Kevin, Sam a Rob mají zvláštní zábavu: připravují dokonalé loupeže, aniž by je uskutečňovali. Jenže jejich hříčka se jednoho dne pokazí: poslední projekt krádeže byl ukraden. Přichází k nim tajemný muž, který chce, aby pro něj vypracovali neprůstřelný loupežný plán, jinak předá jejich plány policii... Kdo koho přelstí v napínavém souboji důvtipu? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Domas88

Už jsem asi zkažený, jednoduchý a vcelku i předvídatelný film, úplně jsem se nenudil, jenže ani nebavil a na zlatou střední cestu to taky nebylo. ()

veverysiak

Je určite ťažké vymyslieť po toľkých viac či menej originálnych bankrobberovkách niečo pútavé a vtipné, tento kúsok sa mi však celkom páčil, malo to zopár dobrých vývrtiek a zápletiek, pointa sa síce dala predvídať, ale zvládli ju obstojne, čo mi chýbalo, bol humor, jednucho ten sa k takémuto žánru pýta ako pena k pivu, napriek tomu to vyčnieva z priemeru, takže 70%. ()

djcremo

Priemerný akčný film na jedno pozretie s dosť predvídateľným dejom. Niečo čo tu už bolo mnohokrát, so slabšou prepracovanosťou postáv a deja. Chcelo by to väčšiu dynamiku. Herci mi prišli občas taký unudený a taký suchý. ()

DansteR

Vtipný krimi akčňák, který ničím nezaujme, ale neurazí. Suchet opět na druhé straně zákona než obvykle působí trošku komicky. Aby se neřeklo 3* ()

Sedmilhář

Trochu očekávané, ale co už chcete u komedií. Tahle je určitě jedna z těch lepších. Reynolds je mi hodně nesympatický, s čímž jsem celý film bojoval. Celkem taky nechápu malý úspěch filmu u kritiky i diváků. Škoda. ()

xpavelo

Slušná oddychovka na téma Dannyho parťáků a spol. Podobných filmů je sice spousta, nicméně tento za shlédnutí určitě stojí. Je to jeden z filmů, které pomohli Ryanu Reynoldsovi nastartovat hollywodskou kariéru. 7,5/10 ()

Dr.dogous

Neprůstřelný plán jak vykrást banku. Co si počít, když bezskrupulosní kriminálník ( David Suchet) váš plán nejen ukradne ale ještě vás "chudinky, ubohý" donutí ho uskutečnit . Až takto jsme to přece neplánovali. Ale i kriminálník (D.S.) je naivka přitroublá, nevěděl, že nemá věřit člověku, kterého si koupil. Géniové bývají totiž neuplatní. A pak se již jenom čeká, kdo udělá lepší podfu(c)k. a kdy to příjde. A na uplný závěr naši milí hrdinové, pocházejíc z chudých poměrů, jen krátce zaváhali, zda se do nich ještě chtějí vrátit. Ano, ano, ano, my chceme býti chudí, jelikož chudoba cti netrat, obzvlášt s ukradenými diamanty. Zvonec a pohádky je otevřený konec..65%. ()

Timonthy

Hodně dobrý film, neočekávatelný závěr. Suchet hraje bravurně a i ty zloději, co se do toho vlastně dostali vlastní vinou, hráli výborně. Dobře natočeny jsou i romantické chvilky. ()

PeDe

Kto má rád heistovky si tu určite príde na svoje .. o 20 rokov mladší Ryan Reynolds tiež fajn.. a o 20 rokov mladšie ja by určite ten predvídateľny koniec nečakalo ;) ()

adryka

Absolutní kravina. Hloupě zahraná. Dost se divím Davidu Suchetovi, že v tom hrál. Z Dannyho parťáků jakž takž okopírovali akorát hudbu, ostatní nestálo za nic. Kanadské filmy jsou hrozně naivní až primitivní - hrají si na velký formát, který nezvládají. ()

andy60

První polovina je sterilní - naprosto bez akce a hodně upovídaná. V druhé se pak začne něco dít, ale žádné akční hody nečekejte. Vyjma scény ve výtahové šachtě plyne film v až moc poklidných vodách. Zápletka celkem dobrá, zpracování spíše televizního charakteru. ()