Víkendový útěk

• USA The Weekend Away

Beth se snaží zjistit, co se stalo její nejlepší kámošce, která se ztratila na holčičím výletě do Chorvatska. Jenže co stopa, to další znepokojivá lež. (Netflix)

mira.l

Čekal jsem něco o dost horšího, a taky už jsem jistě nejeden o dost horší film viděl. Takové slušné tři *. ()

ANTYCHRYST

Na první pohled beckove drama v letním Chorvatsku. Začátek vlaznejsi..zápletka a rozuzlení celkem překvapivé..od půlky to udrží pozornost až do konce:) 60% herecké obsazení takové nemastne..neslane - jasná nižší liga ()

Najt

Zdánlivě neškodná návštěva Chorvatska se promění v souhru různých náhod a činů, které eskalují až za hranici zločinnosti. Dvě dívky se sejdou u moře a jdou zapařit. Druhý den se jedna probudí, ale kámoška nikde. Nejdřív to vypadá, že jen někde vyspává kocovinu, jenže později vyjde najevo, že je vše úplně jinak. Příběh není nijak složitý, ale film odsypá, nenudí a je celkem napínavý a herci taky dobře zahráli. Konec mě pak přišel už zbytečně překombinovanej, protože jsem si to myslel od půlky kdo. Byl jsem rád, že mě tvůrci tím z mravnostního trošku ošálili, ale konec ukázal, že jsem měl pravdu. Jednoduše je to tři hvězdičkový film, ale mě to celkem bavilo a mám takové filmy rád. // 3,5* zaokrouhluji tentokrát nahoru. ()

stephano

Dobrý thriller, který opět ztrácí řadou nelogičností...kažodpádně nudit se nebudete. Rozpočet určitě nízký ()

MT_Y

Vrah byl jasný poměrně brzy a ani určitá mezera mě neošálila, konec konců to byl ale poměrně dobrý film, zabavil mě a to se ctí. Takže žádný originál se nekoná, tento scénář už tu několikrát byl, ale mě se zde to zpracování líbilo. V kostce, typka dorazila za kamojdou, prostě chtěj strávit spolu víkend, kamojda se ztratí typka ji hledá u toho ji pomáhá taxikář, postupně zjišťuje že kamojda nebyla úplně tak hodná kamojda, ale vyústění uvidíte na konci, tak nějak během příběhu to poukazuje skoro na každou mužskou postavu a vy můžete hádat kdo to byl (nic náročného vraha dle mě poznáte poměrně rychle). No typka přijde na to kdo to byl, poradí si s ním a to je tak nějak v kostce všechno. Za mě 7/10 špatný to dle mě není. ()

tsatsiki

Příroda a exteriéry hezké, Příběh už tak hezký nebyl.Pokus o thriller dopadl tak, že jsme v půlce filmu už věděli, že kamarádka fetuje, tahá se s mužem hlavní hrdinky a je mrtvá, plus dávám za dobrý konec, že vrahem je někdo jiný, ale zase bez nějaké akce to zabili, hrdinka utekla a policie ho zatkla.Proc Netflix neinvestuje do těch filmů a nedá tam akci a napětí ? Poslední dobou Netflix filmy jdou neskutečně dolů s kvalitou a tento film je toho důkazem. ()

wowylgu313

Horší dvě hvězdy ... 35-40% když zavřu půl jednoho oka. Pár na toto téma podobných scénářů jsem už viděl. Tady vás chytne maximálně tak destinace: Chorvatsko. Což není tak obvyklé. Jinak příběh je nudný, nezáživný a v závěru zjistíte že absolutně o ničem. Nenastane tu žádné BUM! Na které většina diváků určitě čeká. Protože to takzvané BUM! Je jediná věc, která tenhle kousek měla zachránit. Bohužel. Pár týdnů zpět jsem hodnotil film Věrná až za Hrob. Dá se říct že "podobné" ... ale mnohem lepší to bylo. Tohle je suché a ve finiši obrovské /trapné/ zklamání. ()

Heywood

Obě blbé, ona nesympatická, ukňouraná "dobroserka", ta druhá vypadající jako vyžírka a hůře, do toho "poctivec" Syřan a po první půlhodině to začalo být téměř otravné. Asií jsou takové lidé v USA, ale proč se o nich točí film? Nesympatický a protivný hrdina se stal "novou módou" ve filmech, které se ale nelíbí. Neču špatnou knihu, nekupuji ošklivý obraz, proč si někdo myslí, že tohle budu vyhledávat ve filmu? A pak to zašmodrcháte,protože kumšt se jeví šmodrchat, ale to už jen čekáte, co tvůrci na vás ušili. Ne čim chtěli překvapit a pobavit, ale čím doběhnout. Někdo to ocení, mě to nevzalo. 30% ()

bonovox

Podpriemerný thriller (Netflixovka), ktorý spolieha na nelogické náhody a aj hercov to očividne nebavilo. Taktiež nevyužitý potenciál slnečného Chorvátska ()

Saxos

Filmový štáb se společně s hereckým potenciálem potřebovalal pořádně vyválet na chorvatském pobřeží a při té příležitosti vzniklo nudné krimi postrádající i logiku. Závěr: nedoporučuji. ()

JB001

Solidní oddechovka na páteční večer s hvězdičkou navíc za Split a dobré víno, které jsme si k tomu dali... ()

mdf

Takový normální pohodový krimi příběh, kde si myslíte,že už všechno víte,ale nevíte vůbec nic. ()