Reklama

Reklama

Všechny mé dopisy spal

  • Švédsko Bränn alla mina brev (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Milostný vztah, který vzplane v tomto vášnivém dramatu, má nečekané následky. Podmanivý příběh, založený na skutečných událostech, propojuje tři časové linie a ukazuje vlny vášně, žárlivosti a hněvu, vznikající v mezilidských vztazích a zasahujících celé generace. Ústřední postavou je Karin Stolpe, jež na svých bedrech nese celou šířku příběhu, odehrávajícího se ve 30. letech 20. století. Film zobrazuje její složitý vztah s manželem Svenem Stolpem a vášnivý milostný vztah s Olofem Lagercrantzem. Jak její rozhodnutí ovlivní budoucí generace? (Film Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (2)

Azurose 

všechny recenze uživatele

Tento snímek už má hromadu pozitivních ohlasů z festivalů po celém světě. Naprosto to chápu. Příběh pojednávající o manželském páru a milenci dostáváme hned ve dvou rovinách - v pohledu do minulosti a do přítomnosti. Tyto linie se krásně prolínají a prohlubují celé palčivé téma filmu. Snímek je přehlídkou odporné mužské dominance nad ženami a dilematem, zda být s milujícím manželem tyranem nebo milounkým milencem bez ambicí. Okouzlující soundtrack jen pomáhá k prožitku filmu. Film ocení především fanoušci filmů podle skutečného příběhu a fanoušci švédské produkce z roku 2022, protože je film hvězdně obsazený. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Karin Stolpe (Asta Kamma August) bývá ráda bosa. V posledním záběru filmu, který je natočen z dálky, si lze všimnout, že postava nemá boty a drží je v rukou. (Azurose)

Reklama

Reklama