Narušitel

• USA Intruder (více)

Nebezpečný zabiják zůstává se zaměstnanci samoobsluhy po uzavírací době a začíná se odvíjet napínavé drama. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Cortesz

Pro někoho klasika, pro mě spíše průměr. Průměr ptoto, že je sice plno skvěle nápaditých vražd, takže gore efektů je zde kopa. Průměrným to pro mě je především v naprosto předvídatelné pointě - kdo je vlastně vrah. Možná je to tím, že už mám nakoukáno tolik hororů, že mě už žádný nepřekvapí jakoukoliv pointou. Podle data vzniku bych čekal i ty triky trošku více na úrovni, protože zde vypadaj jako by šlo o film spíše ze začátku 80-tých let a ne jejich konce. ()

Pokryvac

Jeden z tých lepších slasherov. Prvých 30 minút sa vyvíja pokojným tempom (žiadna vražda), no odrazu sa to mení na masaker (1 vražda za 2 minúty). Priznám sa bol som trocha sklamaný, pretože som čakal väčší dôraz na atmosféru, ale ak prijmete fakt, že pozeráte na béčkový slasher 80. rokov, budete sa možno dobré zabávať. Čo by som mohol filmu ešte vytknúť je to, že azda nikto nebude podozrievať Craiga, čiže postava, ktorá má u divákov vyvolať najväčšie podozrenie, že ide o masového vraha. Jednak nemá žiaden poriadny motív aby vraždil (navyše je prepustený z väzenia na podmienku) a každý kto pred zhliadnutím filmu mrkol na csfd, nemohol si nevšimnúť zaujímavý filmový plagát z ktorého sa na nás škerí akási démonická tvár, ktorá má však od tej Craigovej ďaleko. Keďže som dal filmu Vrah Rosemary len 2* prikláňal som sa najprv k 3* pre film Intruder, no originálne zakončenie tohto nenáročného horroru ma prinútilo pridať jednu hviezdičku navrch. Takže u mňa 4* - 3,5* ak by to bolo možné :-) ()

mchlumak

Neuvěřitelně dementní postavy, otravné "originální záběry", policajti poslouchající slova zraněného, aniž by mu pomohli. Zhruba jednou jsem se zasmál tam, kde tvůrci zamýšleli (1/2 off), zbytek bylo jen kroucení hlavou. Očekával jsem průměr, dostal hodně málo. ()

Dr.Loomis

Super luxusní horor.. Jsem moc rád že ho 'Ritka video vydala.Tento film jsem viděl před 15 lety a byl jsem z něj vyřízený nejenomže že jsem byl malý špunt.Ale když se na něj kouknu dnes je to fakt super horor z velkým "H".100% ()

elanista1

Proste hororove becko, ktore zaujme najma svojou brutalitou. Ked som videl na obale "od producenta Pulp Fiction, Gauneri a Kill Bill" tak som sa aj potesil, a mal som sa aj preco. Kym sa film poriadne rozbehne, tak na casovaci uz bez pomaly 35ta minuta, ale potom pride zaujimava cast, kde zamestnanci zamieraju casto uchylnymi sposobmi, pristrojmi, ktore sme aj mali moznost vidiet v predoslych minutach filmu ako nejake "spoilery na vrazedne najstroje", na niektore som sa ani nemohol pozerat, ale poslednu obet ako keby ani nechcel zabit, tolko sa s nou sral, ale niekto predsa musi prezit nie? Zoparkrat som sa aj zlakol, raz poriadne, ale nevytiahnem to viac ako na 2. ()

Ifcik odpad!

blbost az sa mi chcelo plakat..stravil sem hodinu a 20 minut tym, ze sem sa rozculoval co je to tam za blbcu! dokazem pochopit B-ckovy horor ale toto je fakt moc. vubec to nestalo za to jak je to hodnotene. to uz kaufmannuv toxic avager byl aspon vtipny ale toto bylo trapne! ()

necrosrandist

Konečně doplňuji shlédnutím tohohle lahůdkového slasheru dalším dílkem skládačku. Na některých místech vyloženě potěšilo záběrování, humor a s nadšením přijatý závěr. Jen Bruce Campbell (nejlepší to herec svojí generace ^_^) mohl mít své cameo přeci jen o trochu bohatší. Doporučuji! ()

MonarC

Tak když pominu opravdu příšerné herecké výkony (hlavně prodavačky Jennifer) a 80% stupidních dialogů, tak se na to dalo dívat. Atmosféra nebyla teda nic moc, prostřední osm desátkového supermarketu mně hodně bavilo. Konec mne ale moc nepotěšil. ()

st4nford

Co se týče filmového stylu (kamera, střih, hudba, mizanscéna).. výtečné a hravě zrealizované. V rámci scénáře má film skvělou počáteční atmosféru, ale ta se pak tak nějak vytrácí a je to jen o zabíjení bez nějakého narativního ozvláštnění. Na druhou stranu má ale druhá polovina filmu solidní tempo, což je určitě plus. Na jedno podívání skvělé. ()

FilmFaktor

Taký nenápadný ale celkom slušný béčkový 80tkový slasher. Práca s kamerou dosť fajn, rovnako tak budovanie napätia. Nemá to síce žiaden dej a herci poväčšine prehrávajú, ale na tej malej ploche supermarketu sa režisér celkom vyhral. Sympatická vyvražďovačka. ()

wonka

Taky se přidávám k hodnocení, že je tento film hodně zábavný (ve smyslu "baví vás se na to dívat"), i poměrně neotřelý - hravá kamera, hudba. Celé to působí docela originálně, supermarket kdesi v Kalifornii je pěkně atmosférický. Zdá se, že to partičku kolem Raimiho bavilo. ()

antragus

Tak tohle je kromě mizerného platu a nelidských podmínek další dobrý argument, proč se vyhnout brigádám v supermarketech...:-D ()

sibskyn

Fakt strašný sklamání na tohle jsem byl natěšenej jak sáňky v létě, ale nějak se to nepovedlo. Dlouho se tam nic něděje a když už to konečně příjde tak to nějak neohromí vraždám, prostě chybí šmrnc, kromě jedné (rozjebání obličeje pilou na dvě půlky). Je to takový pěkný průměrný snímek, který neurazí, ale ani taky nenadchne. ()

morbido

Prúmerné B-čko s nijak zvlášt citelnú atmosférú.To že to neni tak jednoznačné jak sa celú dobu zdá mi docvaklo celkem rychlo takže zvrat a pointa mi nedošli nejak zvlášt nečekané a v temto žánri ani nic neobvyklé.za plus sa dá počítat zepar vražd a gore.Samozrejmost je místama debilné chovaní postav ale to už je v horroroch celkem obvyklý jav zvlášt ked vezmem v potaz ročník tohto filmu.Koneckoncú nic sem nečekal nic sem nedostal.Slabé slabunké 3* pac a pusu a dúfam že už Intrudera nestretnem... ()