Der kleine Mönch - Season 1 (2002) (série)
Režie:
Stephan MeyerScénář:
Marie ReinersKamera:
Tamas UjlakiHudba:
Martin DoepkeHrají:
Dirk Bach, Johannes Rotter, Peter Schiff, Hansjoachim Krietsch, Christina Plate, Sabine Orléans, Peter Niemeyer, Isabell Gerschke, Christoph Quest, Oliver Alexander Reinhard Petszokat (více)Hrají
Dirk Bach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Tom a krajíc chleba s jahodovou marmeládou a medem (2003) (seriál) - vypravěč
Johannes Rotter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Peter Schiff
Německá říše
Nejlepší seriály:
2 roky prázdnin (1974) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tabaluga (1997) (seriál)
Hansjoachim Krietsch
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Christina Plate
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Sabine Orléans
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Láska u fjordu (2010) (seriál)
Peter Niemeyer
Nejlepší seriály:
Případ pro dva (1981) (seriál)
Isabell Gerschke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Christoph Quest
Německá říše
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Oliver Alexander Reinhard Petszokat
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Charlotte Bohning
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Julia Brendler
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Camino de Santiago (1999) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Modrá země (1995) (seriál)
Sebastian Münster
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Das iTeam - Die Jungs an der Maus (2007) (seriál)
Isabel Trimborn
Nejlepší seriály:
Řeka života (2013) (seriál)
Závodní Prasátko Rudy (2008) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Ciro de Chiara
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Mirco Reseg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Mathias Herrmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Stefan Filipiak
Západní Německo