V labyrintu smrti

Nezabudnuteľná

Sci-Fi / Thriller / Mysteriózní

USA, 1996, 117 min

• ripo

Ray Liotta ? Záruka toho, že pôjde o béčko ako vystrihnuté zo žurnálu .... Myšlienka dobrá, avšak výsledkom je chabý čajový odvar. Presne taký čajový, ako bol jeho scenár.(7.5.2007)

• Slarque

Originální námět plně opodstatňuje přívlastek sci-fi, ale vypadá to, že scénárista nevěděl co s ním. Zbyla pouze hromada známých klišé. Kdyby to natočil schopnější režisér (a radši s někým jiným v hlavní roli), mohla tahle slátanina vypadat i zajímavě. Takhle jsem váhal, jestli dvě hvězdičky nejsou zbytečně moc.(29.12.2004)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $2,821,671Tržby Celosvetovo $3,500,000/60%/(23.6.2006)

• Pohrobek

Nejspíš původní a originální nápad. O jeho přijatelnosti a stravitelnosti však už lze pochybovat. Scénář ještě snese svoji béčkovou kategorii, ale jeho režijní ztvárnění je úplně nemožné. Film si díky němu ne a neudržet jednotné tempo a alespoň trochu zaujmout. Ray Liotta svoji roli zvládá na a možná i poněkud nad svou obvyklou úroveň. Trochu potěšit může ještě tak ne úplně klišovitý závěr.(27.12.2004)

• hladass

Béčko jako stehno se zajímavým nápadem, ale scénáristicky a režijně naprosto nezvládnuté... A přitom základní myšlenka není vůbec špatná, jen by to chtělo trochu originality a fantazie místo kupy klišoidnách scén a mohl vzniknout parádní film, jakéhokoliv žánru... Herci hrají na své poměry docela dobře a film táhnou, ale co z toho, když velké množství zbytečně natahovaných a stupidních scén tenhle kus naprosto pohřbívají... Za mě těžce promarněný potenciál...(16.8.2016)