hviezdam. ()

keoma26

Sbírka všemožný thrillerový veteše od Okna do dvora,  Ptáky, přes Oblečen na zabíjení, Dvojníka až po Mlčení jehňátek nebo Dívku ve vlaku - každopádně je to chytlavý a přesně tak "ironicky ironický" jako samotný název. PS: zábavný je sledovat už jen rámování dialogů hlavní hrdinky např. s policií nebo sousedem ()

MickeyStuma odpad!

Romantizující atmosféra dává šanci zaujmout a pojmout životní etudu osamocené mladé ženy. Občasné úsměvné situace poukazují na určitý nadhled. A jako obvykle hned na začátku nechybí netflixovský rasový kodex, takže tu opět máme černobílý pár a dítě mulatku. Vážně má být budoucností lidstva jen jedna rasa? ()

choze

Humor tak jemný, že ho skoro nepostřehnete, a když, bude vám fuk. A mysteriózní je to stejně jako vtipné. Dostal jsem chuť na červené víno, ale na další sledování ne. Zklamání. ()