Reklama

Reklama

Princezna

Trailer 1

Obsahy(1)

Ve filmu Princezna se krásná, mladá a odhodlaná královská dcera odmítne provdat za krutého sociopata, s nímž je zasnoubená. Unesou ji a zavřou v odlehlé věži otcova hradu. Její zhrzený, pomstychtivý nápadník se chystá zmocnit trůnu, a tak musí princezna ochránit svou rodinu a zachránit království, ať to stojí, co to stojí. (Disney+)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (142)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Středověká martial arts béčkovina, ale relativně zábavná. Princezna je úlet a béčko jako prase, ale film si je toho vědom, takže pokud se na danou vlnu naladíte, tak jako jednohubka Princezna obstojí. Příběh to má velmi jednoduchý, princezna se nechce provdat za sociopata, tak raději uteče z věže na vlastní pěst a rozdá si to se všemi strážnými. Chce to být jakousi variací na Die Hard a Raid současně, což funguje alespoň díky neotřelému prostředí, ale Joey King není Iko Uwais ani Bruce Willis a na tom to bohužel u mě padá, protože jsem herečce s teen xichtíkem roli drsňačky vůbec nevěřil a v akci přesvědčivá není taktéž. Film má slušné tempo a je docela zábavný, akce je však jen lehce nad průměrem ( gore mohlo být více), žádná akční scéna ve mně neevokovala řev či nadšení, ani pot natož adrenalin. Vizuálně je film průměrný, je znát, že je film béčko ( Otřesný CGI ohně), herci jsou řadoví a je to samozřejmě naivní i hloupé, ale s tím se zde počítá. Kdyby film dostal řádný rozpočet, lepší herce ( Adkins,Statham), zkušenějšího režiséra i lepšího choreografa, tak by ten film obstál jako pecka i bez řádného příběhu, ale takhle je to hodně rychle zapomenutelné béčko, ale na jedno podívání neurážející. Osobně však nechápu jak Rkový film s názvem Princezna se uplatňuje na Disney, pro nevědomé rodiče instant shock. Příběh 2/5. Akce 3/5, Humor 2/5, Násilí 3/5, Zábavnost 3/5 Hudba 3/5, Vizuál 3/5, Atmosféra 2/5, Napětí 2/5, Emoce 1/5, Herci 2/5. 5.5/10. ()

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Princezna se nechtěla vdát za zlého krále, a tak ji zavřel do věže a hrozí, že vyvraždí její rodinu a poddané. Jenže tahle Princezna umí kung-fu a všem nakope zadky. Akční komedie vystavěná na pohádkových základech nabízí velmi solidní bitky, sympatickou hrdinku, nadhled a krátkou stopáž. A nic víc. Na druhou stranu od začátku hraje fér a ani nepředstírá, že by něčím víc měla a chtěla být. Režisér Le-Van Kiet předvedl za malé peníze, že má Hollywoodu co nabídnout. Snad si toho tedy někdo všimne, docela rád bych od téhle party viděl něco většího a ambicióznějšího. ()

Reklama

Eliott 

všechny recenze uživatele

Nedávno jsem mírně kritizoval posledního Predátora, no ale kam se to celé hrabe na Princeznu. Femfest, který nemá obdoby! Jde o čistě akční film, v němž největší silou disponují pouze ženské postavy. Až mi to bylo místy protivné, sledovat jak padesáti kilové slečinky jedním úderem pěsti srazí vazouna v plné zbroji k zemi. No, ale co už, říkal jsem si, že nebudu li řešit fyziku a hledat v každé scéně mouchy, stále si užiji výborně provedené akční scény s nápaditou choreografií. Plán to byl dobrý, ale akční scény se rychle omrzely a jelikož je dílo takřka bez příběhu, moji pozornost udržovaly pouze nahodile se vyskytující vtípky. Středobodem toho bylo zesměšňování postavy tlusté kladivouna. Což celkem fungovalo a na komediální prvky si tedy stěžovat nelze. Je možné, že bych byl nakonec i vcelku spokojený. Nepřekousnu ale fakt, že holčičí duo přemůže takto početnou přesilu a z boje nakonec vyvázne takřka bez zranění. Vocaď pocaď, i fantasy by mělo mít své hranice a takový vývoj událostí byl mimořádně nepravděpodobný. Navíc i když tvůrci ukázkami pestře násilných scén nešetří, závěr mi to celkem znechutil. Není to žádná pohádka a přesto všechny kladné postavy přežijí. 45% ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Výťah opäť nechodí, čiže celých desať poschodí jebe sa princezná po svojich. S PéeMeSkom po ránu schňapla ostrú katanu, to už sa niekomu nezahojí. / Á … prvý kokot v ústrety zistil čo sú to filéty, ďalší kúpil klinec do oka... No bude to paráda, vo veži celá armáda a pičinka začína byť divoká / Vidíš toho chalana, čo sa hrá na Konana? O chvíľu bude totál na sračky! Dráždi besnú kungfu štrbinu, len ak chceš prepichnúť ľadvinu, navyše tejto nevyšli pytačky! // Cestou po schodoch, po schodoch krvavia poschodia, poznáš po schodoch, po zvukoch, že jatky občas neškodia. // Točit globální manipulativní debilizátor Dyzny jen takové pohádky, klidně si předplatím dvě až tři pohlupavé konzumní děti a možná jim i opíchám jejich nevkusnou maminku. #tohleměldostatWirkola ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„TOTO KRÁLOVSTVÍ NA TEBE SPOLÉHÁ…!“   Krapet jiná Disnejovka. Škoda, že si nedali víc záležet na castingu, choreografii a CGI při bojových scénách. Kurevská škoda, páč nápady tam jsou výborný! Takhle to místy působí dost lacině a možná i nepřirozeně. Mít to ambicióznějšího rejžu a producenta, mohl to bejt akční film roku! Místo toho vzniklo takový fajn béčko.     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se natočit akční „Princeznu se zlatou hvězdou“  (na čele debile…). 2.) Jsem feministka (a chcu vládnout království).  ///  Thx za titule „Tomáš Slavík“.                  PŘÍBĚH  **  HUMOR  ne  AKCE  ****  NAPĚTÍ  * ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama