Šílený

Delirious

Komedie

USA, 1991, 96 min

Rozpočet $18miliónovTržby USA $5,546,827Tržby Celosvetovo $-(18.2.2009)

• beso74

Škoda komediálneho talentu Johna Candyho v tejto poseudokomédii, ktorá ma na rozdiel od sitcomov tú smolu, že tu nie je prednahratý smiech, aby diváci vedeli, kedy že sa to vlastne majú smiať. potenciál by bol, akurát, že scenáristi Lawrence J. Cohen a Fred Freeman nikdy v živote nenapísali nič iné ako tie sračky, pod ktoré sa podpisoval vo filme Jack Gable.(2.3.2015)

Celkem ucházející film. Námět se mi líbil. Herecké obsazení bylo dobrý. Mankiewicz toho sice moc nenarežíroval, ale jako scénárista spolupracoval na dost filmech, aby takovouhle hříčku bez problémů zvládl. Je to taková typická komedie osmdesátých let. Herecky mě zaujali zejména Sammsová, Burr, Rasche, Rocket i Baker, ale John Candy byl nejlepší.(22.11.2015)

• Tommassi3

"Tak on operuje lidi ?? Vždyť je to jen herec a ani ne dobrej !!" ;)(19.11.2015)

• dobytek

Blbina, kterou aspoň částečně zachraňuje John Candy. A Mariel Hemingway má obočí jak Brežněv.(6.1.2010)

• - Červené športové auto dražené vo filme je Ferrari 250 GTO. (beso74)