Oceňované herecké hvězdy Johnny Depp, Kate Winsletová, Dustin Hoffman a Julie Christieová excelují v tomhle kouzelném příběhu o jednom z největších vypravěčů všech dob a o lidech, kteří ho inspirovali k vytvoření jeho mistrovského příběhu o Peteru Panovi! Kariéra slavného dramatika jménem James M. Barrie (Depp) se ocitne na křižovatce, když se z jeho nejnovější hry stane propadák a skeptici začnou zpochybňovat jeho budoucnost. Pak se ale náhodou seznámí s vdovou (Winsletová) a jejími čtyřmi dobrodružnými chlapci. Zrodí se mezi nimi přátelství, které podnítí představivost potřebnou k vytvoření Barrieho největšího díla! Snímek Hledání Země Nezemě s hvězdným hereckým obsazením skýtá okouzlující zážitek! (HBO GO)

polonius

Jedinečný Johnny Depp, skvělá Kate Winslet ( hl.role v The Reader) a půvabný Freddie Highmore. Herecký trojúhelník, zářící ve skvělém filmu , kterému je stěží co vytknout. Pokud máte rádi romantiku , bude jistě patřit k vašim nejoblíbenějším. Nádherný kýč... ()

Uhura

Je mi líto, neshledala jsem na tom nic "kouzelného". Přesně o to se totiž tento film urputně snaží: Být kouzelný. Jenomže to v něm není, je od začátku do konce obyčejný a taky neobyčejně nudný, a jestli si takhle mám představovat autora tak fantastické knihy jako je Petr Pan, pak jsem hluboce zklamaná. ()

raiN[ratm]

Just .. a film? Je veľmi pravdepodobné, že áno. V každom prípade sa postaral o jeden z mojich najkrajších filmových zážitkov. ()

Rodin

Skoro jsem ani nedýchal. Nejsem většinou z dojemných filmů moc dojatý, spíš ironicky glosuji různé přepjatosti... tady jsem se k ironii vůbec nedostal. Nádherné zpracování a zamáčknutá slza už před koncem filmu... Bravo, pane Forstere! ()

Izz

Nečekala bych,že podobně nádherného,citlivého a povznášejícího filmu se dočkám od režiséra prvoplánově vyděračského Plesu příšer.Ale nestěžuju si :-) Hledání Země Nezemě je oslavou fantazie,vypravěčského talentu a skutečných lidských citů.Johnny Depp a Kate Winslet zde předvádějí skutečně dechberoucí herectví,Marc Forster na plátně kouzlí úžasné výjevy,které nemusí být nutně přebarvičkované a vizuálně cukrkandlové jako u Burtona,stačí,když diváka dokáží vzít za srdce.Skutečně úžasný a dojemný film,který můžu vidět kolikrát chci a neomrzí se mi. ()

liberita

Krásny, dojemný a silný príbeh o tom, že máme veriť okrem iného aj na víly pretože nám to dá krídla, o tom ako sa kúsok dieťaťa skrýva v každom z nás a o tom, aký malý krôčik niekedy môže chýbať k tomu aby sa fantázia stala skutočnosťou. Johhny Depp ako JM Barrie je výborný rovnako ako Kate Winslet a doprovodná hudba. No a samotná premiéra Petra Pana v divadle aj záverečný odchod do Krajiny Nekrajiny je nádherný a čarovný. ()

Filisthin

Filmy o Petru Panovi nemám rád. Všechny jeho díly a všemožná pokračování na mě působí infantilně a uměle, ne však svojí dětskou hravostí. Hledání Země - Nezemě ve svých posledních deseti minutách zahrabalo všechny Petry Pany svojí interpretací Neverlandu (Nezemě). Trochu mě ze začátku rušil přílišný přízvuk pana Deppa, ale jinak jeho standardně dobrý výkon. Prostě pěkný film, který vdechl filmového Petru Panovi konečně trochu více lidskosti a méně hamburgrů od Disneyho. ()

Freshoun

Není potřeba nic dodávat.Krásný film s dojemným koncem.Herecké spojení Deep a Winslet nemůže zklamat a na konci jen utřít slzu. :-) ()

DadysGirl

Brečela jsem jak malá... James Barrie musel být neobyčejný člověk, kterému Johnny Depp snad jen přidal na úchvatnosti... Kate byla krásná, vtipná a slabá (pouze v rámci role) - zkrátka dokonalá jako vždy... ()

Margerie

Po dlouhé době jsem narazila na film, ke kterému nemám snad žádnou výhradu. Perfektní výkony Deppa, Winslet a malého Freddieho, dojemný a krásně zpracovaný příběh, který je ve své podstatě neuvěřitelně optimistický. Jak já lituju, že jsem žádnou Zemi - Nezemi jako dítě neměla... Nezbývá než doufat, že nějakého Jamese Barrie ještě v životě potkám. A když bude vypadat jako Johnny, vůbec se nebudu zlobit! :-) ()

BarMaja

Překrásný příběh o fantazii podivuhodného spisovatele. Už samotná pohádka od Barrieho je dechberoucí a dojemná. Když k tomu přičtete skvělé herce a krásnou hudbu vznikne z toho něco, co se vám zapíše do paměti a vykouzlí jak slzy, tak i úsměv na tváři. Proti všednosti - proti nudnosti. ()

štófy

Nikdy jsem moc nemusel příběhy o Petrovi Panovi, ale tenhle mě opravdu dostal. Především díky Johnny Deppovi a Kate Winslet je tento snímek skvělá podívaná, která vezme za srdce. ()

J.e.r.e.c

No sláva, Johnny Depp konečně hraje něco jinýho, než úchyly v píčovinkách od Tima Burtona, a Kate Winslet si z něj může plíce vykuckat! Tenhle film je samozřejmě vydírání od A do Z, ale když se na něj naladíte, odmění vás silným zážitkem. 80 % ()

Jakub

Mě tento životní příběh Jamese Barrieho hodně zaujal a smrt Sylvie Davisové mě dojala. Herci hrají přirozeně a mile. ()

groz122

Johny potvrdil, že je spíše operním typem herce, který byl stvořen pro filmové vyjadřování citů pomocí jeho mistrovské mimiky, než akční či komediální snímky. Řekl bych, že Johny společně s Kate vytvořili dokonalou hereckou rovnováhu. U snímku je pouze na vás zdali v něm objevíte potenciál, nebo kvalitní film, který se nám snaží říct jak složitá cesta může vést do Země- Nezemě. Mé hodnocení svědčí o tom, že já tu cestu ve filmu docenil. 93% ()

Petike

Pamäť môže klamať, ale pamätám si toto ako celkom zaujímavé biografické nahliadnutie do Barryho života. (Schválne len nahliadnutie, s životopisnými je to vždy zložité.) Možno pri opätovnom pozretí niekedy v budúcnosti prehodnotím názor, a možno nie. Ale je to už aspoň 10 rokov, čo som tento film videl naposledy. ()

Karlík a továrna na mrtvoly

Karlík a továrna na mrtvoly