V opuštěné továrně se setkají dva zločinecké gangy, aby směnily kufříky, z nichž jeden obsahuje drogy a druhý peníze. Tentokrát se to ale neobejde beze svědka, protože celou transakci i vraždu, která následuje, nafilmuje televizní reportérka Diana. A to poslední, co by mafiáni chtěli, je stát se hvězdami zpravodajství. Začnou reportérku pronásledovat a ta při zběsilém útěku narazí na Jackieho, který má jako znamenitý kuchař vlastní, velmi oblíbený kuchařský pořad "Co se dnes vaří" v australské televizi. Kromě toho je mistrem bojových umění, a protože reflexy jsou rychlejší než úvahy, zmlátí gangstery dřív, než si uvědomí, že by se do takových věcí neměl plést. A má pravdu. Gangsteři mafiána Giancarla jdou totiž nejen po pohledné reportérce, ale především po inkriminující kazetě. A ta se, opět souhrou náhod, dostane do rukou Jackiemu, i když o tom nemá ponětí. Místo klidného večera ho tak čeká řada nemilých překvapení, tvrdých pěstních střetnutí, soubojů a honiček s Giancarlovými zabijáky. A nejen s nimi, protože o kazetu je čím dál větší zájem. (Nova Cinema)

Vecko99

Jeden z těch lepších filmů s Jackie Chanem. Jen velká škoda toho závěru, člověk se těší na klasický souboj se záporákem, když předtím musí Jackie porazit všechny jeho nohsledy a místo toho je přijde ........ i tak to ale byla sranda a souboje dost nápadité, přesně jak by člověk čekat od Sammo Hunga. ()

Skuby47

Skvělá kombinace akce a humoru probíhající po celý film ve stále stejném svižném tempu, jak je obvyklé u všech snímků Jackieho Chana. Mám ráda tyto nekrvavé bojovky ve stylu starých filmových grotesek, které pobaví celou rodinu, a to bez násilí a drastických scén, pouze svým vtipem a humorem. Je s podivem, jakou kondičku a fantazii tento herec má, když dokáže takové akrobatické a krkolomné kousky s padesátkou na krku, předvádět. Soudím, že by bylo snažší spočítat jeho zatím neporušené kosti než ty polámané. I tak bych závěrem napsala, jak bývá zvykem, že ve filmu nebylo ublíženo žádnému zvířeti a ani člověku. ()

haj

Jackieho po dlouhé době (poprvé od Dragons Forever) opět režíroval Samo Hung, škoda že se nepřidal ještě Yuen Biao, bylo by hezký vidět je opět všechny spolu v jednom filmu. Příjemný je i návrat Richarda Nortona ze City Huntera, který bohužel tentokrát nedostal šanci si s Jackie pořádně zabojovat, což je podle mě velká škoda. O kolik hezčí by byl závěrečný souboj než devastace několika luxusních aut a domu obřím náklaďákem nebo co to bylo. Asi nejzábavnější z celého filmu je scéna na staveništi. Celkově průměrný film, který sice nenudí, ale ani zvlášť nepobaví. ()

VasaX

Chanovská komediální klasika. Jackie se zaplete do potíží které vedou ke spoustě soubojů, akčních scén, to vše v komickém duchu v podání Jackieho Chana, který je sám sobě kaskadérem. Nevím co víc k tomuto dodat. ()

JohnSmith

Pokud jde o komiku, tak to vtipné zrovna nebylo, spíš trapné. Pokud jde o akci, tak ta nebyla zas tak špatná, hlavně závěr s obrovským náklaďákem byl fajn. A příběh? Opravdu smutně o ničem. ()

ssfan

Podařený film se sympatickou zápletkou a skvělým hereckým obsazením. V rámci tvorby Jackieho Chana však průměr. Přesto dávám 4 hvězdy. ()

tommy187

Myslím, že pozerať filmy Jackieho Chana sa treba naučiť. Hoci ich umelecká hodnota nie je vysoká (svojím spôsobom takmer nulová) sú to zaujímavé filmy, pri ktorých sa odreagujete a skvele sa zabavíte. Naozaj mnoho filmov s prívlastkom "komédia" ma nerozosmejú tak veľmi ako filmy v ktorý hrá Chan. A treba uznať, že tento film mal jednoduchý, a zaujímavý nápad. Pozrite si ešte nevydarené scénky a už "neodoláte" a dáte ****. 79%. ()

Paity

Poměrně svižná záležitost, která určitě bohatě stačí na jedno deštivé odpoledne nebo nudný večer. Jackie Chan potvrdí svou pružnost v každém ohledu. ()

TERRORDROME

Kung- Fu superkuchár sám vymláti celú mafiu aj drogový gang punkerov a ešte si pri tom užije hromadu srandy. Vtipné likvidovanie hajzlov má Jackie v malíčku, omnoho ťažšie je udržať na uzde trio žien ktoré mu do všetkého kybicujú a ťahajú ho do malérov. Takže tu máme bitky, srandu a rozbíjanie všetkého čo je po ruke ( alebo po nohe ). Pohoďácka Chanovka pri ktorej najviac zamrzí absencia záverečného duelu s hlavným záporáckym kápom, zvlášť keď ho hrá starý dobrý Richard Norton ktorý už mal tú česť, že mu Jackie rozbil hubu. Inak je ale Nortonov úzkostlivo čistotný mafiózo Giancarlo veľmi zábavný a štýlový. Z bitiek určite najviac zaujme tá naq stavenisku, to je rýdza kung-fu groteska a pobaví aj cameo Samma Hunga ako smoliarskeho cyklistu čo to stále schytáva. Podarená srandička. ()

Paldiny

Vydarená jednohubka bez jediného hluchého miesta. Nechýbali súboje, vtip, akcia či šablónovitý dej. Príbeh o kuchárovi ktorý sa zapletie s mafiánmi omiela všetky dostupné klišé cez nevydarený obchod, zámenu dôkazov až po vydieranie. Ale pre príbeh tieto filmy nesledujem, Jackie znovu odmieta dodržiavať fyzikálne zákony a pozliepal kúsky z ktorých by sa nejednému zatočila hlava. Akcia ide ruka v ruke s vtipom čím je o zábavu postarané. Škoda, že film neskončil scénou na staveništi a pokračuje síce efektnou, ale zbytočne preexponovanou demolačnou pasážou, v ktorej pästi vystrieda praskanie stien, lisovanie drahých áut, rúcanie viacpodlažných sídel. Niektoré vady na kráse ako efektne zostrihaný dôkazový materiál natáčaný z jedného miesta, alebo večne uvrieskaná Jackieho priateľka, ktorú by som pri prvej príležitosti zalial betónom trochu iritujú, ale inak spokojnosť, ktorá zaručene pobaví. P.S. Scéna s chlapíkom na bicykli, ktorého si zahral sám režisér je bezkonkurenčná P.P.S. prvýkrát videl film kompletne v červenom, potom vrátil poškodenú VHSku :) ()

M.I.K.E.

Prostě Jackiho americké filmy nedosahujou ani zdaleka kvalit jeho snímků z Hong Kong. Zde mi přijde, že Jackie se 70% času řehtá a směje a 30% bojuje. Například u Police Story tomu bylo jinak (pro mě nejlepší Jackiho film). Jestli v něčem J.Chan vyniká, tak jako geniální bojovník s skvělou choreografií, z níž sršel samý humor. Ale jeho současné filmy mi většinou přijdou trapné (vyjímku tvoří oba díly Křižovatky smrti a Agent z Hong Kongu), a taky záporné postavy jsou neskutečně ujeté. ()

krvavamera

většinu triků jsme už "kdesi" viděli (ty nové ale stojí za to!), gangsteři jsou fakt úděsní, zápletka pořád dokola stará dobrá (jackie je na nesprávném místě v nesprávné době a pak ho vydírají gangsteři, a on se musí vzmužit, aby zachránil unesenou přítelkyni) a videozáznam z ruční kamery, o který jde, má kvality celovečerního filmu profesionálně sestříhaného z několika kamer a s pečlivým svícením. Proč bychom to ale filmu neodpustili, když oplývá takovou dávkou dobré akce, neuvěřitelně skvěle choreograficky propracovaných bojových scén (kterých je tu fakt mrtě málem i na jackieho film). Rozhodně stojí za to díky fantastické kameře (nejen díky choreografii oceníte, že jde o film Sammo Hunga) a pak taky kvůli tomu báječnému Sammo Hungovu cameu! Vše okořeněno kulinářským uměním jackieho trochu hysterického hrdiny a fatální destrukcí na konci. Zlý chlápci dostali na frak a to jim patří. Čekáte snad od Chana něco jiného? ()

lukano

Mě jen tak něco nerozesměje, ale tady jsem se zasmál. Řada komických scén jsou originální. Dle mě je to jeden z těch lepších filmů s Jackie Chanem. ()

cutugno

Filmy v ktorych hraje Jackie ma nikdy nesklamali,maju svoju uroven a kvalitu. Relax,pohoda,humor,bojove a kaskaderske sceny...tieto filmy dokažem pozerat stale dokola a neomrzia. ()