poster

Nasťa

 • Rusko

  Nastya

 • Rusko

  Настя

Komedie / Romantický

Rusko, 1993, 89 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Ej Hlemýžď
  **

  Mladá holka se domnívá, že pro okolí není dost krásná. Trochu to připomíná v lepším a reálnějším podání Ošklivku Betty.(12.6.2005)

 • Bernhardiner
  ****

  Moskva na začátku devadesátých let rozhodně nebyla nejlepším místem k životu. V obchodech bylo jako vymeteno a poklopy od kanálů byly ve velkém odnášeny do sběren železa. V tomto prostředí se ale odehrává pohádka... Tak jako se v jiných pohádkách vyskytuje zlatá rybka nebo kouzelný dědeček, tady máme jakousi Miss Nový prostor, která dokáže Nasťe, že ti, co ji opravdu milují, ji poznají podle srdce a ne podle tváře. Je sice pravda, že se nejedná o nějaký originální námět, filmů na toto téma bylo natočeno tisíce. Tenhle snímek však vyniká jakousi vřelostí, opravdovostí a dobrými hereckými výkony - kromě hlavní dívčí dvojice potěší i vedoucí papírnictví v podání Jevgenije Leonova, pro něhož to byla další z jeho jeho typických a zároveň jedna z posledních rolí v životě. 85%(15.10.2014)

 • gombarix

  - - - V několika scénách vystupuje dívka (Xenia Pinto-Gomes) ve zvětšujících brýlích s bezbarvými obroučkami (Russian style!), patrně svých vlastních. MLASK(25.3.2008)