V opuštěné továrně se setkají dva zločinecké gangy, aby směnily kufříky, z nichž jeden obsahuje drogy a druhý peníze. Tentokrát se to ale neobejde beze svědka, protože celou transakci i vraždu, která následuje, nafilmuje televizní reportérka Diana. A to poslední, co by mafiáni chtěli, je stát se hvězdami zpravodajství. Začnou reportérku pronásledovat a ta při zběsilém útěku narazí na Jackieho, který má jako znamenitý kuchař vlastní, velmi oblíbený kuchařský pořad "Co se dnes vaří" v australské televizi. Kromě toho je mistrem bojových umění, a protože reflexy jsou rychlejší než úvahy, zmlátí gangstery dřív, než si uvědomí, že by se do takových věcí neměl plést. A má pravdu. Gangsteři mafiána Giancarla jdou totiž nejen po pohledné reportérce, ale především po inkriminující kazetě. A ta se, opět souhrou náhod, dostane do rukou Jackiemu, i když o tom nemá ponětí. Místo klidného večera ho tak čeká řada nemilých překvapení, tvrdých pěstních střetnutí, soubojů a honiček s Giancarlovými zabijáky. A nejen s nimi, protože o kazetu je čím dál větší zájem. (Nova Cinema)

JosefTomas

Chan pod taktovkou Hunga dokázal skvělou věc, třeba v Navěky drakem jsem byl nadšený, ale tady si scénáristé nedokázali vytvořit nějaký pevnější bod. Akci sice Jackie stále umí, ale přeci jen jsem čekal víc. PS: Vše ale zachránilo perfektní cameo Hunga, který mě perfektně pobavil. ()

johnsnow

nebyť ten odfláknutý koniec s tým autom, ktorý síce bol cool ale nehodiaci sa k Jackiemu rúbem 5* Jo a pasáž s dvermi ma rozosmeje len ked si ju predstavím. ()

Madhuri

Myslím že by si ten film zasloužil trošku vyšší hodnocení, protože špatný nebyl...Samozřejmě nejde o Jackieho vrcholový film ale o pohodovou akční komedii s akcí i dobrými vtipy (kdo by to taky čekal, že?) u které jsem se já osobně bavila a určitě si ji někdy pustím znovu...Srážím ale jako velký milovník aut a zvlášť 911 za tu přejetou krásnou starou Targu, Countache a Rollse...Tos Jackie teda nemusel!.. :D ()

Chema4

Klasická Chanovka, plná akcie a humoru ktorá síce nenudí, ale možné vyššie hodnotenie filmu zráža neprepracovaný, slabý príbeh a nezaujímavé vedľajšie postavy. Film ktorý, neurazí ani neprekvapí....62%.... ()

`barocco

Celkom zabavna oddychovka pri ktorej o paradne kaskaderske kusky Jackieho Chana nie je nudza, (preruckovavanie nohami na kociari a rukami na prechadzajucej elektricke, skutocne efektne a isto aj nebezpecne) miestami velmi vtipne ( hra na schovavacku v stavenisku s modrymi dverami, vskutku vtipne) a o suboje tiez nie je nudza. Dejovo je to skutocne az velmi primitivne, hlada sa kazeta, Jackie sa do toho nahodou vmontuje a odvtedy ma za sebou celu tlupu nabuchanych chlapov az ho to prestane bavit a obrovskym cestarskym monstrom velkym ako dvojposchodovy dom zrovna vsetko so zemou. Jackie Chan sa nikdy netajil tym ze jeho vzorom je hrdina filmov nemej ery Buster Keaton, a tak kto ma rad nahanacky a bojove umenie okorenene humorom moze si uzit jendu od zaciatku filmu do konca nekonciacu grotesku... ()

HKstars

Terč (další kvalitní překlad, v originále je to Mr. Nice guy) je v Chanově filmografii stále ještě čerstvým filmem, natáčel se v roce 1997 v Austrálii a Jackie ho točil se svým kamarádem Sammo Hungem (režie). Příběh je opravdu jen rozjezdovou plochou, točí se kolem osudné kazety, na kterou investigativní reportérka natočila "výměnu balíčků" mezi místními gangy. Není proto divu, že ji chtějí gangsteři dostat zpátky. Při honičce městem reportérka narazí na kuchaře Jackieho (překvapivě ho hraje Jackie Chan, jinak ti kuchaři asi mají něco do sebe, vzpomeňte na Caseyho Rybacka. Všichni se umí prát, že by se to učili ve škole? :-). V nastálém zmatku (který je ideálním podkladem pro pár fajnových bitek) se prohodí pár kazet a o zábavu na příštích pár minut je postaráno. I když film nepatří v Chanově kariéře k žádným majstrštykům, obsahuje všechno, co má správná "Chanovka" mít - skvělé bojové scény, nezaměnitelný humor a parádní kaskadérské kousky. 60% ()

zurivymlok

Jeden z velmi povedených snímků Jackieho. Fajn humor doplněný vynikajicími akčními scénami je asi z chronologického hlediska předposledním snímkem, kde mě Jackie opravdu bavil. O rok později přišel Mstitel beze jména, který byl asi poslední pořádnou akční podívanou a lá Jackie Chan. Kdybych si měl vybrat, kterého herce o dvacet třicet let omladit, určitě bych si vybral Jackieho, protože mnoho filmů z jeho tvorby mám opravdu hodně rád a jeho šílené kousky a humor mi vážně chybí. Terč sice není tak kvalitní jako série Police story, Božská relikvie, Projekt A, Projekt A2, Opilý mistr či Legenda o opilém mistrovi, ale pořád to je Jackie, jak ho mám rád./// Jinak zde lze nalézt mnoho negativ. Jednou je např. režie, kterou Sammo Hung Kam - Bo nějak nezvládl. Hlavní záporák také není nic moc. Za zmínku stojí i ta nahrávka, která měla být ze skrýše z jedné kamery, ale je tam spousta střihů a různých úhlů pohledu. Ale kdo by se tím zabýval, když to Jackie rozbalí tak jako např. na stavbě. :-))) ()

josmart

Béčkový film se špatnými herci. Bojové scény jsou vynikající (bohužel jich však bylo málo) jako vždy, Jackie má fantazii a smysl pro humor, bludiště modrých dveří bylo dokonalé. Tady jsem si poprvé uvědomil, že parkour není francouzský vynález :-) ()

SONYAGENT

Praštěný akčňák s nesmrtelným Chanem, který chrlí jeden film za druhým.. Patří mezi ten průměr, ale i tak pobaví i překvapí.. ()

leonskennedy

Jackie Chan ve výborné formě v režii Sammo Hunga který si zahrál i malou roličku cyklisty.Akce hodně nejlepší ta na staveništi a tentokrát i hodně vtipných momentů se kterými pomáhá hlavně černoška.Hlavní padouch taky skvělej plus Jackieho kuchařské umění. ()

Sa.sa

Jackie Chan je super herec to se musí nechat... Jinak film plný rvaček, soubojů, hlášek i vtipných situací... Radost se podívat... ()

padlar

No, čekal jsem od toho víc. Na film J. Chana málo akce. Přišlo mi, že většinu filmu spíš jen někam utíká. Vadili mi místy zpomalené nebo naopak zrychlené záběry. A příliš mně nebral ani konec filmu. Navíc mi film přišel strašně krátký. Přesto bych některé věci vyzdvihl. Pronásledování J. Chana gangstery na staveništi skrz bludiště modrých dveří a drobná, ale úsměvná, role režiséra jako cyklisty. ()

Dody345

Spíše průměrná akční komedie Jackieho Chana, ale bylo to vcelku fajn. Jen bych vyházel ty zpomalovačky, protože film mohl být klidně o 5-10 minut kratší díky tomu. Tvůrce dával zpomalovačky snad do všeho i když se to k tomu nehodilo a finále bylo prakticky jedna velká zpomalovačka. To by bylo moc i na Zacka Snydera. ()