poster

Neprůstřelný plán

 • Kanada

  Foolproof

 • Slovensko

  Skúška odvahy

 • Slovensko

  Nepriestrelný plán

Akční / Thriller / Krimi / Komedie

Kanada, 2003, 94 min

Kamera:

Derek Rogers

Hudba:

Jim McGrath

Střih:

Susan Shipton

Kostýmy:

Linda Muir
(další profese)
 • P1tr
  ****

  Chvějící se čtyři hvězdy nakonec volím díky povedenému obsazení a bezproblémovému průběhu snímku. Ačkoliv je závěrečná pointa poměrně předvídatelná, cesta k ní je povětšinou zábavná a vy se jen celou dobu divíte, jak je možné, že tenhle snímek skoro nikdo nezná. Vždyť obstojí i v konkurenci mnohem profláklejších zlodějských filmů. Některé věci prostě nejdou do hlavy.(18.6.2009)

 • nash.
  ****

  Příjemné překvapení. Klasická hra na to, kdo koho nakonec převeze, se sympatickou trojkou hrdinů, Suchetem, kterému padouši opravdu jdou, občasným vtípkem, několika nečekanými zvraty a šikovně budovaným napětím, které funguje i když vše směřuje v předem daných žánrových mantinelech přímo a bez oklik rovnou k očekávanému cíli.(11.10.2011)

 • vesper001
  ****

  „Pojďte, pane, budeme si hrát!“ „Já znám ty vaše hry. Jsou pěkně vypečené.“ Nepotkali se u Kolína, ale v Torontu a hned s Leem Gillettem, alias Zlatou rukou zločinu alias Chmatákem. Šarmantní gangster má nejen roztomilý zlozvyk kolísat mezi chladnokrevností a horkokrevností, ale také jasný plán, jak lupiče-teoretiky využít v praxi. Kevin, Sam a Rob (zřejmě) nemají na vybranou... Nechápu zdejší globální opovržení. Co jste čekali? Občana Kanea? Já se naopak těšila na oddychovku po dlouhém dni a na Davida Sucheta a byla jsem úplně spokojená. Dokonce se mi podařilo vypnout mozek natolik, že jsem se ani nepokoušela odhadnout rozuzlení, tak jsem jako bonus ještě zažila příjemné překvapení.(9.5.2016)

 • Acrobat
  **

  Nejako mám problém zdieľať tunajšie nadšenie nad variáciou Dannyho Oceana. V televíznom duchu pri formálne zlých hercov (áno aj Ryan) sa odohráva nudná a nereálna story o niekom ktorý kradol a vlastne nekradol. Ako nudný účtovný súpis vyzerá tento film, ktorý nestrhne, odhalí sa v polke, absentuje v ňom vášeň, komplexnejší dej. Urazený síce nie som, ale sladkosť sa nedostavila. Viac nespokojný... (videné 08.04.2019, AMC archív)(10.4.2019)

 • misterz
  ***

  Ten fígeľ, ako napáliť ešte väčšieho zlodeja ako som ja sám, bol celkom fajn. A potešilo aj účinkovanie Davida Sucheta, ktorý ukázal, že mu ani záporná rola nie je cudzia, aj keď zase na druhú stranu v postave Hercula Poirota ho mám predsa len najradšej. No ale tá nosná kostra krimi príbehu... nič moc, poväčšine iba nudné plánovanie. Slabší priemer. 55/100(2.2.2019)

 • - Natáčení probíhalo v Kanadském Torontu. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace