• Radek99
  ***

  Ztřeštěná komedie, která by hodně chtěla být němou groteskou, ale nějak si spletla dobu a o pár let se opozdila... Takže v ní najdete masové honičky četníků - britských ,,bobíků", plno gagů (dominuje ten s obuškem) a výbornou mimickou výbavu představitele hlavního hrdiny - Normana Wisdoma... Jinak je to ovšem jen tak trochu jednoduchá zábava s průhledným a hodně primitivním dějem... A na tour de comedia ji najdete někde v druhé části pelotonu...(22.1.2008)

 • kebom
  ****

  Tento film som mal to šťastie vidieť jedno dopoludnie na Českej televizi. Prešlo už pár minút zo začiatku, ale videl som, že hlavná postava je komik par excellence. Pri grotesknej scéne, kedy Pitkin umýva auto, som dostal záchvat smiechu - ozaj, ozaj vynikajúce. Rovnako aj scénka s chôdzou s knihami... No ale treba to proste vidieť, dej nehľadajte len sa bavte na bezchybnom komikovi - ozaj zábavný film, i keď chybičkami krásy je niekedy trošku trápnosti.(22.1.2009)

 • kaylin
  ****

  Norman Pitkin chce být policista, ale Norman si tu rovnou zahrál dvojroli, kdy druhou postavo je italský holič. Překvapilo mě, že se zbytečně nesnažil o nějaký italský přízvuk, což bylo celkem osvěžující a příjemné. Jízda od začátku až do konce, kdy jsem byl překvapen trochu delší stopáží i tím, že se pořád něco děje.(20.6.2016)

 • dopitak
  ****

  Můj třetí film s Normanem. Lepší než Bulldog Breed, o maličko horší než Stitch in Time. Ovšem scénka, kdy Pitkin "zastupuje" mafiánského bosse a v jeho salónu si počíná poněkud nemotorně, by měla být zařazena do desítky nejvtipnějších v celé historii kinematografie. Alespoň já si ji tam teda dám.____ Místním hodnocením se rozhodně nenechte odradit.(4.10.2008)

 • Masquerade
  ****

  "One man show" Normana Wisdoma. Lehka zapletka o uslapnutem muzikovi, ktery ze vseho nejvice touzi stat se policistou, ale at dela cokoliv, je mu to spis naskodu. Pribeh mozna neni uplne nejoriginalnejsi a nektere scenky s nadechem nemych grotesek pusobi tragicky, ovsem to pouze proto, ze Norman nemohl predvadet sve sqele pohybove kreace po celou dobu filmu a musel dat prostor i ostatnim hercum, nad kterymi cni, jako Mira Bosak nad ostatnimi sportaky. Zejmena scenka, kdy se uci chodit s knihami na hlave, me maximalne dostala(20.1.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace