Fresh sleduje príbeh Noy (Daisy Edgar-Jones), ktorá sa v potravinách zoznámi so zvodným Stevom (Sebastian Stan) a - vzhľadom na jej zlé skúsenosti s internetovými zoznamkami - využije šancu a dá mu svoje číslo. Po ich prvom rande je Noa vo vytržení, a tak prijme Stevovo pozvanie na romantický víkend mimo domu, len aby zistila, že jej nový milenec má akési nezvyčajné chúťky. (Disney+)

O.D.

Slušná jednohubka : -) Škoda horšího závěru, ale jinak je to dobrá psycho - komedie. Všichni herci hranou fajn, hlavně Stan mne překvapil. Tak trošku Hannibal mixnutý Sběratelem polibků, dal bych 3 hvězdy, ale je to fakt docela fresh , tak jak slibuje název, takže dám 4. ()

Pitryx

Takovou velkou spoustu hluchoty jsem už dlouho neviděl. Neustálé vykecávání těch dvou film škaredě, ale hlavně zbytečně natáhlo. Zajímavého či vůbec napínavého tu bylo snad deset minut na konci a to je všechno. Zbytečná ztráta času. Dávám desítku za jeden či dva podařené okamžiky. ()

Mkartaylas56

Trochu romance, trochu thriller a asi z největší části černá hororová komedie, která sice mohla být poněkud pevněji režijně uchopena, avšak s přihlédnutím k tomu, že jde o debut, to lze do určité míry tolerovat. Hlavní je, že z toho vylezla dostatečně zábavná, místy šíleně bizarní a díky míchání žánrů také svěží jednohubka, u které mi k dokonalému zážitku chybělo především lépe vybudované napětí a lepší tempo. I tak ale ve mně převládá spokojenost a plně souhlasím s nadprůměrnými čísly, jimiž se zde na databázi Fresh může pyšnit. ()

wowylgu313

Takový průměr. Jednak uz tady toto bylo naservírované asi tak milionkrát a za další krom pár změn a detailů, není oproti těm minulým na toto téma skoro žádné Boom ;) zvláštně uříznutý závěr filmu kdy jsem čekal ještě .... ale OK taková jednohubka, kvalitnější režie po delším čekání na propečený řízek. ()

J.Mayen

Po pravde se mi do filmu moc nechtelo, jelikoz nemam rad spojeni horor/komedie. V tomhle pripade je to ale jine. Film je spis nesen v nadsazce a cynismu. Nejde o klasickou komedii jakym je napr. Zombieland a podobne blbosti. Ale ani tak me film nepresvedcil o tom, ze by se mne nejak zvlast libil. Pokud jde o atmosferu, tak na tu tady zapomente. Spis ho hodnotim za svoji zvlastnost,ale rozhodne nemam v planu se k nemu nekdy v budoucnu vracet. ()

Facerr

Masakrální podívaná a to i bez hektolitrů krve. Super obsazení a výborný sountrack z tohohle kousku dělá povedenou chuťovku pro rok 2022. A to i když člověk ž zezačátku tuší úplně všechno co se odehraje. ()

Ltblue

V skutku dobre rozbiehajuca sa romanca s prijemnou hudbou a vizualom ale pak sa to zvrtne. Cim menej som o filme vedel tym viac som si ho uzil. ()

Sebule

Hodně Fresh :-)) Má to svůj osobitý styl a skvělý černý humor. Začátek mohli trochu urychlit, ale pak to nabralo neuvěřitelné tempo, kde přichází jedno překvapení za druhým. Uprostřed tempo zmírnilo a už to pro mě ztratilo trochu to napětí. Hlavní tahoun Sebastian Stan, který zahrál skvěle a to platí i pro hlavní hrdinku. A všechno to zpříjemňuje skvělá hudba. Hodnocení: 8/10 ()

AndrewNewman

Bizarné, násilné a celkovo nechutné, ale takisto zábavné prakticky od prvej minúty. Takisto bavia aj herecké výkony oboch, aj keď niečo podobné sme už vo filmoch videli stokrát. Námet je teda originálno-neoriginálny, pretože nikto by nečakal, že takto niekto naloží so ženami vo filme o sériovom vrahovi, na druhej strane kanibalizmus, ako najhoršia varianta ľudského mučenia je už obohratá a tak trochu jednoduchá téma, no ale zaberá stále. Na štvrtú hviezdu to nemá, už len kvôli tomu nútenému feminizmu, pretože postava barmana tam je za ustráchaného idiota dokazujúc, že ženy sa o seba musia vedieť postarať samé. A nebyť tohto úmysla barman tam vôbec nemusel byť, alebo nemať pre dej podstatnejšiu rolu. ()

ciskova

Čerstvý film, pikantní, skoro tak pikantní jako roztomilá, buclatá prdelka Noah. Notaaak… Neříkej mi, že po shlédnutí téhle ‘‘hororové‘‘ perličky bys neochutnal takový pěkný lidský řízeček. Nebo třeba ogrilované stehýnko nějaké udržované mladé slečny. Když by šlo o přílohu, uvažovala bych nad americkýma bramborama a nějakým čerstvým salátem  at to mám na tom talíři hezky barevný. Give me that smile…Steve by měl vydat kuchařku. Chtělo by to i nějaký podrobný návod, jak takovou potravu sehnat. Jak si obstarat tak dobré masíčko, abych neměla za prdelí hned pár fízlů. No budu na tuto kuchařku netrpělivě vyčkávat. ()

hony23

Není nic krásnějšího, než když sympatický milovník dobrého jídla potká holku k nakousnutí. Po půlhodině nudného tokání se dívka probudí připoutaná ve sklepě a záhy pochopí, že se má stát součástí degustačního menu. Navzdory brutálnímu tématu se tvůrci vyvarovali krvavých scén a rozhodli se pracovat spíše s atmosférou a strachem diváka, což se ale tak úplně nepovedlo. ()

Kushina

To byla docela dobrá psycho magořina v podání kanibala Steeva :D Tohle jen tak nevymyslíš a už vůbec o tom nenatočíš film. Ale jedno je fakt, po světě chodí i větší magoři. + za něco nového a fakt zvráceného. 70% ()

veverysiak

Keby nebolo toho sprostého záveru, dám o hviezdu viac, inak to bolo naozaj jedlé, od námetu, cez spracovanie, herecké výkony, strih, kameru a hudbu, určite príjemné prekvapenie, aj keď do hororu by som to veľmi nedával, takže 65%. ()

Saxos

Usměvavý, novodobý kanibal a zásobovač homosapiens flákotou morbidně baví, jak osvědčený Dexík. Když se jeho panímáma šla spršit, čekal jsem, že jí taky chybí kus prdele a ono jen kus nožky. Asi gurmánům moc nejela. Postřehy: v skladech čerstvého masa nesměli chybět květiny. Závěr: doporučuji. ()

Lendak

"What are you doing?" "I´m taking your ass."_____ Prekvapivo veľmi funkčná hororová komédia, ktoré ťahajú výkony Sebastiana Stana a Daisy Edgar-Jones a ich vzájomná chémia. Prekvapilo ma, že toto není klasická vyvražďovačka, ale v celku milá hovadinka kde sa viac než rezanie ukazuje vzťah medzi hlavnou dvojicou až do takých momentov, že či obidvaja niesú jebnutí kanibali. Jednoducho ´Fresh´ má síce relatívne obyčajnú zápletku, ale celé je to podané takým veľmi fresh štýlom. A týmto jeblým vtipom sa to dá charakterizovať. ()

Polgedney

Film se mi rozhodně líbil a zaujal, ale většinu filmu jsem musel přemýšlet o tom, jak vůbec funguje naše hlavní hrdinka. Kolik z její prdele si Winter Soldier vůbec vzal? Jak vůbec dokázala chodit, sedět, a jakkoliv fungovat? Nejspíš ne moc velký kusy, jelikož kdykoliv na sobě něco měla tak na obrysu to vypadalo že prdel má celou tak nevím. Jen jsem si to nedokázal moc představit. Nicméně to neubralo tolik na mém požitku z filmu takže pořád dávám silné 4. ()