Neprůstřelný plán

• Kanada Foolproof (více)
všechny plakáty

Kevin, Sam a Rob mají zvláštní zábavu: připravují dokonalé loupeže, aniž by je uskutečňovali. Jenže jejich hříčka se jednoho dne pokazí: poslední projekt krádeže byl ukraden. Přichází k nim tajemný muž, který chce, aby pro něj vypracovali neprůstřelný loupežný plán, jinak předá jejich plány policii... Kdo koho přelstí v napínavém souboji důvtipu? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

nash.

Příjemné překvapení. Klasická hra na to, kdo koho nakonec převeze, se sympatickou trojkou hrdinů, Suchetem, kterému padouši opravdu jdou, občasným vtípkem, několika nečekanými zvraty a šikovně budovaným napětím, které funguje i když vše směřuje v předem daných žánrových mantinelech přímo a bez oklik rovnou k očekávanému cíli. ()

Jara.Cimrman.jr

"Působivé čtení. Odvážné, ale dokonalé plány. Moc se mi líbil ten, kde plánujete ukrást Stanley Cup." A mně se zase moc líbil nápad na zabití volnýho času - plánovat dokonalý krádeže. To by mě bavilo. Jenže má to háček - nejsem silnej v permutacích, při hodinách fyziky jsem spal a v chemický laboratoři mi explodovalo i to, co explodovat nemohlo. Když o tom tak přemýšlím, tak asi plánovat krádeže nebudu. Radši si pustím nějakej film. Tenhle má celkem originální nápad, pár povedenejch vtípků a poněkud nenápaditej konec. Ale je to kanadskej film, takže se ani jinej konec nedal očekávat. ()

klerik

Príjemný zlodejský filmík so svižným soundtrackom a la PODFU(C)K. Kombinácia žanrových klišé s vydareným vývojom postáv. Neohúri ale príjemne pobaví. Rozhodne zaujímavejší počin ako tak trochu nemotorné KTO Z KOHO. Ryana Reynoldsa je vážne škoda do romantických komédií... Film ako stvorený pre ohodnotenie 72%. Pohoda... ()

Xmilden

Teď sleduju že tento pro mě neznámý film byl natočen již v roce 2003. Trošku lepší průmeř v oblasti lupičských podfukových filmů. Na Dannyho Parťáky to pochopitelně nemá, ale zábava je hlavně v první polovině více než slušná. Celou první polovinu směle utáhne Ryan Reynolds, poté se přece jen začíná trošku vytrácet a s ním se vytrácejí i nepatrné vtípky, které občas utrousí. Ke konci již divák čeká jakou past to vlastně naši hrdinové přichystali Davidu Suchetovi. Foolproof rozhodně stojí za pozornost. ()

misterz

Ten fígeľ, ako napáliť ešte väčšieho zlodeja ako som ja sám, bol celkom fajn. A potešilo aj účinkovanie Davida Sucheta, ktorý ukázal, že mu ani záporná rola nie je cudzia, aj keď zase na druhú stranu v postave Hercula Poirota ho mám predsa len najradšej. No ale tá nosná kostra krimi príbehu... nič moc, poväčšine iba nudné plánovanie. Slabší priemer. 55/100 ()

• Natáčení probíhalo v Kanadském Torontu. (Terva)