Stará škola (S12E02) (epizoda)

• Německo

Alte Schule

Akční / Krimi / Drama

Německo, 2007, 50 min

80%(1.5.2018)

|82%| (STARÁ ŠKOLA – 4.epizoda 12.série) Celkově zajímavá epizoda, ale má své menší mouchy, takže plný počet dát nemůžu, ale neva – i tak mě to bavilo. Začáteční honička je celkem dobrá i technická stránka není špatná. Semir zajede někam na nějakou neznámou horu. A Chris si zraní nohu, takže bude muset být převezen do nemocnice. Takže tu po zbytek dílu hraje Semir a má k sobě Bonratha místo Chrise, který musí povinně ležet v nemocnici. No, Chris tu chybí, ale spíš by mohl být lepší případ. Pravda, Semirova stará škola – místo, kde vyšetřuje případ. Nějaké ty vtípky, že Semir podváděl ve škole, to je vtipný, jen by to chtělo přidat nějaký lepší nápad či napínavost. Ale jinač, nemám s epizodou problém. Akce tu je, především na konci, sice obyčejná, ale co už. Hudbu skládal Klaus Garternicht. Připomněla staré série s Tomem či Janem, takže byla dobrá.(2.2.2015)