Alphateam - Die Lebensretter im OP - Season 3 (1998) (série)
Režie:
Ilse BibertiScénář:
Christoph WortbergKamera:
Erich KrenekHrají:
Wolfgang Wagner, Oliver Hermann, Hermann Toelcke, Moritz Lindbergh, Heike Schroetter, Ines Meyer-Kormes, Susanne Wilhelmina, Joana Adu-Gyamfi, Marlies Engel, Uwe Karpa, Emily Wood, Adrian Linke (více)Hrají
Wolfgang Wagner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Heidi (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Oliver Hermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tlusťoch (2005) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Hermann Toelcke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Da kommt Kalle (2006) (seriál)
Moritz Lindbergh
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Heike Schroetter
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Susanne Wilhelmina
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Komisař Rex (1994) (seriál)
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Joana Adu-Gyamfi
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Marlies Engel
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Uwe Karpa
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Emily Wood
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Adrian Linke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Karina Kraushaar
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Petra Einhoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Maria Körber
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Klaus Herm
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Mariella Ahrens
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Gabi Gottschalk
Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Charlotte Link (1999) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Dirk Meier
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)