Reklama

Reklama

Otec nevěsty

Trailer

Obsahy(1)

Dlouholetí manželé Billy a Ingrid jsou překvapeni, když jejich nejstarší dcera Sofia přijede na návštěvu do Miami a seznámí je se svým novým přítelem Adanem a jejich společnými plány na život v Mexiku. (HBO Max)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Čakal som, že to bude hlavne komédia, ale ono to má prekvapivo dosť vážnu atmosféru a pomer vtipov k vážnejším a miestami až smutným scénam je taký nízky, že mi to vlastne vôbec nepripadalo vtipné. Našťastie postavy boli dostatočne zaujímavé na to, aby ma to bavilo a rád som to raz videl. Chcelo to ale riadne pritlačiť na komediálnu stránku alebo zostrihať o 20 minút. Miestami to bolo trochu naťahované. Celkovo ma to bavilo rovnako ako verzia s Martinom, aj keď atmosférou to sú úplne rozdielne filmy. Jeho verzia bola nenáročná komédia. Toto sa snaží o nejaký presah, ale berie sa to zbytočne vážne. 6/10. ()

Chen 

všechny recenze uživatele

Na rozdíl od druhé filmové adaptace knihy se Stevem Martinem má tahle minimum komediálních prvků. Je to spíše rodinné drama, které nepřekvapí, ale ani nenudí a to hlavně díky obsazení. Je to onen film, který si pustíte během líného nedělního odpoledne, aniž bych vás vysloveně nadchl, nebo naopak zklamal. ()

Reklama

Axident 

všechny recenze uživatele

Červenoknihovnová, svatební, nenáročná, neoriginální podívaná, která ovšem v rámci žánru není špatná. Andy Garcia i Gloria Estefan podávají jako otec a matka velmi sympatický výkon, stejně jako sympatické holky v rolích dcer a ani ostatní nekazí. I přes pár hodně křiklavě nepovedených trikových pozadí, přílišnou stopáž, které by prospělo pokrácení o půl hodiny a absenci jakékoliv opravdové komediálnosti jde o koukatelný, oddychový film ideální někam do prime time na Novu či Primu a nemyslím to hanlivě. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

poloromantická pseudokomedie využívající všechny myslitelná klišé, která běží a skončí přesně tak jak divák čeká.Otec tradicionalista, který všem rád zdůrazňuje jak přišel do země s ničím, vdávající se dcera, která na tradice tak úplně není, ženich který není kubánec, druhá dcera, která kašle na tradice a pravidla úplně a do toho jeden rozvod. Mít to tak o půl hodinky méně, byla by to teoreticky průměrná oddechovka. Skoro dvě hodiny je ale zatraceně hodně...40% ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Na prvý pohľad tuctová svadobná komédia, ale napokon to bolo oveľa lepšie ako som prvotne očakával. Aj keď scenár bol viacmenej prvoplánový a šablónovitý, tak tomuto filmu veľmi pomohli najmä zaujímavé postavy a predovšetkým výborné dialógy, ktoré obsahovali kopu dôvtipných narážok a sarkastických vsuviek. Neustále doťahovanie svadobných otcov sem tam prechádzalo až do extrémov, ktoré boli často zbytočné, ale inak to bolo fajn. Hispánska exotika a šarm to v mnohom zachránili, takže to bolo určite nad hranicou priemeru. Dávam silné 3* (mám chuť dať 4*, ale až také dobré to nebolo). ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama