Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Gangsteři Schmitt a Swoboda přepadnou odpočívadlo a zabijí jeho provozovatele. Jako rukojmí se zmocňují sedmiletého chlapce Svena Mettnera. Schmitt rozhoduje, že se v bezpečí nežádoucího svědka okamžitě zbaví. Swoboda má s chlapcem soucit a během zastávky v lese jej nechá uprchnout. Nepočítal však se sveřepostí svého komplice, který bude chtít chlapce za každou cenu vyřídit. Ve stejnou dobu se alzheimerik Wilhelm Schneider vydává na cestu za svou dcerou. Bohužel zabloudí a ještě ztratí kontrolu nad řízením. Nenapadne jej nic lepšího, než si to namířit do lesa, kde potká zoufalého Svena. Ten je silným diabetikem a nutně potřebuje další dávku insulinu. Mezitím se zpráva o přepadení dálničního motorestu dostává ke Stoltemu a Gerkhanovi. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

Colonist 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Říkejte si, že jsem blázen, ale mně se i takto po letech ten díl líbil. Ano, díl s malým klukem a senilním dědkem mě bavil. Zápletka sice není nijak originální a akce v tomto dílu téměř chybí, ale je to napínavé. Odehrává se to skoro celé v lese a má to díky tomu působivou atmosféru. Navíc je zde pár dobrých hlášek. Moc se mi u téhle staré Kobry líbí, že je větší prostor věnován epizodním postavám a že jsou "hlouběji" vykresleni záporáci. To se postupně ze seriálu vytrácí a zhruba od 6. řady jsou všichni padouši jak přes kopírák a jsou jen zlými karikaturami (profesionální a dobře organizovaní zločinci a/nebo zkorupovaní policajti), zatímco tady jsou to značně nesourodí lůzři. Z nichž má navíc jeden svědomí. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

|96%| (STAŘEC A CHLAPEC – 6.epizoda 1.série) Paráda! Máme tu sice jen menší bouračku na dálnici, zbytek děje se odehrává převážně v lese. To ale vůbec nevadí. Je tu cítit dobrá atmosféra, napínavost, nepředvídatelnost atd. Zajímavá shoda náhod. Do lesa zabloudí stařec s roztroušenou sklerózou a chlapec, který unikl zločincům, jenže má zdravotní potíže a potřebuje léky, takže se mu dělá zle. No, máme tu ale hrdinskou dvojku Semira s Frankem, takže nakonec vše dopadne dobře. Hudba opět skvělá, různé variace kobřích znělek tu máme. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama