Kevin, Sam a Rob mají zvláštní zábavu: připravují dokonalé loupeže, aniž by je uskutečňovali. Jenže jejich hříčka se jednoho dne pokazí: poslední projekt krádeže byl ukraden. Přichází k nim tajemný muž, který chce, aby pro něj vypracovali neprůstřelný loupežný plán, jinak předá jejich plány policii... Kdo koho přelstí v napínavém souboji důvtipu? (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Mat21

Poznali se již na škole a ač nyní každý žije svým vlastním životem, stále spřádají společné plány, jak obejít bezpečností systém a vyloupit banku. Co je pro jiné zdroj obživy, pro ně je hra a důkaz věčného mládí. Rob je sice trošku ztřeštěný a potrhlý, svoji úlohu znalce bezpečnostních systémů však plní dokonale. Úlohou Kevina je realizace plánu v dokonalém provedení. A nad vším stojí Sam, na první pohled sympatická, při bližším poznání vzpurná a nebezpečná. Nyní před trojicí lupičů stojí nová výzva: vyloupení klenotnictví. Po mnoho měsíců tvořený plán vybroušený do plné dokonalosti jim však kdosi ukradne a co je nejhorší, dle něho klenotnictví vyloupí. Leo zvaný chmaták navíc dřímá v rukou kompromitující důkazy, se kterými donutí trojici k další loupeži. ● Neprůstřelný plán je sice dalším filmem do sbírky zaměřeným na "bankovní" loupež, jeho provedení je však mnohem lepší, než-li jsem očekával. Filmu nechybí spád, originalita a především velmi dobrý nápad. ║27.12.2010║ ()

mala_kea

Ale jo, poměrmě koukatelný snímek, ve kterém se neobjevuje ani tolik klišé, jako jsem čekal. Ikdyž ten nápad by mohl být jiný, lehce podobné filmu "zlodějská partie" s Banderasem, což je veliká škoda. I tak jde nadprůměrně zdařilý kousek. ()

Hapretor

Herce/čky, co zde hrají, nemusim, ale dějově je to dobré. Zabavilo. Zahrané pěkně. V rámci filmů o krádežích apod. kvalitka. ()

char_t

Nečekaně kvalitní. Docela by mě zajímal názor odborníka - kolik z těch fíčurek, triků a metod je založeno na pravdě, a kolik jsou výmysly scénáristy... ()

MickeyStuma

Tentokrát si na film o dokonalé loupeži posvítili kanadští tvůrci a jak je vidět, pojali si to zcela po svém. Takže zapomeňme na Hollywood. Tady je to zcela poklidnější, mírně reálnější a jestli i zábavnější nechť posoudí každý sám. I zde jde samozřejmě o důvtip, chytrost a talent. Zní to podivně, ale když se tohle dá dohromady, vznikne opravdu neprůstřelný plán. Žádné akční extempore se tedy nekoná. Příběh se odvíjí v poklidu a zcela přímočaře. Napětím do křesla diváka sice ono dějství nepřipoutá, ale za pozornost k odpočinkovému sledování jistě stojí. ()

Empire

Průměrný film - rychlá akce, problémem jsou churavé herecké výkony. Jediný, kdo stojí za zmínku je David Suchet. ()

Kingjiri

Takovej průměr mezi thrillery se zlodějskou tématikou. Scénář je dost děravej, ale to se dá odpustit, protože je poznat, že se snímek nebere nijak zvlášť vážně. I přes nízkej rozpočet je to slušně natočený - snad jenom na výpravě a počtu herců je nedostatek peněz vidět, jenomže to nijak výrazně nevadí a neovlivňuje spíš dobrej pocit z filmu. Hlavní loupež byla pěkně vymyšlená a Ryan Reynolds v hlavní roli potěšil. Rozhodně nejde o snímek, kterej musim vidět znova, ale jako oddychovka na večer fungoval obstojně, mise splněna. ()

Ziggy Zagg

Veškeré herecké osazenstvo dá dohromady tolik charizma, jako jediný herec co ve filmu hraje a tím je pan Hercule Poirot. Opakovaně mě zabíjela všechna namachrovaná gesta tří super zlodějíčků, také hudba se snažila kopírovat Mission Impossible ... je toho prostě spousta proč tenhle brak nepouštět. ()

dalziel

"Ašpirant Green Lamtern" a "Dark" Hercule Poirot v priemernej kanadskej televíznej produkcii ktorá rozhodne zabaví. ()

Acrobat

Nejako mám problém zdieľať tunajšie nadšenie nad variáciou Dannyho Oceana. V televíznom duchu pri formálne zlých hercov (áno aj Ryan) sa odohráva nudná a nereálna story o niekom ktorý kradol a vlastne nekradol. Ako nudný účtovný súpis vyzerá tento film, ktorý nestrhne, odhalí sa v polke, absentuje v ňom vášeň, komplexnejší dej. Urazený síce nie som, ale sladkosť sa nedostavila. Viac nespokojný... (videné 08.04.2019, AMC archív) ()

Ceberus

Klasický lehce nadprůměrný heist, kterých jsou mraky (Dannyho parťáci, Loupež po italsku), s klasickým vysvětlením na konci. O Davidu Suchetovi je známo, že má pronikavý charakterní pohled vhodný i na záporáka (Boeing 747 v ohrožení), takže ani tady nezklamal. David Hewlett, kterého znám ze Stargate Atlantis, byl jen malým bonbónkem, opět v roli nějakého hňupa. ()

Shitonit

Čekám akci, napětí, a dostává se mi beztvará bezmasá bezduchá neakční komedie bez vtipu, postavená na naivním přesvědčení, že divák je totální idiot, který dokáže schroupnout a ocenit sebevětší sračku. Vynechám-li absenci očekávaného, mohu pouze ocenit neočekávané, a to je velké a smutné zklamání. A za tuto dávku sraček nečekaně narvaných do mého srdce dávám žalostné dvě koule. Pardon. Hvězdy. Ani ta blonďatá mrdna nebyla dostatečně šukeriózní, by mi to zvedla na víc než na takhle. ()

DJ Kritik

Svižný filmík o partičke, ktorá si kráti volný čas svojskou záľubou. Má to veľa zvratov, niektoré sú predvídateľné viac i ńé menej, ale i tak nenudia. A čuduj sa svete nebolo treba ani sexuálne scény ani vyvražďovačku. ........................................ ... ......... .. ........ .. . .Akcia: **** Realita: * Vtiahnutie do deja: ***** ()

jprmusic

Sam míří na Lea pistolí ..... nezastřelí ho, nechá si vzít pistoli a nechá si nafackovat. Divná scéna. Celej film jsem nepochopil, proč tam byla. ()

Simo16

Ale uznajte si, že ten koniec nemal chyby a že to táto partička zlodejov skvele premyslela......pre mňa osobne jedna z najpovedenejších a najpremyslenejších lúpeží tohto roka na filmovom plátne..... ()