Reklama

Reklama

Kevin, Sam a Rob mají zvláštní zábavu: připravují dokonalé loupeže, aniž by je uskutečňovali. Jenže jejich hříčka se jednoho dne pokazí: poslední projekt krádeže byl ukraden. Přichází k nim tajemný muž, který chce, aby pro něj vypracovali neprůstřelný loupežný plán, jinak předá jejich plány policii... Kdo koho přelstí v napínavém souboji důvtipu? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

(více)

Recenze (82)

nash. 

všechny recenze uživatele

Příjemné překvapení. Klasická hra na to, kdo koho nakonec převeze, se sympatickou trojkou hrdinů, Suchetem, kterému padouši opravdu jdou, občasným vtípkem, několika nečekanými zvraty a šikovně budovaným napětím, které funguje i když vše směřuje v předem daných žánrových mantinelech přímo a bez oklik rovnou k očekávanému cíli. ()

Shitonit 

všechny recenze uživatele

Čekám akci, napětí, a dostává se mi beztvará bezmasá bezduchá neakční komedie bez vtipu, postavená na naivním přesvědčení, že divák je totální idiot, který dokáže schroupnout a ocenit sebevětší sračku. Vynechám-li absenci očekávaného, mohu pouze ocenit neočekávané, a to je velké a smutné zklamání. A za tuto dávku sraček nečekaně narvaných do mého srdce dávám žalostné dvě koule. Pardon. Hvězdy. Ani ta blonďatá mrdna nebyla dostatečně šukeriózní, by mi to zvedla na víc než na takhle. ()

Reklama

ZkuKol 

všechny recenze uživatele

Klasický zlodějsko-podvodnický snímek, který těží z uvolněného Rayna a strohého Sucheta. Kamera je příjemně stylová, zápletka i podvody fungují (a neztratíte se v nich) a soundtrack je velmi příjemný. Největší slabinou filmu je kanadská produkce - vše se odehrává ve studiu, v prázdných budovách, prázdných ulicích, najednou je na place max. 5 herců a celé to pozadí je statické, neživé. Připravovat plány loupeže a loupit je rozdíl, ale jak pro koho:-) na tv produkci super, v kině lepší průměr... 70% ()

Mat21 

všechny recenze uživatele

Poznali se již na škole a ač nyní každý žije svým vlastním životem, stále spřádají společné plány, jak obejít bezpečností systém a vyloupit banku. Co je pro jiné zdroj obživy, pro ně je hra a důkaz věčného mládí. Rob je sice trošku ztřeštěný a potrhlý, svoji úlohu znalce bezpečnostních systémů však plní dokonale. Úlohou Kevina je realizace plánu v dokonalém provedení. A nad vším stojí Sam, na první pohled sympatická, při bližším poznání vzpurná a nebezpečná. Nyní před trojicí lupičů stojí nová výzva: vyloupení klenotnictví. Po mnoho měsíců tvořený plán vybroušený do plné dokonalosti jim však kdosi ukradne a co je nejhorší, dle něho klenotnictví vyloupí. Leo zvaný chmaták navíc dřímá v rukou kompromitující důkazy, se kterými donutí trojici k další loupeži. ● Neprůstřelný plán je sice dalším filmem do sbírky zaměřeným na "bankovní" loupež, jeho provedení je však mnohem lepší, než-li jsem očekával. Filmu nechybí spád, originalita a především velmi dobrý nápad. ║27.12.2010║ ()

666Carnage 

všechny recenze uživatele

Reynoldse mam rád je to přijemný herec je snim sranda a v akčních filmech a scénách se taky neztratí :) Tenhle film má spousty vzdálených sestřenic a bratranců jako dennyho partáky, loupež po italsku a jiné ale musí se nechat, že nápad je dobrý. Film odsejpá jak má, zápletka je dobrá a rozuzlení plánu a jak to bylo taky neni špatné. Příjemná oddychovka na tu hodku a půl. :) ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v Kanadském Torontu. (Terva)

Reklama

Reklama