Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jsou lidé, kteří mají o svém budoucím životě jasno snad už v kolébce. Norman Pitkin je jedním z nich. Odjakživa nechtěl být ničím jiným než policajtem. Chránit slabé a bezbranné, chytat zločince, být tu vždy pro každého, kdo potřebuje pomoc - to je jeho dávný velký sen. A byl by nepochybně dobrým policajtem, tak jako kdysi jeho otec. Byl by, ale nebude. Protože londýnský bobby, tohle ztělesnění mužnosti a chrabrosti, nemůže být pod míru. Stokrát teď může Scotland Yard přesvědčovat o svých dalších kvalitách, těch potřebných pár centimetrů ničím nenahradí. Jenomže za velký sen musí člověk bojovat, a když se chce, všechno jde. A Norman Pitkin chce být policajtem strašně moc... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (13)

Radek99 

všechny recenze uživatele

Ztřeštěná komedie, která by hodně chtěla být němou groteskou, ale nějak si spletla dobu a o pár let se opozdila... Takže v ní najdete masové honičky četníků - britských ,,bobíků", plno gagů (dominuje ten s obuškem) a výbornou mimickou výbavu představitele hlavního hrdiny - Normana Wisdoma... Jinak je to ovšem jen tak trochu jednoduchá zábava s průhledným a hodně primitivním dějem... A na tour de comedia ji najdete někde v druhé části pelotonu... ()

kebom 

všechny recenze uživatele

Tento film som mal to šťastie vidieť jedno dopoludnie na Českej televizi. Prešlo už pár minút zo začiatku, ale videl som, že hlavná postava je komik par excellence. Pri grotesknej scéne, kedy Pitkin umýva auto, som dostal záchvat smiechu - ozaj, ozaj vynikajúce. Rovnako aj scénka s chôdzou s knihami... No ale treba to proste vidieť, dej nehľadajte len sa bavte na bezchybnom komikovi - ozaj zábavný film, i keď chybičkami krásy je niekedy trošku trápnosti. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Můj třetí film s Normanem. Lepší než Bulldog Breed, o maličko horší než Stitch in Time. Ovšem scénka, kdy Pitkin "zastupuje" mafiánského bosse a v jeho salónu si počíná poněkud nemotorně, by měla být zařazena do desítky nejvtipnějších v celé historii kinematografie. Alespoň já si ji tam teda dám.____ Místním hodnocením se rozhodně nenechte odradit. ()

Pitryx 

všechny recenze uživatele

Pan Chapman tu trošičku chyběl, ale nedá se nic dělat. Norman Pitkin podruhé a zase výborně. Opět si střihl dvojroli a byl v ní skvělý. Bohužel scénárista vyrobil také pár zbytečností, ale vesměs to nestálo za řeč. Opět hodnotím jako nadprůměrnou podívanou vhodnou pro celou rodinu.-----  70 % ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Norman Pitkin chce být policista, ale Norman si tu rovnou zahrál dvojroli, kdy druhou postavo je italský holič. Překvapilo mě, že se zbytečně nesnažil o nějaký italský přízvuk, což bylo celkem osvěžující a příjemné. Jízda od začátku až do konce, kdy jsem byl překvapen trochu delší stopáží i tím, že se pořád něco děje. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama